302 Shares 4995 views

Vogue Avantgarde hotele (Göynük, Turcja) – zdjęcia, opisy, ceny i recenzje

Na broszurach, touroperatorzy oferują wypoczynek, praktycznie wszystkie hotele w Turcja – Kemer, Göynük, Bodrum, Antalya (nie ma znaczenia, gdzie się znajdują) – zaskakująco dobre. I czasami trudno jest zrozumieć, co zdjęcie przedstawia drogi hotel VIP, a na co – przynajmniej jego „gwiazda” brata. Nie jest to zaskakujące, gdyż mało kto będzie afiszować pokoje z poobijany mebli, lub opublikować zdjęcia z terytorium malouhozhennoy, w którym jeden lub innego hotelu. Dlatego, aby nie wpaść w pułapkę, że nie jest konieczne, aby dokonać ostatecznego wyboru na podstawie zaledwie kilku broszur tak słodkie obietnice biur podróży. Jeszcze lepiej dokładniej zbadać wszystkie informacje na temat wybranego hotelu, dobra, teraz oferując jej zasoby są więcej niż wystarczające. Oraz w celu łagodzenia sytuacji niektóre oszołomiony obfitości różnych, czasem sprzecznych informacji turystycznej oferują bardzo mały przegląd hotelu jednym z najczęściej odwiedzanych ośrodków w Turcja – Kemer. Dokładniej, jego przedmieścia, Goynuk. Jest to stosunkowo nowy ośrodek wioski, położone nad morzem, który jest tak popularny dzisiaj, że przedsiębiorczych Turków w ciągu zaledwie kilku lat zbudowanych na jego terytorium wielu luksusowych hoteli, z których jeden – hotel Vogue Hotel Avantgarde 5 – szczegółowo opisać. To znaczy, jako przykład.

Więc, hotele Goynuk, Turcja. Przeczytaj!

Kilka słów o ośrodku

Göynük jest, jak już wspomniano, obok popularnego tureckiego kurortu Kemer. Aby być bardziej precyzyjnym, zaledwie siedem kilometrów od siebie. Góry Taurus, które obejmują wioskę jak półkole, niezawodnie chronić swoje terytorium od wszystkich rodzajów wiatrów, więc tutaj klimat przez cały rok, jest bardzo, bardzo sprzyja relaks na plaży. Same góry są pokryte starożytnych lasów sosnowych, a we wsi jest zdominowany przez gaje pomarańczowe i granatu. W późnych latach dziewięćdziesiątych, wieś podzielona na dwie autostrady, która prowadzi bezpośrednio do Antalyi, które wraz z bliskości Kemer, a przyczynił się do rozkwitu miejscowości Göynük (Turcja). Hotele tutaj zaczęły rosnąć jeden po drugim, w wyniku okres dziesięciu lat obszar nijaki uzyskała status udanego luksusowego ośrodka.

… i hoteli

Do ośrodka Göynük (Turcja) hotele zostały zbudowane na wielką skalę, ale ponieważ wiele z nich ma status pięciogwiazdkowego. Prawie wszystkie hotele w tej kategorii znajdują się na pierwszej linii, co jest bardzo wygodne, jako podróżujący do morza nie trzeba długo się tam dostać. 5-10 minut powolnego spaceru – i już jesteś na plaży. Cztery-gwiazdkowe hotele nie są tak wiele, a wszystkie one znajdują się w drugiej linii – czyli kilka oddalonych od morza. Niemniej hotele 4 * (Göynük) jest również bardzo popytu, ponieważ, ogólnie rzecz biorąc, w odległości krótkiego spaceru w pięknym kurorcie, nikt nie protestował. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że po drodze jest wiele różnego rodzaju sklepów i kawiarni, gdzie można spędzić wspaniały czas – aby zakupy lub po prostu usiąść przy stole, zatrzymajcie się w szklance tart wina lub filiżance pysznej kawy.

4-gwiazdkowe hotele

Poniżej znajduje się lista hoteli czterogwiazdkowych Goynuk Resort, który, szczerze mówiąc, nie jest gorszy niż jego pięciogwiazdkowych konkurentów. I określić cenę pobytu siedmiodniowego dla dwóch osób (w tym koszty biletów lotniczych z Moskwy).

