732 Shares 9624 views

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego karmienia?

Prędzej czy później każda mama myśli o pytanie, jak odzwyczaić dziecko od nocnego karmienia. Nowonarodzone dziecko ma absolutnie żadnego pojęcia o porze dnia. Ani matka – przedstawiciel świata zwierzęcego karmienia szczeniąt robi regularnych odstępach czasu. Ciało dziecka jest przystosowany do ciągłego procesu wytwarzania pokarmu i nie trzeba sobie przerwę od tego.


Lekarze cywilizowane kraje już dawno doszli do wniosku, że przerwy nocne karmienia szkód zarówno matki i jej dziecka. I dla szczątków, zwłaszcza w pierwszych tygodniach życia, długimi przerwami bez karmienia i braku najbliższej nieznośnej matki.

Jest udowodnione, że to nocne karmienia są najlepszym sposobem, aby utrzymać wystarczającą laktację, ponieważ prolaktyny – hormonu, który zależy od pokarmu dolotowy, produkują więcej w nocy niż w ciągu dnia. Szereg prolaktyny to zależy głównie od tego, ile czasu dziecko jest stosowana do klatki piersiowej.

Przed rozwiązania tego problemu, konieczne jest ustalenie, czy nocne karmienia są problemem.

Jeśli sytuacja jest naprawdę tak poważne, a mama nie wystarczającej ilości snu w takim stopniu, że następnego dnia była całkowicie ubezwłasnowolniona, jeśli stwierdzi, że powoli zaczyna się bać w nocy i „nocnego Parenthood”, a jeśli to jest przyczyną pogorszenia stosunków w rodzinie, oczywiście, nadszedł czas, aby dostosować harmonogram nocnych karmień.

Oczywiście, aby dziecko do snu po nocnym wakeless mało prawdopodobne, ale pomóc rzadziej stosuje się do piersi matki, jak to możliwe, a to sprawi, że powstała sytuacja bardziej znośne.

Tak więc, aby dokładnie zrozumieć, jak odzwyczaić dziecko od karmienia piersią w nocy powinien starać się karmić piersią więcej w ciągu dnia. Dzieciaki po roku bardzo lubi mleka matki, ale często dzień mają tyle ważne „pilne” sprawy, że czasami zapominają o mleku i matki są też dużo kłopotów, że zapomina czasem nakarmić karmionego piersią dziecka, zwłaszcza jeśli nie o to poprosi. Trochę jedną noc już nadrabia pół otrzymał dni. Dlatego bardziej częste karmienia w ciągu dnia może sprawić, że piersi w nocy nie jest tak pożądane.

Nadal trzeba zwiększyć ilość fizycznego kontaktu z dzieckiem w ciągu dnia, bo gdy dorośnie, można nieświadomie znacząco zwiększyć dystans. Iz całą noc stosując do piersi dziecko chce uzyskać wsparcie matki, która nie wystarcza na nowym etapie jej rozwoju, kiedy dziecko rozwija nowe umiejętności, takie jak indeksowanie lub chodzenia.

Innym sposobem, aby odzwyczaić dziecko od nocnego karmienia. Przed mama idzie spać, można obudzić się i mieć dobre okruchy paszowych, które nie obudzi się godzinę lub dwie, aby nakarmić. W każdym razie, dziecko obudzi się mama mieć co najmniej 1 razy mniej.

Kolejny krok – trzeba spróbować przyzwyczaić dziecko do innych metod zaśnięciem. Na przykład bezpośrednio po karmieniu, zanim poszedł spać, to jest możliwe, aby umieścić dziecko w chuście i złorzeczyć trochę w domu, lub pójść na spacer, i czeka na dobry sen, przesunąć go do łóżeczka. Można nosić i tata, a potem dziecko zasnąć jest już związana z ojcem, a on będzie wziąć go w nocy są bardziej skłonni, jako alternatywa do piersi matki. Nadal można się położyć spać bez okruchów piersi, śpiewając kołysankę, drapiąc się w tył, powolny taniec z nim w ciemnym pomieszczeniu lub zastój w ramionach.

Inną metodą jest odzwyczaić dziecko od karmienia piersią nocy – do snu ubrany w celu usunięcia piersi z obszaru bezpośrednim zasięgiem dziecka. Jeśli dziecko zasnął przy piersi, sutek usunąć z jego ust i umieścić na piżamę. Budzi się w nocy i widząc piersi, dziecko może spać ponownie.

