776 Shares 2581 views

Lilia drzewo – dekoracje ogrodowe

W ogrodzie znajduje się wiele różnych jasnych kolorach i dekoracyjnych, ale oko zatrzymuje się na pięknej królowej i główną atrakcją ogrodu – na dużym lilii. Pochodzenie tego słowa ma greckie korzenie. To przekłada się dosłownie jako „cardio” – „serce” i „Kryona” – „Lily”, pełna nazwa pracy – „Serce w kształcie lilii”

Fakt, że rośnie w ogrodzie, można się domyślać o przetargu, ale dość trwałe charakterystyczny zapach. Więc może wydzielać zapach jest po prostu niesamowite drzewo harmonijny i arystokratyczny lilia. Wielu hodowców są zaangażowani w hodowli nowych odmian, chcą zaimponować Ci niesamowite nowych gatunków tego kwiatu.

Na przykład, naukowcy wywnioskować nowe gatunki tych roślin – hybrydy, które są sklasyfikowane jako OT. Dostali inną nazwę – lilia drzewo. Te nowe odmiany wybór stworzony w Kanadzie, jak nazywa się w kołach naukowych – „Oriental X -. Tubular lilie" Dlaczego są tak zainteresowani ogrodników i miłośników tego typu instalacji? Najprawdopodobniej dlatego, że lilia drzewo zadziwia swoją dekoracyjną i niezwykły wygląd.

Ten kolor fajerwerki i odcienie są bardzo nietypowe dla kwiatów ogrodowych, a ponadto instalacja nigdy nie przestaje zadziwiać swoją wielkością. Na przykład, taka piękna na swojej stronie z należytą starannością może dorastać we wzroście głównej lub nawet więcej. Istnieją przypadki, gdy lilia drzewo osiągnie wysokość 2,5 metra. W tej spektakularnej liczby pąków że był on duży i kwiaty były wielkości panamku dzieckiem i miał kształt: rurowy lub kubkovidnuyu Chalmovidnaya.

Ta nowa klasa OT hybrydy zagranicznych hodowców zwane „Goliath”. Nazwa ta została wykorzystana z powodu wielkości obcego piękna, które zaczyna się ustatkować i stopniowo w naszych szerokościach geograficznych. Oczywiście, aby rozwijać te nowe odmiany lilii cudnej urody, trzeba ciężko pracować, ale nie bój się z trudnościami ogrodnicy wiedzą, że najlepszy ze wszystkich – jest to przedsmak tego cudu, a jego niespokojny oczekiwanie.

Nowe odmiany lilii mieszańców RT-klasę z jasnych instrukcji użytkowania osiągnie szczytowy rozkwit i ich optymalny wzrost tylko na sekundę, a być może, w trzecim roku swoje wysiłki. W tym samym czasie opieki dla nich nie różni się bardzo od tradycyjnych. Aby zapewnić dekoracyjny kwiat i dać mu szansę, aby pokazać wszystkie swoje piękno, trzeba wybrać i warunki skutecznego karmienia i specjalnego lądowania.

Pamiętaj, że to niezwykła roślina, ponieważ ma wysoki skok i dużo kwiatów. W celu umożliwienia im pełnego rozwoju, konieczne jest, aby zasadzić nieuszkodzonych żarówki w słonecznym miejscu, na głębokości co najmniej 25 cm.

Działka poprzednio wykopuje głęboko i zapewnia niezbędną drenaż. Lilie higrofilnych, ale nie lubią wody podziemne i powierzchniowe jesienią i zimą. Jeśli użytkownik zdecyduje się posadzić kilka cebul, odległość między nimi powinna wynosić co najmniej 1 metr.

Nie zapomnij o cotygodniowe pojenia i pobudzające wzrost. Ich duży zestaw, ale dać pierwszeństwo rówieśników „Alpin”. Należy pamiętać, że dorosła roślina z dużymi kwiatami będzie wymagać znacznego wsparcia. To Lily! Drewno to trzeba zrobić coś takiego schronienia na zimę? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Drzewo jest pocięte, jak zwykle, w każdej rośliny schronienie na zimę. Tylko w tym przypadku konieczne jest, aby suchą izolację roślin, jak będzie to zaoszczędzić żarówki przed szkodliwymi zarazkami i jednocześnie o nadchodzącym zimnie.

Czy wiesz, że lilia mają doskonałe właściwości lecznicze i są stosowane w żywności? Roślina ta pomaga spalić, a od żarówek zmielić mąkę i piec ciasta. Popularne skrobi z bulw, ponieważ okazuje się, najwyższą jakość, ale przede wszystkim, ten kwiat jest interesujący dla jego wyjątkowe piękno i delikatnym smaku.