384 Shares 3144 views

Złodzieje w Rosji. Tradycje i „koncepcje”

gangi mają własne specyfiki w Rosji. Charakterystyczną cechą jest coś takiego jak „złodziej w prawie”. Nigdzie na świecie nie ma takiego statusu, zarówno w naszym kraju, tak pod względem przestępczości jedyną rzeczą, która wyróżnia się wśród innych krajów Rosji – przestępców.


Złodzieje we wczesnych 30-tych – elita podziemia, którzy byli pewne zasady postępowania, i życiem „na koncepcji”. Złodziej nie można nazwać prostym kieszonkowiec. Ten tytuł miał być uzyskane.

historia

Zgodnie ze starymi przepisami złodziej nie musiał być czymś osobistym, należał do podziemia i skierował głową. Złodzieje prawa w Rosji z tych lat nie może mieć rodziny ani doświadczenia komuś przywiązania. Ponadto, wstyd i zdrady z jego strony wierzył w jakiejkolwiek formie współpracy z organami ścigania.

Jednak w czasie wojny w 1945 roku, te zasady i tradycje podziemia oddaliła się w tle tego powodu, że istnieje pilna potrzeba, aby chronić nie tylko siebie i swoje otoczenie, ale także całego kraju. Później, po drugiej wojnie światowej, ci ludzie wrócili do więzienia, gdzie między nimi a nowymi złodziei i ich otoczenie, rozpoczęła nieoficjalną wojnę.

Dla nowo przybyłych do władz była nie do przyjęcia do przyłączenia się do wojska i iść z nimi ramię w ramię, jak oficerowie i żołnierze utożsamiane z policją.

Są nowe zasady, które są tak różne od starych, złodzieje-in-law w Rosji może być koronowany nie tylko dla niektórych szczególnych funkcji w związku z meritum przed podziemia, ale także dużo pieniędzy.

Ale kilka lat wcześniej koronowany tylko tych, którzy mieli kryminalną i zdobył szacunek obu grupach w obrębie i poza nimi. Ci, którzy nie otrzymali szacunek w świecie przestępczym, nie głosić „złodziej w prawie”, nawet za pieniądze.

Procedurę przeprowadzono pod kierunkiem obecnych złodziei podczas tzw rajdach. Zazwyczaj przy koronacji wzięło udział dwóch avtoritenyh sworznia.

„Pacjent jest prawnikiem.” sankcje

Porzucić koronacji może tylko złodziej, który ze względów zdrowotnych nie był w stanie wykonywać swoje bezpośrednie obowiązki. W przypadku, gdy został zdiagnozowany w szpitalu, czyli oficjalnie, zbierając zadecydować o dopuszczalności złodzieja puścić do łóżka. W tym przypadku, jak mówią – „złodziej w koronie”, czyli tytuł pozostaje, ale złodziej się w biznesie, zgromadzeń, a reszta grupy życiowych nie zaangażowany.

Jeśli złodziej złamał żadnych tabu ani tradycji, że voprinimaet jako zdradę, kwestia życia lub zdrowia rozwiązać inne złodziei. Rosja karna zna wiele przypadków, gdy każdy obywatel szanowany wyglądające, wykończone samobójstwo lub wpadła do śmiertelnego wypadku.

Staraliśmy się dostosować tak, że tego rodzaju zabójstwa, w celu dalszego organy ścigania nie mają nawet najmniejszej wątpliwości co do samoopieki życia.

złodziej degradacja

Jednak śmierć – nie jest jedyną karą dla takich ludzi, jak złodzieje w prawo w Rosji. W przypadku niewielkich usterek mogła uderzyć podczas spotkań lub uderzyć na uszach. Uderzenie dano do motywacji obraza innego złodzieja, cios na uszach oznaczało degradację za oszustwo i naruszenie prawa złodziei, a także za współpracę z policją lub sworznia zabijania.

Raskoronovat, wbrew powszechnemu przekonaniu, może miejscowy zbór (według lokalizacji). wartość graniczna mogą dotyczyć kwestie koronacji i śmierć.

Złodziej w więzieniu

Złodzieje w Rosji są w specjalnym miejscu wśród więźniów w koloniach. To oni są zaangażowane w regulację sytuacji w instytucji wśród swoich. Złodziej może zdecydować, praw człowieka i stara się oszukać. Ze słów samych więźniów, tylko złodziej nie będzie na próżno przypisać karę.

Koronacja kolonii jest bardzo szanowany niż wolny. Korona przyjęcie oznacza, że złodziej zobowiązuje się do przestrzegania prawa i być fair. Prawo tutaj – nie taki, który jest zgodny z większością ludzi w Rosji i złodziei.

W więzieniach, jak również za darmo, złodziej następuje „funduszu zbiorowego” – pieniądze, fundusze karne. Jego obowiązki obejmują dodatkowo komunikować się i współpracować w żaden sposób ze złodziei i przestępców z innych regionów i zagranicznych „kolegów”.

nowoczesne władze

Jednak do starych zwyczajów złodziei mieć trochę w lewo i nowoczesne złodzieje żyć własnymi prawami. Koronowany teraz możliwe za dużo pieniędzy, nawet jeśli przyszłość „złodziej w prawie” nigdy nie odsiedział w więzieniu.

Podczas „showdown” i „zgromadzeń” mało kto decyduje, czy przez poniżającą fizycznej – pieniądz rządzi Underworld, który stworzył nowoczesną przestępcę rosyjskiej. Złodzieje, wypadki, które zmniejszają, próbując rozwiązać problemy zdalnie, wynajęcie dla bardzo „brudne” prace specjalnie przeszkolonych osób. Na przykład, jeżeli przed złodzieja do znacznej usterki może zabić drugiego złodzieja, ale teraz najczęściej zaangażowanych zabójców, zdolnych do pewnej ilości „dowiedzieć się” relacje między organami.

Nowoczesne złodzieje stają się bardziej inteligentne, ale także bardziej wrażliwe. Jeśli wcześniej było surowo zabronione, aby komunikować się z policją i innymi ludźmi, którzy są na formularzu podatku, ale teraz wszystko jest inaczej – przestępcze „koncepcje” są bliżej i „złodzieje” władzy widać siedzącą obok pułkownika policji …

Legendy podziemia

Istnieje około czterech tysięcy złodzieje, wiele osób już nie żyje. Jednak o złodziei starej szkoły długo będzie się mówić nie tylko tych, których one sterowane z wielkim szacunkiem.

Legenda: Ded Hasan (zabity w 2013 roku), Shakro młody, Sasha Sever (raskoronovan 2014) Jap (zabity w 2009 roku) i inne równie dobrze znane. Wszystkie z nich odsiadywał w kolonii rosyjskiej, jak również w więzieniach na terenie byłego Związku Radzieckiego, co 20-30 lat w sumie.

Według złodziei prawa, w dniu pogrzebu autorytatywnego złodzieja, zwieńczony wszystkich tradycji złodziei świata, to będzie nie tylko przedstawiciele klanu rodzinnego, ale również liczne grupy.