 • Fame Residence Goynuk. Hotel został otwarty w 1998 roku, aw 2011 przeszedł całkowitą odbudowę. Podobnie jak w przypadku wszystkich dostępnych w ośrodku Göynük (Turcja) hoteli, z jego 48 kilometrów oddziela lotnisko. Do morza – zaledwie 100 metrów od hotelu, hotel jest odpowiedni dla rodzin. Pozwolenie będzie kosztować 50.000 rubli.
 • Sherwood Greenwood Resort. Zbudowany w 1999 roku, w 2011 roku nastąpił gruntowny przegląd. Hotel jest czymś więcej niż tylko dobrym miejscem na relaksujący wypoczynek z rodziną. Od plaży oddziela się ją przez 200 metrów, święto jest również kosztuje 50 000 rubli.
 • Belvista. Hotel otworzył swoje podwoje dla gości w 2005 roku, jest pomyślany jako hotel oferuje wszystkie rodzaje rekreacji. Nie może być doskonały czas jako starego małżeństwa i młodych firm. W 2011 roku hotel został poddany renowacji. Od plaży oddziela się ją przez 1600 metrów, ale można spędzić tydzień płacąc tylko 30 000 rubli.
 • Batont Garden Resort. Młody hotel, wybudowany niedawno – w 2011 roku. Do plaży jest daleko – 1600 metrów, ale tutaj można odpocząć rodzinę za 39 000 rubli.

pięciogwiazdkowych hoteli

Turcja, Kemer, Göynük … Te trzy słowa – symbol udane wakacje w modnym kurorcie nad morzem. Wiele wspaniałych pięciogwiazdkowych hoteli są po prostu stworzone, aby zaspokoić nawet najbardziej wybrednego turystę, aby spełnić wszystkie swoje pragnienia, daje dużo wrażeń i otoczyć błogości i komfortu. Aby opisać je wszystkie w jednej z opinii jest niemożliwe, a zatem reprezentują kilka – to, co najlepsze. I, jak obiecał, będzie szczegółowo jeden z najwspanialszych hoteli, które oferują Göynük (Turcja) – Vogue Hotel Avantgarde 5.

 • Elizabeth królowa Elite – elegancki hotel pięciogwiazdkowy, zbudowany w 2007 roku. Ma kształt statku, otoczony mnóstwem mrożonych basenów. Przeznaczony dla każdego rodzaju wypoczynku, odległość do plaży od niego jest tylko 50 metrów, koszt tygodniowego pobytu dla dwóch osób – siedem tysięcy czterdziestu pięćset rubli.
 • Club Phaselis HV-1. Hotel został oddany do eksploatacji w 2006 roku, w 2012 roku, przeprowadził całkowite przywracanie. Zbudowany przez morza, jest idealnym miejscem zarówno dla aktywnych i relaksujący wypoczynek z rodziną. Koszt wycieczki – 78 000 rubli.
 • Majesty Club Kemer Plaża. Ten hotel, wybudowany w 1987 roku, przeznaczony jest dla młodzieży rekreacji. 2007 remont miało utworzenie hotelu prawdziwą wyspę przyjemności i rozrywki dla aktywnych wczasowiczów i hałaśliwych firm. Koszt wycieczki – 56 200 rubli.
 • Club Boran Mare Beach 5. Otwarty w 1994 roku, odnowiony w 2009 roku. Hotel Club, otoczony zielenią, jest przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie spokój i prywatność. Siedmiodniowy urlop tutaj będzie kosztować 60.000 rubli.
 • Le Chateau de Prestige. To nawet nie jest hotel, ale raczej stary zamek. Średniowieczna architektura, przestronne pokoje, duży taras z dostępem do morza – wszystkie usługi tych, którzy są najbardziej na świecie cenią sobie komfort i wygoda. Otwarty w 2007 roku, cena wycieczki jest 55 000 rubli.
 • Queens Park Goynuk. Innym pięciogwiazdkowy hotel, który jest tak dużo w ośrodku Göynük (Zdjęcia niektórych z nich, nawiasem mówiąc, są przedstawione w artykule). Otwarty w 1994 roku, odnowiony w roku 2011. Stoi na plaży, odpowiednie dla wszystkich rodzajów rekreacji – są równie dobre wyczucie i młodzieży firm i pary z napędem elektrycznym. Koszt utrzymania wynosi 57 000 rubli.

Oczywiście, to nie jest wszystko w hotelu, który ma Goynuk Resort. hotele Mapa pokazuje wyraźnie, że istnieje wiele więcej. Jednak wszystkie z nich, choć na krótko, jak już powiedzieliśmy, opisane w jednej z opinii jest naprawdę niemożliwe. Jak na scenie z nami, „bohater” – Hotel Vogue Avantgarde hotele. Dla bardziej szczegółowy opis swojej tury.

