869 Shares 6931 views

Koło dla niemowląt kąpieliskach: w jakim wieku w użyciu i jak zacząć?

Dla kogoś skąpała dziecko – tylko procedury higieniczne, a ktoś próbuje przekształcić go w zabawnej rozrywki z grami i twardnienia. Do drugiej kategorii rodziców – nasz artykuł, w którym opowie o wspaniałą rzeczą, jak koło dla niemowląt kąpielowych. W jakim wieku można go stosować? Jak ujął to prawda? Powiedzmy sobie!


Dziecko w pierwszych miesiącach życia jest bardzo powolne – on nie wie, jak się czołgać lub siedzieć. Pierścień gumowy do pływania niemowląt – doskonałe narzędzie, aby włączyć zwykły uzdatniania wody w czasie wysiłku fizycznego, co wzmocniło jego mięśnie. Kąpiel z tym urządzeniem – czasem tylko raz w ciągu dnia, kiedy dziecko może poruszać się wystarczająco. Warunkami zakupu dla niemowląt pływanie. Liczba zestawów rodzice mówią, że dzieci popływać, ale dla całej rodziny będzie to zabawa rozrywką. Tak, i z powrotem mojej matki może spocząć, dopóki dziecko kąpieli w łazience niezależnie.

Więc kupiłeś okrąg dla niemowląt kąpielowych. W jakim wieku można zacząć go używać?

1. Odczekać aż do całkowitego zagojenia rany pępowinowej. Oznacza to, że pępek powinny być czyste, suche i mieć normalny kolor skóry.

2. O ile na opakowaniu znajdziesz koło napis „0+”, ale zalecamy, aby poczekać co najmniej miesiąc przed kąpać dziecko za pomocą tego urządzenia. Dlaczego? Po pierwsze, po miesiącu od dziecka jest zazwyczaj rozpoczyna się już trzymać głowę. Po drugie, wielkość główki noworodka jest wciąż zbyt mała, a dziecko może po prostu wpaść w kręgu podczas oczyszczania wody.

Dlatego też, jeśli zakupiłeś okrąg dla niemowląt Pływanie, w jakim wieku się go używać – sam zdecydować, w zależności od stanu dziecka.

Aby rozpocząć procedurę w pierwszych tygodniach życia może być w małej wannie, gdy dziecko będzie się silniejszy i przyzwyczaić się do, i można wybrać i dużą wannę. Dużą rolę w korzyści płynące z pływania w kółko grać temperatury wody. Dla noworodka, liczba ta jest bardzo ważna. Lepiej zacząć od oczyszczenia wody 35 stopni. Jednakże, aktywność fizyczna w gorącym środowisku, dziecko będzie minimalny, nawet jeśli dziecko jest w dużej wannie i umieścić na kole dla niemowląt kąpielowych na niego. W jakim wieku można obniżyć temperaturę? W ciągu trzech tygodni, można rozpocząć stopniowe twardnienie dziecka. Ciepła woda rozluźnia mięśnie okruchy, a będzie to łatwe do „zawiesić się” na kole. Jeśli to jest trochę chłodny, dziecko będzie mieć motywację do poruszania się.

Ale tu trzeba zrobić bez fanatyzmu – jak byś nie chciał, aby hartować dziecko, temperatura musi być obniżony o jeden stopień co 5-6 dni. Podobnie jak kąpiel w wannie będzie przydatna i nie pozwoli, aby dziecko się przeziębić. Optymalna temperatura wody do aktywności – 26-28 stopni.

Odgrywa ważną rolę i czas trwania kąpieli. Jeśli prowadzą tylko higieniczną cel, możemy ograniczyć się do 10 minut w ciepłej wodzie (36 stopni). Jeśli kąpać dziecko jest również celem aktywności fizycznej – początek 10 minut i wydłużyć czas przebywania w wodzie przez 5 minut co 3-4 dni. Na koniec można osiągnąć to, co dziecko będzie chętnie pluskać się pół godziny w zimnej wodzie. Po tym, sen Twojego dziecka będzie silne i zdrowe! Kąpią swoje zdrowie!