503 Shares 9524 views

Znaczenie moli na dłoni: to mówi chiromancja?

W różnym czasie różne podejścia do obecności moli. Ludzi palono na stosie tylko za to, że mieli podobne plamy na ciele. Uznano oznaką złych duchów. W innych krajach uważa się, że mają moli na ciele – to symbol piękna. Ich pojawienie się na dłoni – rzadkie zjawisko. Kolor i rozmiar, mogą być różne.


Dlaczego mam?

Każdy mol ma swoją wartość. Zauważono, że te plamy na skórze powiedzieć o przeznaczeniu człowieka i poprawić jakość swojego charakteru. Dlaczego występują? Uważa się, że pojawienie się moli na dłoni – jest to znak. Mogą pojawić się w wyniku awarii lub hormonalne podczas ciąży. Są to wrodzone i nabyte moli. Mogą wystąpić przed narażeniem na działanie promieni słonecznych.

Uważa się, że pieprzyk na rękach wskazują karmic Clean. A ponieważ absolutnie nie ma ludzi bez grzechu, plamy wskazują swoje braki w organizmie. Położenie, kolor i kształt są bardzo istotne dla losu człowieka. Mole, z włosami, powinien poinformować ich właścicieli.

planeta

Znaczenie moli na chiromantists palmowych definiować części ramion, które noszą nazwy planety. Należy pamiętać, że są one nieliczne, ale każdy z nich jest odpowiedzialny za konkretnym kierunku. Wenus jest o miłości, i zajmuje powierzchnię kciuka. Jupiter – „palec władzy.” Saturn prowadzona przez los i znajduje się na obszarze środkowego palca. Od słońca zależą wszelkie ludzkie postęp, znajduje się na palcu. Plany Merkury ukrywa w swoim małym palcu. Wzgórza na dłoni – jest Księżyc i Mars.

Znaczenie moli na dłoni interesujący i ciekawi wszystkich, ale przede wszystkim zainteresowany, którzy mają takie plamy. Osoby te mogą się zmienić swoje życie według woli sam. Często wolą trzymać z dala od wszystkich i nie do przyjęcia wspólnych zasad.

Moli na dłoniach wyczerpująco badane w chiromancja, ponieważ wierzą, że jest to znak z góry. Ludzie, którzy mają taki znak, to jest bardzo pracowity. Jak określić dobry znak czy zły obietnica pieprzyk na dłoniach? Trzeba dokładnie zbadać każdy kopiec na strony, te sektory, które są brane pod uwagę w ustalaniu losu.

kolor

Wartość w dłoni moli zależy od jego barwy. Blond pojawiają się na dłoniach tylko na chwilę, ale zapowiadają dobrą imprezę. Narodziny dziecka, ślub niebawem, rozwoju kariery lub korzyści materialnych – to wszystko, co jest radosne zjawisko.

Jeśli palma ma czarne lub brązowe znamię, to jest to dobry znak. Ale tu ważne jest, aby jego lokalizacji. Centrum palma – dobry. Trudności finansowe takiej osoby nie czują się tam jest trudność, aby zachować pieniądze, jako właściciel ramion – duży spender.

Z prawej strony

Osoba z dobrym i szczęśliwym losem ma znamię na swojej prawej ręce. Tylna strona naznaczone niezwykłym znakiem – jego właściciel jest udany i szczęśliwy pod każdym względem. Znamię na prawej ręce rozmowie człowieka o sile ducha, jego stałość we wszystkich sferach życia. To wskazuje na pełnię natury. Pomimo swojej stanowczości w przekonaniu i uniwersalnym charakterze, tacy ludzie są miękkie w przyrodzie. Są dobrymi przyjaciółmi i doradcami.

Kobieta z pieprzykiem na prawej dłoni, to jest doskonały. Jest mądry, piękny, miły i wierny.

