857 Shares 4427 views

Meble bezszkieletowe własnymi rękami – to doskonały wybór

Wreszcie, długo naprawa płynnie przeszedł ostatni etap wszystkiego – wybór mebli. Teraz można pozwolić zmęczony ostatnio ciało plop w wygodnym fotelu, a zadowolony ze swojej broni, sen o „Co kupić meble?”. Przede wszystkim stawiamy na łatwość użycia wybranych mebli. Lekki, wygoda, funkcjonalność i ergonomia – to nie wszystkie wymagania dla produktów meblowych.

Nowa generacja mebli

Wiele pytań dotyczących organizacji i podziału na strefy pomieszczeń może być rozwiązany poprzez modułowy zestaw niezbędnych elementów, które są oferowane w szerokiej gamie różnych producentów. Ostatnio popularne bezramowa meble. Kanapa, krzesło, pozbawione sztywności, stają się alternatywą dla wielkogabarytowych części wypoczynkowej, która została tak przyzwyczajeni do konsumenta krajowego. Jakie są korzyści z takiej innowacji w świecie przemysłu meblarskiego? Zdecydowanie – dostępność. A jeśli zrobić oryginalny fotel z rąk, można stać się właścicielem wygodnym i użytecznym nabycia prawie symboliczną cenę. Poza Meble bezszkieletowe, utworzony przez własne ręce, to będzie wyglądać świeżo i niepowtarzalny. Zaczynajmy.

Co jest potrzebne

Zaczynamy pojmować naukę tworzenia Meble bezszkieletowe z prostych krzeseł w kształcie gruszki. Aby dopasować takie, musimy kupić 5 metrów tkaniny, z której będzie musiał dokonać pokrywę 2. Pożądane jest aby używać różne pod względem struktury i właściwości materiału. Tak więc, na głównej pokrywie, przeznaczony do napełniania, to lepiej jest użyć wodoodpornej tkaniny. Ale wybór tkanin do zewnętrznej pokrywy należy brać pod uwagę kolor, faktura i wzór, dzięki czemu efekt końcowy jest mieszany do wnętrza pomieszczenia. Konieczne jest również w sklepie z narzędziami kupić 4 kg kuleczek polistyrenowych, których używamy jako wypełniacz. Jest to jeden z najbezpieczniejszych, najczystszych i materiałów antybakteryjnych.

Meble bezszkieletowe własnymi rękami: kroim szczegóły

Aby zbudować najprostszą strukturę, do której bezramowa meble, sam wzór nie jest wymagane. Wszystkie rozmiary krzesła mogą być przenoszone bezpośrednio na tkaninę. Trzeba wykroić sześć klinów, których wysokość odpowiada wysokości domniemanego siedzeniu. W tym przypadku jest równa 100 cm części podstawy musi być równa 30 cm, a jej górna część – .. 12 cm liniowe zagłębienia być łukowe. Wystarczy ją odchylać się od środka odcinka 2,5 cm, a jej końce przez połączenia oczekującego punktu gładkiej linii. Ponadto, dwa cięcia okręgu o średnicy 30 cm i 12 cm. W podobny sposób drugi zestaw wyciętych części.

Meble bezszkieletowe własnymi rękami: szycie

Aby rozpocząć, szyjemy dwa kliny tak, że przednia strona pozostała wewnątrz. Należy pamiętać, że linia odpowiadająca wysokości części, przerwane w odległości 25 cm od góry i od dołu. Od niezwiązanego suwak część szyć, który jest w tym przypadku długość 50 cm. Teraz bezramowa meblowych ręce wszyte okrągłej konstrukcji, która jest połączona z górną i dolną część kołowej. Górna zdejmowana pokrywa gotowa. Wewnętrzna warstwa jest przyszyte w taki sam sposób. Jedyną rzeczą do rozważenia – zostawić mały otwór, przez który będzie można wypełnić worek nieważkości blob-materiał.