461 Shares 4112 views

Paleta nóż – co to jest? Jak narysować szpachlą?

Każdy przynajmniej raz w życiu słyszał słowo „szpachlą”. Co to jest? Ta cienka łatwo zginany blachy stalowej w postaci noży i ostrzy.

Jak narysować używając szpachlą?

Paleta malowanie nóż technika dość znacznie różni się od pracy z pędzlem, a nowicjusz może wydawać się dość niezwykłe. Krawędź ostrza jest pobierana z palety niewielką ilością farby. Następnie trzeba użyć bok szpachlą do rozmaz go przez płótno lub nie mocno wcisnąć ją do niego.

Że jest przydatna do malowania szpachlą?

Trzeba zabrać ze sobą:

  • nastawiony uprzednio potraktowaną płótno o rozmiarze 50 x 40 cm;
  • wykończenia biały materiał bawełna skazy i zanieczyszczenia;
  • ołówek węgiel;
  • terpentyny;
  • Poszczególne rodzaje kolorów oleju: cytrynowy, czerwone, zielone kadmu (Szmaragd ziołowy), naturalny umbra, ultramaryna, biel tytanowa, fioletowy kraplak;
  • Para gruszkowatej łopatki rysunku: mała, długość – 55 cm, natomiast wąskie długość 90 mm.
  • szpatułka do mieszania farb.

Pierwsze kroki

1. Korzystnie, farba na sztalugach. Umieścić go w odległości kilku metrów od próbki wizualnej i lekko w prawo, aby ananas był wyraźnie widoczny z tego powodu. Wziąć węgiel ołówek i narysować szkic owoców i marszczenie materiału. Należy rozumieć, że każda osoba, nawet początkujący, znacznie pomóc klasę mistrzowską. Szpatułka – jest to przedmiot, z którym praca nie jest bardzo trudne.

2. umieścić na kartce farby bazowej zmieszanej z terpentyną. Będzie to wymagało zwitek materiału roślinnej. Kadm Lemon na rysunek górny obszar owoców, a na dole obrazu jest wymagane aby zmieszać go z szkarłat. Po prawej stronie ananasa odpowiadał ciepły odcień brązu. To może wydostać się z purpurą i białych kolorach z dodatkiem Umbrii. Aby narysować pozostawia się przydać szmaragdowego zielonej farby. Wkrótce będzie trzeba i szpachla. Co to jest znane wszystkim artystów.

3. Następnie należy umieścić na płótnie ciemnoniebieski kolor – to będzie tło. Korzystać z materiału bawełnianego i gazikiem. Jeśli masz przed oczami jest tło, będzie łatwiej ocenić kolor owoców. Należy o tym pamiętać. Ciemny niebieski, fioletowy kraplak połączony z przyczynić się do rozcieńczania koloru tła. Nasycone zielone akcenty, takie jak zapowiadają pojawienie się liści ananasa.

4. łopatki, których długość 55 cm, stosuje się grubą warstwę niebieskiego. Dzięki czemu obraz staje się bardziej wyraziste. Malowanie szpachla – to coś boskiego. Pilnie nauczyć się rysować, aby osiągnąć wyżyny w tej sprawie.

Hojnie miarka dno niebieskiej farby paleta noża. Stosuje się go na płótnie. Dodać kilka kresek na niebieskim liści. Wytrzeć tkanki szpatułki i nanieść niewielką ilość zielonego barwnika ziół połączony z cytryny kadmu na owocach. Zrób to ostrożnie.

Główne etapy

5. Następnie nałożyć ananas niewielką ilość czerwonych i czerwonych odcieniach. Kolory mogą wydawać się mało realne, ale to nic się martwić. Na tym etapie, to po prostu zajmuje trochę do uzupełnienia obrazu ciepłe kolory.

Podłączyć kraplak kropli cytryny kadmu. Następnie wymieszać je z zielonym odcieniem, który znajduje się na owocach. Nałożyć niewielką ilość farby fuksja, łącząc biały z czerwonym kraplak bezpośrednio na arkuszu. Zrób to ostrożnie. Narysuj wzór na owocach, spędzając kilka linii czerwonej końcówki ostrza.

6. Do tego momentu ty, dla większości plam kawałki farby, za płaską część szpachlą. A teraz nadszedł czas, aby przejść do rysunku. Stwórz obrazy szpachla – jest to długi proces obejmujący kilka etapów.

Taśma etykiet geometryczny wzór, czyszczenie podczas krawędzi ostrza z tuszem. Po pewnym czasie, można je usunąć, ale teraz będzie prowadzony przez nich. Spróbuj wyciągnąć je wszystkie ananasy, aby nadać jej głośność.

7. Podłącz małą ilością kraplak szkarłat, cytryny kadm i witlinek tworząc spokojną czerwony odcień. Gięcie krawędzi szpachlą, rysować skraju owocu między prętami jego „wzór geometryczny”.

8. przedstawia wszystkie elementy obrazu w tym samym czasie. Nie wolno modyfikować jeden szczegół, przed powrotem do drugiej. W tej chwili, przejdź do tła i usunąć farbę z tkaniną w jasnym polu. Konieczne jest, aby upewnić się.

zamknięcie

9. Dodać trochę bieli w szmaragdu farby i sporządza się gęstą, jasne pasy końcówki szpachli. Zrobić to elegancko i pewnie. W szczególności, dla tego procesu i niezbędną palety nożem. Co to jest, teraz wiem.

10. Z ostrzami narożnych obraz liście z przeciwnej strony.

11. Owoce – Twój główny cel, ale nie mniej ważne jest tło, więc nie ignoruj go. Za pomocą dolnego noża boku palety, której długość wynosi 55 cm, modyfikować jasne obszary wykorzystując wszystkie możliwe mieszaniny białej i ciemnoniebieski.

Do 12. dostać ciepły odcień, podłącz kraplak niebieski z szkarłat. A co z zimna? Dla nich jest to konieczne, aby połączyć niebieski z wypalonej umbra.

Po utworzeniu pierwszego zdjęcia będziesz chciał malować kolejne arcydzieło, więc nie usuwają zaszufladkować nóż palety. Co to jest znane dzisiaj, nawet wiele dzieci. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ta technika malarstwo fascynuje każdego.