477 Shares 5707 views

Biografia Julii Proskuryakovej: historia współczesnej Kopciuszka

Biografia Julii Proskuryakova przypomina bajkę o Kopciuszku, która czekała na swoją największą godzinę. Ta zwykła dziewczyna z absolutnie uroczym i szczerym uśmiechem stała się prawdziwą magią dla wielkiego Maestro, Mistrza z wielkim listem.


Biografia Julii Proskuryakowej rozpoczęła się w 1982 roku. Dziewczyna urodziła się 1 sierpnia w Jekaterynburgu. Ma siostrę i kochających rodziców. Chociaż od dzieciństwa niewiele Julia lubiła śpiewać, nie połączyła swojej przyszłości ze sceną. Aby studiować, udała się do Akademii Sztuk Pięknych Ural, która ukończyła z sukcesem w 2004 roku.

Jak dziewczyna przyznaje, lubiła pracę Nikolayevy przez długi czas. W szkole wieczory często śpiewała pieśni popularnego piosenkarza i kompozytora. Podczas studiów Julia pojawiła się często przed publicznością. W 2000 r. Wręczyła nawet nagrodę publiczności w konkursie "Głos Rosji". Dalej dziewczyna zrozumiała, że pragnienie śpiewania w niej staje się silniejsze, dlatego bierze udział w pokazie "aktor narodowy", "Zostań gwiazdą".

Biografia Julii Proskuryakovej, która nagle pojawiła się w rosyjskim biznesie show, zawiera tylko udane wydarzenia. Z słodkim muzykiem spotkała się, gdy Igor doświadczył bolesnej rozłamu z Natzą Koroleva. Szukał ludzi w naturalności, szczerości, i to właśnie cechy, które posiadała Julia. Być może ich powieść urodziła się, która została zwieńczona pięknym weselem. W 2009 r. Para zarejestrowała małżeństwo w niebiańskim miejscu – Miami, gdzie szybko kupili dom z widokiem na fale oceanu.

Od tego czasu biografia Julii Proskuryakowej jest ściśle związana z życiem najlepszego romantyzmu na scenie rosyjskiej. Walczyli o własne szczęście, więc byli przekonani o przypuszczeniach i rozmowach, które prowadziły dookoła nich. Na przykład wielu dziennikarzy żółtej prasy o nazwie Julia Natasha Queen No. 2, wskazujących na zewnętrzne podobieństwo tych dziewczyn. Inni mówili, że poślubiła Nikolayev tylko by zostać gwiazdą i porzuciła go po osiągnięciu celu. Piosenki Igora nie tylko dotykają duszy każdego słuchacza, są zapamiętane i stają się stu procentami hitów. Tak, rzeczywiście Julia Proskuryakova stała się bardziej popularna po ślubie. Nie stawali się jednak mniej szczerzy, czuły i romantyczny. Najprawdopodobniej wykazują nowy poziom, nowy etap w życiu dziewczyny. A ona zaczęła się uczyć na ulicach, a paparazzi zaczął uważnie obserwować rozwój swojej kariery i stosunków z Nikołowem.

Julia Proskuryakova, której biografia jest jak bajka, jest absolutnie szczęśliwa. Kocha i kocha, robi to, co lubi. Śpiewa, bierze zdjęcia, cieszy się życiem we wszystkich jej przejawach. Para nie myli kamer, ani stałych rozmów wokół nich, ani przyzwoitej różnicy wiekowej. Sam Nikolayev żartuje, że ma młodszą córkę, a córka męża jest starsza od niego. I mówią, że wkrótce miłośnicy stanie się również rodzicami. Dlatego chcę życzyć tej pary nie tylko nowych osiągnięć twórczych, ale także rodzinnej idylli przez resztę życia.