547 Shares 1982 views

Most „Bagration” w Moskwie

Pierwsza struktura handlowo-pieszy, który łączy dwa brzegi rzeki, w stolicy jest most „Bagration”. Moskwa, i, być może, cała Rosja prawda podobne analogi ze szkła i betonu, które łączą w sobie kilka funkcji: nad rzeką, ogromnego centrum handlowego i chodniku.


Most „Bagration” ma nadbudowę. Ma imponujące parametry techniczne: długość – 216, szerokość – 16, a wysokość nad wodą – 14 metrów. Nośniki tego budowlanych – wzmocnionego betonu, przy czym podstawa kanału do wiercenia są słupy przybrzeżnych i umieszczone na naturalnym twierdzą.

Autor tej unikalnej konstrukcji jest wybitny architekt B. Thor, który zaprojektował go do 850th rocznicy kapitału w pełni zgodne ze stylem aktywnie rozwija centrum biznesowe, znajdujący się na Krasnopresnenskaya nasypu, który jest podłączony przez most i ulicy Tarasa Szewczenki po drugiej stronie rzeki.

Most „Bagration” – dwu-warstwowych. Jej dolna część, gdzie dziś znajduje się pasaż handlowy, wykonane w formie przeszklonego całym odcinku klasztorze. Istnieją liczne butiki, a dla ułatwienia przemieszczania, zainstalowano ruchome chodniki.

Most dla pieszych w jego górnej części jest przeszklona, ale środkowa część jest otwarta, aw tym miejscu przekształcony w platformę widokową. Górne i dolne piętro, ścieżki dla pieszych, odpowiednio, szerokości 11 metrów i 15 są połączone ze sobą za pośrednictwem schodów ruchomych, schodów i windy obsłudze.

Nazwany na cześć wielkiego ogólnym most „Bagration” z jego masywnej konstrukcji metalowych kratownic nie wydaje się ciężkie lub uciążliwe. Ten efekt „lekkości” osiągnięty dzięki jego eleganckie, zaokrąglone kształty, a także obecność szkła w dużych ilościach.

Główny hol wejściowy z mostu zawarty w Moskwie-City – centrum biznesu kapitału, to podłoga zero, co w przyszłości przez cały system schodów ruchomych zostanie połączony z podziemnych poziomach kompleksu i węzłów stacji metra.

Obecnie most „Bagration” w ich poziomach oferuje usługi Moskali i gości restauracji, biur podróży, kawiarnia, salon kosmetyczny, a nawet kręgielnia.

Z nasypu Shevchenko most kończy piękną alej, a od Krasnopresnenskaya – przestronny hol, w połączeniu z parteru pięć kondygnacji budynku. Istnieje również kawiarnia i restauracja często organizuje wystawy malarzy i rzeźbiarzy.

Niższy poziom mostu z jego travalatorami, znacznie przyspiesza ruch jest bardzo popularny wśród dzieci i dorosłych, którzy mogą jeść lody tu odpocząć na wygodnych ławkach lub po prostu pójść na zakupy.

Z obserwacji pokładu roztacza się wspaniały widok na rzekę i nasypów. Istnieje bardzo lubi się fotografować zwiedzanie, spacery młodzieży, zorganizować sesję zdjęciową nowożeńców.

Od siódmej rano, ten wyjątkowy most „Bagration” otwarty, a wejście do niej jest bezpłatny.

Obok niego, z Krasnopresnenskaya, ułożone wygodne cumowania statków.