Dzieci w wieku lat – połowa już może zrozumieć proste sugestie, że coś i można go używać, chcąc rozwiązać problem, jak odzwyczaić dziecko od nocnego karmienia. Możemy powiedzieć: „Mamo nakarmi, kiedy jest światło (słońce) na ulicy.” Konieczne jest, aby dziecko zaczęło odnosić pojęcie „ciemny” tej nocy karmić go nie będzie. Postaraj się karmić dziecko nie jest w łóżku, na krześle, tak, że już nie kojarzy łóżko z karmienia. Oczywiście, nie należy spodziewać się, że wszystko okaże się równie gładko przez kilka dni mama musiałaby dręczyć. Ważne jest, aby być obok dziecka, a nie pozostawić jeden, że nie przestał ufać.

Podczas karmienia w nocy jest konieczne powtarzanie dziecku, że pójdzie spać przed pójściem spać, a mama i tata będą spatki i Sisi również spania. Kiedy budzi się w nocy, delikatnie przypomnieć mu, że „Sissy poszła spać.” Taka stała propozycja stanie dać dziecku do zrozumienia, że ludzie jedzą w ciągu dnia iw nocy – snu. A jeśli moja matka „Sissy” są twarde co noc do „uśpienia” w końcu, a dziecko będzie spać, też. I wspierać tę metodę, można drukować fotografie dzieci śpiących w łóżeczku sama, bez piersi matki i kilka razy w ciągu dnia, patrząc na te zdjęcia, dyskutować, jak dzieci nie spać „Sissy”.

Częste nocne rozpoczęcie karmienia piersią charakterystyczne dla dzieci z dużymi potrzebami, które nie jest tak łatwo oszukać. Ale nadal trzeba spróbować zaoferować wymianę. Niech tata dzielić radość z opieki nad dzieckiem z matką, dziecko nauczył pocieszeni nie tylko piersi. Aby pomóc odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób odzwyczaić dziecko od nocnego karmienia, papież musi opracować własny system nocy uspokoić dziecko, a dziecko to nie będzie większy wybór „smoczek” nocy. Początkowo dziecko może zaprotestować przeciwko papieżowi zamiast zwykłej matki do niego, nie zostawiaj dziecka w tych momentach jeden okruchy niech płacze w ramionach ojca. Dla dobra dziecka i żony papieży podczas tych prób nocnych musi nauczyć się być absolutnie spokojny. Oczywiście, zastosowanie tej techniki można rozpocząć dopiero wtedy, gdy dziecko jest na tyle stary, i czujesz się intuicyjnie, że dziecko potrzebuje piersi po prostu z przyzwyczajenia niż rzeczywistej potrzeby.

Jeśli bliskość matki prowadzi do wzrostu liczby nocnego karmienia piersią może być zwiększona podczas snu odległości między ciałami. Albo spróbuj spać zupełnie inaczej – Połóż dziecko w swoim prywatnym pokoju lub w pokoju z moją siostrą (brat), babki. Jeśli dziecko budzi się, można po prostu położyć się na chwilę tam, nie karmić. Lub paszy, a następnie wrócić do swojego łóżka.

W końcu, po prostu spróbuj powiedzieć dziecku „nie”. Mocno, ale zdecydowanie spokojny, tak aby nie powodować uszkodzenia dziecka, pewnie.

Nie jest konieczne, aby domagać się, widząc, że stosowane metody nie działają. zachowanie w pełnym wymiarze czasu z dzieckiem jest wskaźnikiem tego, czy prace eksperymenty nocy we właściwym kierunku. Jeśli matka nie zauważa żadnych zmian w codziennym zachowaniu dziecka, to można bezpiecznie kontynuować stopniowe odzwyczajania. Jeżeli dzień dziecka płacz, zbyt kapryśna i nie odbiegają od matki na krok albo wręcz przeciwnie, oddala się od niego, nie można opuścić ten stan bez uwagi i spowolnić tempo. Prędzej czy później, okres ten zakończy się w sobie, a następnie można spać spokojnie przez całą noc. Faza nocy niedogodność wkrótce się skończy – czas, że dziecko posiada na ramionach matki, jej piersi, w łóżku, w stosunkowo krótkim życiu dziecka. Nie jest konieczne, aby pozbawić go dobrych wspomnień z najbardziej dostępnych i szczęścia, miłości matki, które pozostaną z dzieckiem na zawsze.