475 Shares 6564 views

Oryginalne zasłony do kuchni – z rękami!

Kuchnia – to miejsce w domu, gdzie rodzina często ma zamiar nie tylko jeść, ale również do komunikowania się. Jakoś to posiada kuchnię szczególnie intymnych rozmów, a jeśli ma, ponadto, wygodne … i komfort każdego pomieszczenia może dać najzwyklejszym zasłony. A niekoniecznie do szycia zasłon luksusowy ośrodek do specjalistycznych salonów, ponieważ mogą one tworzyć własne. Oczywiście, można to zrobić, pod warunkiem, że masz maszynę do szycia i trochę wyobraźni, ponieważ zasłony sew do kuchni własnymi rękami może być o niczym, a niekoniecznie w tym samym czasie mieć profesjonalną umiejętności krawcowej.


Na przykład, coraz bardziej popularne dziś nabyć nowe zasłony kuchni w pół-box. zamykają dolną część okna od wścibskich oczu, ale nie zapobiegają wnikaniu promieni słonecznych przez góry. I żeby zrobić takie zasłony kuchnia własnymi rękami może być konwencjonalnych lnianych lub bawełnianych ręczników. Uzyskać dla nich cienką półkę z pręta całej długości okna i dołączyć go na odpowiednim poziomie, w oparciu o długość przyszłych zasłon, które ledwo dotknąć parapecie. Ponieważ ręczniki są już przetwarzane krawędź, wystarczy wykonanie górnej i wsuwa do tej krawędzi na całej szerokości taśmy, tak że gzyms przechodzi swobodnie przez powstały otwór (kuliske) fastrygować, a następnie prostrochite normalnego ścieg prosty. Jako dekoracji, można użyć przycisków lub inne akcesoria, które wydają się odpowiednie w wielkim stylu. Weźmy zatem dwie kurtynowe i przekazać je przez gzyms.

Ale nawet zasłony do kuchni z własnymi rękami , można dokonać z szyfonu i sztucznego jedwabiu szale lub chusty. Jeśli bezpańskie szal, że nie nosić, a jeśli on ma wystarczająco duże wymiary, na przykład 0,5h2 lub 2,5 m, z nim można bezpiecznie tworzyć rodzaj dekoracyjnego lambrekin. Trzeba tylko zmierzyć szerokość okna i dołączyć do szalik dwa haki na tych samych (lepsze trochę więcej, przynajmniej 5 cm z każdej strony), z dala od siebie. Tj krotnie szalik w pół na pół z połowy Zmierz szerokość okna plus 5 cm i przyszyć do haka. Zrób to samo z drugą połowę przyszłego niewidomych. Po odłożeniu kurtynę na boki zawiśnie ładnie pozostały luźne końce chusteczką.

Oczywiście, aby uczynić go bardziej trudne do zasłon kuchenne z rękami, wzór będzie musiał patrzeć, ale jeśli one ściśle przestrzegane, wydaje się, że nie ma nic trudnego w nim. Dlatego, aby ozdobić ulubieńcem całej sali będzie tylko przyjemnością. Wzory mogą być przydatne dla resztkami starych tapet, które z pewnością gdzieś tam, zwinięte w rulon i czekają na swojego „najlepszego godzinę”, mimo że nie było celowe. Można również użyć starych gazet, lub po prostu kupić rolkę papieru gazetowego, zaprojektowany specjalnie dla wzorów. Z pewnością ten papier jest w sklepach sprzedających wszelkiego rodzaju akcesoria do szycia i inne rękodzieła.

Jeśli chcesz szyć długie zasłony do kuchni z rękami, tak bardzo, że poszli do pięknych fałdy, musisz kupić tkaninę do tego celu. Oblicz ilość jest łatwe. Szerokość ostrza powinna być równa długości gzymsu, pomnożonej przez współczynnik 2 lub 2,5 (im wyższy wskaźnik, tym więcej zmarszczek masz, ale lepiej nie angażować, K2 będzie wystarczająca). Również dodać 5cm do obróbki krawędzi. zasłony długość liczyć, zaczynając od okapu, a kończąc na podłogę, listwy lub jakakolwiek strona, do której chcesz wyodrębnić migawkę. Również dodać kilka centymetrów do zasiłków skrawaniem. Dla spoiwo będzie wystarczająca 5cm dolna i górna zgłoszenia zależy od tego jak kurtyna jest przymocowana do okapu. Jeśli jest to zwykła pętla taśmy, szerokość wpuszczone krawędzie powinny być mniejsza niż 1 cm, jej (taśma powinna całkowicie ukrycia krawędzi kurtyny od wewnątrz). Ponadto, zasłony do kuchni z rękami może być dołączony do oczkami, na zawiasach, z wiązaniami na kuliske etc. Jeśli Twoja wyobraźnia nie ma granic, to na pewno będzie w stanie wymyślić własne, ekskluzywne zasłony.