137 Shares 6438 views

Nadszedł czas, aby iść do przodu! Tworzenie wartości duchowych!

Nie dbam o los kraju i jestem gotowy do walki nie tylko o dobrobyt materialny, ale również do tworzenia duchowy, wyższe poglądy na zhizn.Tolko gdy duchowy rdzeń pojawi się ponownie osób, które nie tylko utrzymać ludzi w jedności, jak to było nie tak dawno temu, ale to nie daje prawa do ignorowania niesprawiedliwości, nędzy i pr.ne musimy veschey.Vystupayu przeciwko jakiejkolwiek nasiliya.Pora już globalno.Naprimer myśleć o rozwoju Mars, księżyc, przejście na alternatywne źródła energii, wreszcie w ozvysit naukowcy, nauczyciele, lekarze na najwyższym poziomie w obschestve.Tehnologii i potencjału ludzkiego pozwalają nam tej szansy sdelat.I est.Ya sen, że każda osoba w tym kraju, by wierzyć w siebie, w ich sily.I w jaki sposób każdy z nas może doprowadzić do czegoś bardzo potrzebne i neobhodimoe.Davayte zrobić i ostatecznie dalej! stanąć w miejscu, w tym czasie inne kraje rozwijać i świętować swoje wakacje życia nie może być światowym! Każdy normalny człowiek wie, te strany.V nasz kraj ma moim zdaniem dwa bardzo ważne Komponenty z trzech.


Pierwszy z nich to nasi Przyszłość naszych dzieci! Gosudartsva wsparcie! I nadziei.

Drugi to nasi seniorzy którzy oddali i nadal dają najcenniejszą rzecz w swoim życiu cheloveka.Eto!

i kolejna kategoria jest średni wiek.

Nasze dzieci widzą i chuvsva wszystko, co dzieje się w naszym kraju i studentów segodnya.Shkolnitsy skoki z budynków, rozpocząć korzystanie anrkotiki i radzić sobie ze wszystkimi najstraszniejszych i sebyaubiystvennymi rzeczy.

Weterani weteranów II wojny światowej atakują bezsovestnye bezwartościowe drani i rob ih.Zabirayut Ostatnią rzeczą lewo w naszej starszej bohatera! Stoję za wykonanie tych drani!

Na ulicach miasta jest teraz dzierżył przez rabusiów, złodziei, pijaków i inne marginalizowane społeczeństwa, które w rzeczywistości i golosavt nie powinna mieć prawo! Ile jeszcze powinien mieć czas, aby po prostu zrozumieć, co rząd powinien ściśle wchodzi w bezpośredni kontakt z ludźmi w różny sposób i rządu i ludzi nie przetrwa .I pomyśleć, że ludzie potrzebują przyzwoity, odważny, może gdzieś rozpacz i silnym przywódcą, który daje silną Fatcat kopnięcie nie tylko urzędnicy, ale również przestępczością i wszystko to, co sprawia, że nasz lider slabee.Tot moc, która przyjdzie do ludzi, a to nie będzie u jego boku jak to się dzieje seychas.Gde godne szefa naszego narodu? Net.K net.Poka niestety tak nie jest.

I wreszcie trzecia grupa wiekowa ludzi! Jest to medium zdolne vozrast.Eto skrzyżowaniem dzieci i starikami.Eto tych, którzy powinni pomóc iw każdy możliwy sposób, aby pomóc stanie rozwiązać problemy młodych i starych pokoleniy.Kak tylko kategoria dzieci zobaczą swoich ojców otnsyatsya do osób starszych i będą otnsitsya ich ottsam.Eto prawo prirody.A nie moy.Formirovanie duchowych podstaw zasady powinny być przestrzegane jest nasza obschestve.Pomnite grazhdane.I nie zabyvayte.Nasha kraj ma pokazać światu!

Z korzyścią dla ciebie, z korzyścią dla siebie, dla dobra naszych dzieci, dla dobra naszych ojców! Razem możemy zrobić wszystko!