469 Shares 7064 views

Alexander Shiryaev i imienników

Nazwisko Shiryaev w Rosji jest tak powszechne, że wielu czytelników mylić o tym, kto jest właścicielem konkretnego wiersza. Na przykład z nazwą Alexander Shiryaev znaleziono tylko trzy z poetą, ale, na szczęście, wszystkie one mają różne nazwiska. Warto jeszcze mówić o każdym z nich.


Aleksandr Dmitriewicz Shiryaev

Aleksandr Dmitriewicz Shiryaev żył wystarczająco długo, życie – od 1922 do 1991 roku. Poszła do Buiskaya wiejskiego osadnictwa w regionie Kirowa, gdzie pracował jako nauczyciel i dyrektor szkoły, otrzymał tytuł zaszczycony Nauczyciela RFSRR. Nauczyciele zaczęli i jego dwoje dzieci. Miłość do poezji młodego poety obudził we wczesnych latach pisał o wszystkim, co działo się wokół niego. Pierwsze lata jego twórczości poświęcony był jego dom, dzieci, rodziców, przyjaciół i wszystkich osób najbliższych. Jego wiersze są łatwe do układania na muzyce i wykonane przez lokalnych artystów.

Autor pisał o czymś pięknym, soulowe i wysokich, często linie miłości do dzieci. W późniejszych latach wiersze Aleksandra Shiryaeva znaleźć bardziej poważne znaczenie, w zasadzie, praca była poświęcona wojnie sytuacji politycznej na świecie i sławnych ludzi. 500 wierszy napisanych ponad dwieście zostały opublikowane za życia autora w różnych kolekcjach. On nie zawarła żadnych skojarzeń literackich, ale jego prace są znane każdemu kirovchaninu. Wiele lat minęło od śmierci Aleksandra Dmitrievich, ale miejscowi nie zapominaj o tym. W marcu 2017 roku w Buiskaya przeszedł Shirayevskaya czytać w związku z otwarciem tablicą pamiątkową na jego cześć.

Imiennik „czytelniach”

Na słynnej strony „czytelni” publikuje jego prace to kolejny Alexander Shiryaev. Jego poezja obywatelska angażuje czytelnika, które liczą ponad pięć tysięcy. Mental opinie o wdzięcznych wielbicieli powiedzieć, że dziś możesz stać się sławny, nie będąc członkiem stowarzyszeń literackich i nie jest zaangażowany w poezji profesjonalnie.

Szczerzy linie rezonować z ludźmi, szczególnie dedykowane do konkretnych osób. Najbardziej wzruszające wiersze poświęcone jego córki. Autor pracy opublikowanej w różnych zbiorach, ostatnia praca jest datowany na 2013.

trzeci imiennik

Alexander Shiryaev „3” urodził się w 1956 roku w Republice Komi. Mieszkał z rodzicami zaledwie 17 lat. Po tym wieku miał poruszać się w regionie Tambov. Krewni pamiętają trochę Sasha jako niezwykle twórczej dziecka: on zawsze lubił rysować, tworzyć rękodzieła wykonane z drewna, a także tworzyć niesamowite zdjęcia. W 1975 roku został powołany Shiryaev więcej niż dwa lata służył w Specjalnej wojsk powietrznodesantowych. W ciągu tych lat, jego spojrzenie na świat się zmienił, nie jest już stała się miłość życia we wszystkich jego przejawach.

W wieku 50 lat po raz pierwszy zaczął pisać poezję, poświęcając je do znajomych, rodziny i ojczyzny. Kilka lat później, zastał swoich czytelników, wielu fanów nadzieję na uwolnienie nowych projektów kreatywnych w lokalnych gazetach. Teraz nowoczesny autor stworzył swój własny blog w internecie, który publikuje swoje wiersze. Nie było jedne z najbardziej popularnych: „Moment of Life” Sasha „Ball”, „Brzoza ziemi czarnej” i Ponad 18 tysięcy abonentów Alexander Shiryaev.

Wiersz o swojej siostrze: Andrey Shiryaev

Najbardziej znanym spośród imienników jest Andriej Władimirowicz Shiryaev, urodzony 18 kwietnia 19b5 w małym mieście w Kazachstanie. Shiryaev zawsze wyznaczać cele dla siebie, co z pewnością chcieli. Największym pragnieniem młodości dla niego było wprowadzić Instytut Literacki. Gorkiego. Przez długi czas był przygotowania do egzaminów wstępnych, a on był w stanie osiągnąć pożądany. W wieku 18 lat, został przyjęty na Wydział współczesnej poezji (Yuriya Levitanskogo seminarium).

Młody student nie tylko studia w instytucie, otrzymał od tej niewypowiedzianej przyjemności. Student udział każdy wykład, odpowiedzialne podejście do pracy domowej, a cały jego wolny czas zaginął w warsztatach. Karierę rozpoczął jako dziennikarz Shiryaev i Filharmonii dopóki on kierowany do portalu jako redaktor naczelny „pole”. Poetycka praca przewyższał on każdemu Aleksandra Shiryaeva. siostrzane wiersze, opublikowane w 2008 roku, przyniósł mu prawdziwą sławę:

„Moja siostra, a oczy, ciemnienie,
nie odważył się powiedzieć nie, bez zmian,
Będę czekał, czekał, jak bolesne,
niż żyć. "

Tragiczny los

Shiryaev Alexander Dmitriewicz zmarł w 1991 roku, a jego imiennik kontynuuje swoje prace, aby zadowolić miłośników poezji. Tragicznie było życie Andrei Vladimirovich. Jako członek Związku Literatów Moskwie i popularny w kraju, przez ostatnie 10 lat swego życia spędził w Ekwadorze, komunikuje się z fanami jego pracy przez Internet. W 2013 roku czytelnicy zaczęli dostrzegać, że dzieła poety staje się przygnębiony. W październiku opublikował w swoim Facebooku nowym wierszem, „muszę iść”, wskazując, że jest to jego ostatni wiersz.

18 października, że popełnił samobójstwo, nie mogąc zwalczyć chorobę, która została pozbawiając go aktywności fizycznej i satysfakcjonującego życia. To był jego wybór. Dzień wcześniej odbył swoją ostatnią książkę. W czasie trwania jego siedmiu książek poezji zostały opublikowane, wśród których:. „Schłodzone panteonie”, „Glina”, „List schłodzone anioł”

zamiast wniosku

Krytycy zawsze uważane dziwi fakt, że tak wiele osób z tej samej rodziny, osiągnęli dobre wyniki w sektorze kreatywnym. Artykuł bohaterowie żyli w różnych miastach i nawet nie wiedzą o sobie nawzajem. Ludzie daleko od poezji, często mylony z autorami, wierząc, że Aleksander Shiryaev – jest tym, który miał przydomek „Ekwador” i napisał wzruszający linia poświęcony siostrze. Teraz wiemy, że autor tych wierszy Andrey Shiryaev, i nazwał go ekwadorski ze względu na fakt, że to było na tej ziemi, żył w ostatnich latach.

Każdy z poetów nazwy Shiryaev ma czytelników i tych, którzy są bardzo blisko do pracy.