Turcja. Vogue Avantgarde Hotele – Hotel 5 gwiazdek

Wzniesiony w 2009 roku, hotel ten zachwyca skalę, wyrafinowany design i naprawdę fantastyczną architekturą. Vogue Avantgarde hotele zajmuje rozległy teren – trzydzieści pięć tysięcy metrów kwadratowych. Oszałamiające piękno krajobrazów, docierania dosłownie na progu łagodne fale morskie, górskie powietrze wypełnione zapachem sosen i czystości, większy komfort apartamentów – to wszystko jest gwarancją doskonałej jakości wypoczynku.

Vogue Hotel Avantgarde, którego zdjęcia są pokazane poniżej – bardzo specyficzna w jakiś sposób hotelu. Na jej terytorium znajduje się główny – Główny budynek – czterokondygnacyjny budynek i szereg willi (w szczególności ich 45), oferując szereg mieszkań, co daje gościom możliwość relaksu przy różnych poziomach dochodu. Co więcej, wszystkie budynki znajdują się w parku, w otoczeniu egzotycznych drzew i łóżka pachnących kwiatów. Więc jeśli chcesz się zrelaksować, nie tylko na plaży lub przy basenie, ale po prostu na trawie w cieniu pomarańczowy lub granatu.

Vogue Avantgarde Hotele 5 ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. W rzeczywistości, to nawet nie jest to hotel, mini-miasto, z jego sklepów, restauracji, barów i innych obiektów mających na celu uczynić reszta wygodne. Najpierw jednak nadal warto bliżej przyjrzeć się mieszkaniu.

Budynek główny

Funkcje obejmują:

 • Sto pięćdziesiąt pięć średnia powierzchnia pokoi od czterdziestu dwóch metrów kwadratowych – Standardowy Superior, trzy z nich są w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 • 25 – Junior Suite – obszar jednopokojowy z sześćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych, które znajduje się podwójne łóżko oraz sofę, tak, że mieszkanie może pomieścić trzy osoby.
 • 13 pokoi rodzinnych Apartament okolicy osiemdziesięciu dwóch metrów kwadratowych, składa się z pokoju dziennego i sypialni, a może czterech osób.
 • 42 Deluxe Family Suite, wyposażony w dwie sypialnie o powierzchni osiemdziesięciu pięciu metrów kwadratowych. Maksymalna pojemność – pięć osób.
 • Executive Suite – trzy-pokojowe składające się z pokoju dziennego i dwóch sypialni, na obszarze mieszkalnym stu pięciu metrów kwadratowych. Cechy pięć osób mogą być zakwaterowane komfortowo.
 • Junior Penthouse pokój – dwa pokoje, w których, oprócz sypialni i salonie znajduje się również kuchnia. Całkowita powierzchnia mieszkania – dwadzieścia i dwa metry kwadratowe, maksymalna liczba osób – czterech osób.
 • King Suite – czteropokojowe mieszkanie o powierzchni dwustu sześćdziesięciu placów, gdzie znajdują się trzy sypialnie, wielki pokój z kuchnią salonem i garderobą. Pokój do jednoczesnego pobytu tam sześć osób.

Wszystkie pokoje – niezależnie od kategorii – posiadają łazienki (w apartamentach VIP dwa, a w królewskiej sali i wszystkie trzy), wyposażone w telefon, sejf, bezpłatny i uzupełniany codziennie bar, telewizor plazmowy, choć nie bardzo szybko, ale za darmo WI-FI, klimatyzację, kawa i herbata. Codzienne sprzątanie, pościel, akcesoria łazienkowe – również za darmo.

wille

Villa Monte Carlo

Szesnaście pięć jednoosobowe parterowe domy, obszar, z których każdy jest dwieście dwadzieścia kwadratów. Willa może pomieścić do dziesięciu osób, istnieją trzy dobrze wyposażone pokoje i jeden mały – dodatkowa, pokój dzienny, kuchnia, łazienka z jacuzzi. cztery baseny znajdujące się w pobliżu – dwoje dzieci i dwoje dorosłych.

Bali Villas

Te wille – piętnaście. Różnią się one od Monte Carlo Villa fakt, że każda z nich ma swój własny basen.

St. Tropez, Dubaju, Miami Villa

Położony bezpośrednio przy plaży, łączna powierzchnia każdego – pięćset metrów kwadratowych. Jest gabinet, pokój dzienny, pięć sypialni (każda z nich ma własną łazienkę z jacuzzi i WC), kuchnia, duży taras, basen. Codziennie, mieszkanie jest dostarczane codziennie gazety i kwiaty. Maksymalne obłożenie – dwanaście osób. St.Tropez w willi ma prywatną saunę.