Mole nie można wyciągnąć, nie można wymyślić, wydają się ostrzec nas o czymś ważnym, mówić o sobie nawzajem. Jest to znak, że musimy być w stanie odczytać.

Normalnie dotknąć kret jest surowo zabronione, ale są przypadki, w których one spowodować wiele dolegliwości. Następnie usunięcie mole powinno być wykonywane przez lekarza. Metody współczesnej medycyny kilka: laser, kriozamorozkoy lub zabieg chirurgiczny.

Linie i moli

Nauka linie życia na rękach i przewidywaniu strony losu jest zaangażowany w chiromancja. Moli na dłoniach również nie wyjść z pola widzenia nauki. Ponieważ te plamy na ciele są bardzo ważnymi elementami. Linia w dłoni dużo może powiedzieć doświadczonego wróżka. Linia życia i znamię mówić o problemie zdrowia, pieprzyk na linii głowy – sygnał o zbliżającym się kontuzji w tej dziedzinie. Linia serca i znamię na jej występów sercowych problemów naczyniowych. Należy skonsultować się z lekarzem na ten temat. Ale może nie tak straszne, ale kret – wynik rozczarowania w miłości. A co robi linię słoneczny, który jest obciążony przez taki znak? Fakt, że taka osoba wokół dużo intryg i plotek. Co znamię na losy linii? Ona „płacze” samotności i utraty pieniędzy. Jeśli spot „zapobiega” linii zdrowia, trzeba czekać na choroby awaryjnego.

Hill i mola

Nawiasem mówiąc ułożone moli na wzgórzach palm, można powiedzieć, co dana osoba jest blisko, jakie są cechy jego charakteru.

Mole na kopiec Jowisza mówi o niepowodzeniu zaplanowanych spraw i celów.

Jeśli kopiec Saturna ma znaku, że wszystkie ludzkie życie jest pełen skandali i kłótni. Podobnie, poor attitude otaczający obietnice mola na kopiec Apolla. Łatwo jest zidentyfikować człowieka, który kocha kłamać i kraść, bo plamy na wzgórzu Merkurego.

Cała ta wiedza pomoże Ci zrozumieć, co trzeba zmienić w swoim życiu, jak dostosować swoje przeznaczenie, na co lekarz iść do inspekcji kontroli i konserwacji.

Moon Hill na rękę – sama w sobie oznaką niezwykłego. Jak to się mówi, człowiek nie z tego świata. A jeśli to wzgórze nosi znamię, wyobraźnia i dobra wyobraźnia będzie kolidować z osobą w tworzeniu poważny związek. Niepohamowany nadczynność wyobraźnia tak daleko prowadzi ludziom, że czasami są one po prostu brak kontaktu z rzeczywistością. Moon Hill na dłoni – jest to miejsce, w którym trzeba szczególną uwagę. Garb pomoże w analizie własnych błędach.

Po lewej i prawej dłoni

Mole na dłoni mężczyzn po prawej stronie przewiduje tylko wszystko najbardziej pozytywne w życiu. Pojawienie się tych plam na lewej ręce nosi negatywne informacje.

Mole na dłoni lewej ręki opowiada o ludzkich chorób dziedzicznych, które stanowią prawdziwe wyzwanie dla jego zdrowia. Kiedy prawidłowo zdiagnozowane i choroba pozostaje daleko w tyle, a znak zniknie, to przepowiada wielką i prawdziwą miłość.

Wielkość i kształt

Duży pieprzyk na ramieniu mogą przewidywać poważne zagrożenie dla ludzkiego życia, uszkodzenia ciała, w tym przypadku, po kliknięciu na nich, osoba będzie odczuwać ból. Jeżeli znamię zniknął w czasie, a następnie zniknął z jej problemu.

Wielu nieświadomych ludzi wierzy, że każdy mol – to dobry znak, ale tak nie jest. Owalny i okrągły kształt mola przynieść pecha. Te znaki na ciele może być kanały połączeń energetycznych z przeszłości.

