889 Shares 3202 views

Hotele Antalya – różnorodność i wysoka Resorts

Antalya – jeden z najbardziej znanych i wstecznych ośrodków turystycznych pielgrzymek. O ile, oczywiście, nie jest to najbardziej popularne. Tutaj plaża święto najbardziej harmonijnie połączone z poznawczymi programów wycieczek i uprawiania sportów.

Jest to miasto z historii starożytnej i najbardziej zaawansowanym poziomie rozwoju dla danego okresu. W rejonie Antalyi scalić Śródziemne i Morze Egejskie. Leżąc na skrzyżowaniu tym ośrodku jest najpiękniejszym miastem w południowo-zachodnim wybrzeżu Turcji.

Jednak, aby zadzwonić Antalya Ośrodek nie jest do końca prawdą. Jest to kompleks turystyczny, który zawiera popularne kurorty Alanya, Side przytulne, modnej Belek, Kemer, słynny, oraz szereg małych miasteczek – Axe, Gyuynyuk, Beldibi, Tekirova Chamyuva, Kirishi.

Luksusowe hotele w Antalya, czystości i zieleni, wspaniałe krajobrazy z pasa wybrzeża sprawiają, że ośrodek tak atrakcyjny dla turystów. Tutaj plaże najcieplejsze i najbardziej zróżnicowanych rozrywką i kulturą. Co jeszcze trzeba od nadmorskiego kurortu?

Jak kurorcie Antalya specjalizuje się w świadczeniu usług turystycznych. Dlatego hotele Antalya są zróżnicowane i niemal doskonały pod względem usług i udogodnień. Mogą cieszyć się w samotności i ciszy, lub zanurzyć się energicznym fali disco. Wszystkie obozowicze do wyboru.

można wybrać dla siebie hotele Turcja Antalya, z klasy luksusowych do najbardziej ekonomicznych opcji. W mieście jest ich niewielu, ale przedmieścia uderzyć ich liczbę i różnorodność.

Ogólne wytyczne dotyczące wyboru hotelu

Jeśli chcesz być w pobliżu gór, sosnami i pięknymi widokami na morze, hotel jest konieczne, aby wybrać hotel w Kemer, Belbidi, Tekirova i Göynük lub w ich pobliżu.

Jeśli podoba Ci się gaje pomarańczowe, a następnie zarezerwować hotel w Manavgat i Side. Jednak nie jest tak piękne. Ponieważ obok gajów są zobowiązane do i pustynnych obszarach, które nie są przyjemne dla oka.

Najlepsze i najdroższe hotele w Antalyi znajduje się przy plaży, w odległości kilkudziesięciu metrów od morza. Jest gwiazdą poziomie dla najbardziej wymagających 4 i 5.

Więcej hoteli demokratyczne 3 i 2 gwiazdki. Życie w nich kosztuje ładny grosz, a warunki pracy i wspieranie wysokiego poziomu. hotele lokalne nie są nawet najwyższe notowania cenowe i gwiazdy cechują wspaniałe warunki, czasami przekraczając oczekiwania tych, którzy przychodzą do Turcji po raz pierwszy. Osobliwością hoteli tureckich jest to, że tutaj, rezerwacja hotelu w góry, nie można bać się popełnić błąd i nie zawiodłem. Dowolny hotel jest wspaniały. Prawie każdy hotel posiada dostępne terminale z dostępem do Internetu, który jest wygodny w użyciu jako kanał komunikacji z domu.

Na ogół jednak, ogólnie przyjęte, że cena i jakość najbardziej optymalne hotele Antalya są 4-gwiazdkowe hotele. Stanowią one idealny stosunek ceny do wydajności i praktycznie nic (poza ceną) nie jest gorsza od pięciogwiazdkowych. Nie zaleca się podjęcie 2-gwiazdkowe – można pozostać rozczarowany, choć w ogóle, a są one dość dobre. Poziom usług byłby przyzwoity i będzie w pełni uzasadnione skromne stawki.

Wśród najbardziej popularnych i ulubionych hoteli turystycznych w Antalya, sprawdzone i mają lepszą reputację, są następujące.

Club Hotel Sera 5 *

Znajduje się on w samym sercu miasta Antalya, blisko lotniska. Kompleks składa się z 5-piętrowy, mieszczący 140 pokoi standardowych, 10 dwa pola (wszystkie z morzem), Domy 10 jednopiętrowych, bungalowy, 4 i 7 to budynki dwukondygnacyjne. Hotel posiada własną piaszczystą plażę. Posiłki na „bufet”, ewentualnie wegetariańskie menu.

Lares Park Hotel 5 *

                       

Położony na wybrzeżu, 11 km od centrum miasta. Kompleks hotelowy składa się z budynku 8-piętrowym (449 numerów 3 pudełka 60 połączonych pokoi, 12 przełożonego i 2 Numer prezydencki).

Plaża własna piasek. Na terenie 2 restauracje, 5 barów, 2 baseny, salon fryzjerski, sklepy, sala konferencyjna, zjeżdżalniami i tak dalej. Jest on dostępny dla masowego zajęć sportowych, masaże, sauna, łaźnia turecka, animacje, dyskoteka.

Porto Bello Hotel 5 *

Hotel w centrum miasta. Obejmuje ona dwa budynki 9-piętrowych. Plaża własna gont. Posiłki – pełne wyżywienie. W hotelu znajduje się 8 pokoi typu superior, 1 pokój z tarasem, 18 standardowych pokoi typu deluxe, 62 pokoi rodzinnych, 258 pokoi typu standard.

Resort Dedeman Antalya 5 *

Hotel położony jest w pobliżu lotniska. Położony wysoko na pięknej plaży z widokiem na zatokę. Zejście do plaży w windzie. Kompleks składa się z 10-piętrowym budynku (445 standardowych, pokoje pojedynczych 35, 25 połączone).

Hotel posiada 2 baseny, gabinet lekarski, liczba sklepów, kantor wymiany walut, wypożyczalnia samochodów, park wodny. Posiłki – szwedzki stół. Na terenie 3 restauracje, 5 barów i kawiarni.

Wakacje w Antalyi – święto słońca i wolności.