Kalifornia Villa

Najbardziej elegancki – semikomnatnye – Apartments Hotel Vogue Avantgarde hotele 5. Oprócz pięciu pokoi (z łazienkami), hol, salon, kuchnia oraz studium, w którym znajduje się sauna, łaźnia turecka, centrum fitness. Willa wyposażona jest w krytych i odkrytych basenów, prywatny ogród, prywatna plaża. Całkowita powierzchnia mieszkania – 1100 kwadratów.

żywność

Hotel Vogue Avantgarde Hotel (Kemer) oferuje posiłki w Ultra All Inclusive, czyli przez całą dobę, która obejmuje dwa śniadania (normalne i późno), obiad i kolacja. to jest możliwe, a drugi obiad w razie potrzeby, bliżej nocy, które serwowane jest w restauracji w formie bufetu. Również w ciągu dnia można zjeść przekąski, lody, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, a ostatni – nie tylko lokalne, ale również importowane. Hotel posiada siedem „a la carte” restauracji, jednak, mogą uczestniczyć wyłącznie rezerwacji. Cztery z nich – rosyjski, włoski, turecki i morze – zasilany za darmo, do tego samego wejścia na chiński, francuski i japoński będzie musiał zapłacić dziesięć euro (za osobę). Jeśli chodzi o jedzenie, restauracje Vogue Avantgarde hotele można spróbować wielu pysznych dań kuchni międzynarodowej, przygotowywane przez wysoko wykwalifikowanych kucharzy, mają również możliwość skorzystania z diety lub zamówić menu dla dzieci.

Na terenie Vogue Hotels Avantgarde działa trzynaście barów, które znajdują się w pobliżu basenu w ogrodzie, na plaży. Istnieje również dyskoteka i bar w holu, oferując swoje usługi liczne kawiarnie i tureckiej kawy. Więc każdy, kto chce spędzić czas przy filiżance wyśmienitej kawy lub kieliszek spirytusu zawsze znaleźć godne miejsce.

plaża

Hotel Vogue Avantgarde Hotele ma prywatną plażę o długości prawie siedemset metrów. kamyki na plaży i piasku, wejście do morza płaskiej i bezpieczne. Ma wszystko, czego potrzebujesz – parasole, materace, leżaki (wszystko za darmo). Również kabiny wyposażone zmieniając obszar, prysznice, istnieją dwa pomosty. Naturalnie, pełna gama sportów wodnych: żeglarstwo banan, skuter, parasailing i wiele więcej. Oferują one swoje usługi licencjonowanych instruktorów nurkowania, windsurfingu, aqua aerobiku, sportów motorowych wodnych.

baseny

Vogue Avantgarde 5 hotele oferują swoim gościom wspaniały czas nie tylko na plaży, ale baseny, z których jest kilka. Zewnętrzna jest wyposażona w parasole, leżaki i stoły, kryte mogą pływać tych, którzy są zmęczeni gorącym słońcu Kemerowo, w basenie ze zjeżdżalniami – igraszki miłośników sportów ekstremalnych. Nie zapomnij w Vogue Avantgarde hotele i małych gości. Dla nich znajduje się również basen, a także ze zjeżdżalniami, choć mniej strome.

ludzi biznesu

Jak wiecie, w tych luksusowych hoteli, wielu nie tylko odpocząć, ale również pracować. Branży hotelarskiej w Vogue Avantgarde Hotele 5 ogromnej sali konferencyjnej z 685 metrów kwadratowych, które, jeśli jest to konieczne, można podzielić na trzy strefy. Tutaj mamy wszystko, co niezbędne dla spotkań biznesowych, spotkań, przyjęć i bankietów. Sala konferencyjna wyposażona tylko w najnowsze technologie, w pełnej zgodności z wymogami czasu.

rozrywka

Hotel posiada taką masę różnego rodzaju rozrywki, które, ogólnie rzecz biorąc, na terytorium Vogue Hotels Avantgarde je znaleźć i nie można przejść. Animatorzy są dzień i noc, oferując różnego rodzaju programy rozrywkowe dla dorosłych i dla dzieci. W hotelu znajduje się klub nocny, nie mniej fascynujące i można spędzić czas w restauracji hotelowej.

Ponadto w modzie hotele Avantgarde posiada własne biuro informacji turystycznej, gdzie można zakupić odpowiednią wycieczkę, tak że razem z doświadczonym przewodnikiem, aby zobaczyć wszystkie atrakcje w Kemer, Antalya i innych miastach. I zobaczyć coś jest nie tak nudny w każdym razie, nikt nie będzie.

usługa

Na miejscu znajduje się osiemnaście butiki wiodących marek :. Chiaro, Paul & Shark, Mondial ve emo, CINAR Hali, Gizia i innych, pamiątka i sklepy jubilerskie, kantor, posiada własny parking, wypożyczalnia samochodów działa.