Studiowanie moli na ręce i dłonie chiromancja, a badanie ich do innych części ciała zaangażowanych w innych nauk – moleosofiya. Przewiduje się przeznaczenie człowieka, można powiedzieć wiele o nim.

Mole i różnią się kształtem. Mają one różny wpływ na losy ich właścicieli. Znamię-Star – to dobry znak. Krzyż oznacza ludzki ciężki los. Powodzenia może przynieść kilka moli, umieszczonych w trójkącie. Mole regularny kształt wskazują szczęścia człowieka.

Palmists uwierzyć, że ludzie, którzy mają te ślady na rękach, pewni siebie i śmiało iść przez życie, starając się pomóc każdemu. Samica dłoni ma pieprzyk – to znak, że jest szczęśliwy, sukces kariera, bogactwo i wiele dzieci. Te gospodynie domowe poświęcić się całkowicie do jego rodziny. Mają talent, o czym świadczy znamieniem na wewnętrznej stronie nadgarstka.

Nie przez przypadek wszystkich wróżbitów i Cyganów, ujmując dłoń mężczyzny, bardzo dokładnie przewidzieć los. Gdzie wszyscy wiedzą? Studiując naukę chiromancja, nie wiedząc dokładnie, jak to nazywa, gypsy uzyskać całą wiedzę od swoich babć i prababek, mają unikalną zdolność do zwracać uwagę na los zmian.

Pasywne i aktywne ręka

W chiromantists istnieją dwie koncepcje, które odgrywają ważną rolę w określaniu wartości linii na dłoni. Są aktywne i pasywne ramiona. Prawa ręka, która mówi osoba jest aktywna. Całe życie na linii, aby powiedzieć jej wrodzone cechy ludzkiej natury. Linia po lewej stronie, czyli bierny strony, odzwierciedlać wszystkie zmiany zachodzące i miało miejsce w moim życiu. Można dowiedzieć się, jakie cechy nabyte przez człowieka w czasie. Jeśli linie obrazu na prawej i lewej ręce są absolutnie takie same, oznacza to, że dana osoba nie robi nic w moim życiu zmienić. On nie chce tego robić. Jest możliwe, że to wszystko zadowolony.

Trochę o liniach

Co też może powiedzieć te tajemnicze linie na dłoniach? Gdzie się znajdują? Biorąc pod ręką, można zauważyć, że linie na nim bardzo wiele, ale nie wszystkie z nich są ważne w opisywaniu ludzkich losów. Tylko dziewięć z nich są szczególnie ważne dla każdego, kto poważnie zajmuje się nauką chiromancja.

Więc sens linii na dłoni? Poziome na górze – to linia serca, ludzkie emocje. W środku dłoni, również umieszczony poziomo, to linia głowy. Mówi o pragnienie wiedzy. Jeśli jest zbyt krótki, wtedy człowiek jest leniwy i powolny. Porusza się w dół i znajduje się między kciukiem a palcem wskazującym linii życia. Na niej można określić, co siły życiowe u ludzi. Brak linia oznacza częste awarie i napięcie nerwowego. linia los rozciąga się pionowo od podstawy dłoni do jej środku. Jest to miara sukcesu i kariery. Osoba nie może wpłynąć na zmianę losu linii. Jest to najważniejsza linia w fatalnej strony. Jest jeszcze niewielka, co jest łatwe do odczytania i rozmawiać o ich właściciela wszystko, co dotyczy zdrowia, sławy, małżeństwo, pieniądze i podróży. Linie te nazywane są drugorzędne. Podczas gdy w rzeczywistości ich informacje są bardziej szczegółowe i często osoby zainteresowanie jest większe niż przeznaczone go.

wniosek

Teraz wiesz sens moli na dłoni. A do powyższych linii są dodawane do wiadomości informacje dalszych przesmyku i staje się użyteczna dla ludzi.