Vogue Avantgarde hotele oferuje ogromną różnorodność zarówno płatnych i bezpłatnych usług. Można wymienić je w nieskończoność, więc ograniczamy się do jednego komentarza: ma wszystko, aby być w stanie w każdej chwili, aby spełnić wszystkie życzenia gości. Począwszy od śniadania w pokoju, a kończąc na oświetlenie kortów tenisowych w nocy, jeśli ktoś nagle postanowił uruchomić rakietę po zachodzie słońca.

koszt

Jest dość oczywiste, że aby żyć w takim luksusowym hotelu jak Vogue Hotel Avantgarde, ceny są właściwe. Siedem nocy w pokoju dwuosobowym typu standard (kalkulacja jest dla dwóch osób), będzie kosztować dwa tysiące siedemset dolarów. Mniejsze apartamenty – cztery tysiące czterysta. Pakiet rodzina może odpocząć w tygodniu przez sześć tysięcy dolarów w tym samym Suite Deluxe – dla ośmiu i pół. Zakwaterowanie w willi w tym samym okresie będzie kosztować dziesięć tysięcy po. e. Przy okazji, to jest przewidziane w Vogue Avantgarde Hotele 5 i zwierząt. Jednakże, za każdy dzień zwierzę będzie musiał zapłacić sześćdziesiąt euro. Ale to, oczywiście, w porównaniu do podstawowego cennika, tylko małe rzeczy.

opinie

Jeśli spojrzeć na liczby powyżej, może być zrozumiałe, że przy tej samej ilości hotel zobowiązany jest do świadczenia usług o najwyższej jakości. Że w zasadzie odpowiada stanem faktycznym. Hotel Vogue Avantgarde głównie hotele naprawdę entuzjastyczny i pozytywne. Wszystkie obozowicze podkreślić doskonałą meble, wyposażenie i komfort mieszkania. Szczęśliwi turyści rosyjscy oraz fakt, że nie ma żadnych trudności z komunikacją. I w recepcji, room service i wśród pracowników i restauracji zawsze jest rosyjskojęzyczna personel. Bardzo wiele osób sądzi, że Vogue hotele Avantgarde jest idealny dla rodzin z dziećmi, ponieważ tutaj najnowsze każdych warunkach: doskonała animacja, klub dla dzieci, bezpieczne baseny ze zjeżdżalniami, dobre menu, piękny park rozrywki, a nawet mini-zoo. Plus, naturalne, bezpieczne i łagodne wejście do morza.

Jeśli chodzi o jedzenie, to również rzadko zdarza się znaleźć negatywne opinie. Wręcz przeciwnie, wielu z nich twierdzą, że wszystko jest tak pyszne, że nie można pomóc, ale spróbuj. W rezultacie – niektórzy do domu z nadmiarem kilogramów święto. Ale tutaj jest to konieczne do złożenia skargi nie do hotelu, a do własnego apetytu.

Co denerwuje? Co dziwne, reszta wierzyć, że taki rozległy obszar jest zbyt mało miejsca – dużo przestrzeni „jeść” willi. Nie jest to zaskakujące, ale luksusowe apartamenty z prywatnymi ogrodami wymagają dość dużych obszarów. Ale to nie jest tak ważne, ponieważ można ciągnąć skarpetki, zapisać się i stać się właścicielem ogrodu co najmniej tydzień. A potem narzekają, na pewno dłużej.

wniosek

Turcja zawsze cieszył naszych rodaków dużo miłości. Dziś, już opanowane i Göynük, który jest nadal uważany za newfangled ośrodek. Dlaczego tak daleko? Ponieważ, jak wiemy, nic nie jest na swoim miejscu, nie są nowe hotele, a stare nie są tak interesujące. Ale kiedy ma być. Tymczasem, możemy powiedzieć jedno. Wszyscy, którzy wolą odpoczywać w Turcji i może sobie pozwolić na pobyt w ekskluzywnym hotelu pięciogwiazdkowego, należy zwrócić uwagę na hotele Vogue Avantgarde.

Po tym wszystkim, jest idealnym miejscem zarówno dla aktywnych i relaksujący biznesu, jest równie dobry dla nowożeńców i par z małymi dziećmi. Nie mniej wygodne tutaj będą czuć i firm młodzieżowych.