461 Shares 5446 views

34 w szpitalu w Nowosybirsku: struktura i usługi zdrowotne. Zdjęcia i opinie

Jakość usług medycznych – gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. Każdy powinien mieć pewność, że w sytuacji awaryjnej byłoby zapewnienie pomocy ekspertów w tych specjalistów. Oferuje on 34 takich lekarzy szpitalnych w Nowosybirsku. Placówki medycznej funkcjonuje w wielu kierunkach. Struktura szpital zostanie opisane poniżej.


podstawowe informacje

34 w szpitalu w Nowosybirsku jest wielofunkcyjną instytucją medyczną. Dziś można jednocześnie umieścić do 680 pacjentów. Są łóżka terapeutyczne 390 i 290 operacji. Struktura personelu obejmuje ponad 1000 specjalistów w różnych dziedzinach. Tu działają MD. Opinii pokazują, że nawet pielęgniarki radzi sobie z jego obowiązków.

Naczelny lekarz instytucji medycznej jest Yarohno Władimir Iwanowicz. Czczony Doktor Federacji Rosyjskiej, doktor nauk medycznych pracujących w dziedzinie zdrowia przez ponad 38 lat.

Uważa finansowane instytucja 34 Hospital Novosibirsk. Usługi płatne są tu też ludzie żyjący w innych regionach kraju. Wielu ludzi przychodzi, aby uzyskać profesjonalną pomoc kandydatów i doktorów nauk medycznych. Adres placówki medycznej: Nowosybirsk, ul. Titow, 18. Z dworca kolejowego można dostać wszelkiego rodzaju transportu, aby zatrzymać „telecentrum”.

chirurgiczny

34 w szpitalu w Nowosybirsku – instytucja, która może być wyposażony prawie całą pomoc w dziedzinie chirurgii. Kierownik działu №1 jest Fedorovskiy Vladislav Vitalevich, specjalista z doświadczeniem ponad 30 lat. Tutaj, przy użyciu nowoczesnych metod interwencji chirurgicznej dla przepukliny i nerek kamienia choroby. Szczególną uwagę zwraca się z działem chirurgii ropnej. Głowica Scherbakov Sergey Aleksandrowicz wprowadzono nowy sposób wady protetyka jelit.

Kierownik działu neurochirurgii jest specjalistą najwyższej kategorii z doświadczeniem ponad 20 lat Golobokov Aleksandr Vasilevich. Wielu pacjentów z chorobami mózgu specjalnie przyjść do lekarza na recepcji z innymi regionami. Chirurgia szczękowo-34 szpitali w Nowosybirsku są również godne uwagi. Oto leczenie złamań kości twarzy z wykorzystaniem nowoczesnego materiału elastycznego, który jest prawie zawsze przetrwa także do żywej tkanki.

W dziedzinie chirurgicznej działa również następujące oddziały: pędzel mikrochirurgii, otolaryngologii, chirurgii urazowej.

Jednostka terapeutyczna

Denisenko Elena Dmitrievna – kierownik działu terapeutycznego z doświadczeniem ponad 25 lat. 34 Hospital Novosibirsk – instytucji, w której przeprowadzić diagnostykę jakościowe i terapeutycznego leczenia chorób o różnym pochodzeniu. Przeprowadza się również do leczenia pacjentów z ostrą niewydolnością nerek. Diagnostyka różnicowa z nowo rozpoznaną chorobą. W szpitalu, w stanie postawić na nogi pacjentów z ciężką postacią zespołu nerczycowego.

W szpitalu przeprowadzono stan alarmowy leczenia z ciężkim zatruciem. Kierownik działu jest Kolloyda Dmitriy Jurewicz, specjalista z doświadczeniem 22 lat. Dzięki chirurgicznych metod detoksykacji lekarz był w stanie uratować wiele istnień ludzkich.

Leczenie przewlekłej niewydolności serca jest wykonywana na wydziale kardiologii. Głowica harina Natalya Yurevna działa w specjalności w ciągu 16 lat. Kardiolog najwyższa kategoria wie, jakie leczenie pacjent otrzymuje w czasie zaburzeń rytmu serca, zapalenie mięśnia sercowego, choroby nadciśnieniowej i t. D.

ambulatorium

Szpital Kliniczny №34 (Nowosybirsk) opiera się nie tylko na hospitalizacji. Ponad 3000 mieszkańców Nowosybirska dołączone może otrzymać odpowiednią opiekę medyczną w warunkach ambulatoryjnych w ambulatorium. Na podstawie tej instytucji jest publiczna Centrum neurologiczne, dzień w szpitalu.

Ambulatorium prowadzone regularne badania lekarskie pracowników przedsiębiorstw, szkół, studentów, obszaru poborowych. Zarejestrowane specjaliści pacjentów z chorobami układu krążenia, ginekologicznych, neurologicznych i układu moczowego. Zwrócono uwagę także schorzeń układu oddechowego i układu wydzielania wewnętrznego.

usługi wsparcia

34 szpital pogotowie (Novosibirsk) ma aptekę szerokiego zakresu leków. Prawie każdy lek, przepisane przez lekarza, można kupić tutaj w przystępnej cenie. Również w szpitalu funkcjonuje serwis krwi, dział sterylizacji prowadzone UFO hemofiltracji krwi w urządzeniu do hemodializy. Ponadto, działanie komory ciśnieniowej, dzięki czemu zwiększa efekt terapeutyczny w leczeniu wielu chorób.

usługi diagnostyczne i leczenie

Szpital miejski №34 (Nowosybirsk) – instytucja, gdzie stosowane różne metody badawcze. Eksperci robią wszystko, aby najdokładniejszą diagnozę pacjenta i rozpocząć wczesne leczenie. Dział X-ray posiada wysokiej jakości sprzęt do badania różnych narządów i układów. Ręczne diagnostyki rentgenowskiej oraz fluorografii który daje czas na wykrycie obecności procesów patologicznych w ciele pacjenta.

Szczególną uwagę zwraca się CT, dzięki czemu wielu pacjentów udało się w czasie do zdiagnozowania procesy patologiczne w korze mózgowej. Technika ta jest obecnie wykorzystywana również do badania innych systemów.

W centrum naczyń zapewnia diagnostyki i leczenia stanów patologicznych obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Wykonać zaplanowaną terapię osteochondroza, polineuropatii, leczenia doraźnego chorych z udarem.

Miasto Szpital Kliniczny №34 (Nowosybirsk) oferuje procedury endoskopii. Obejmuje: USG serca i naczyń krwionośnych, laparoskopii, bronchoskopii, fibrocolonoscopy. Stosowanych metod diagnostyki funkcjonalnej: codzienne monitorowanie ciśnienia krwi, EKG, spirography.

usługi zdrowotne

Szybkie odzyskiwanie po chorobie kosztem dodatkowych funkcji oferowanych przez szpital 34 (Nowosybirsk). Wiele pozytywnych opinii można usłyszeć o balneary. Wanny zdrowia są wskazane dla dolnej części pleców, nadciśnienia, chorób ginekologicznych. Przeprowadzone kompleksowe leczenie niepłodności u mężczyzn i kobiet.

Instytucja działa pokój fizjoterapii, który zawiera całą listę zabiegów przywracających. Ten elektroforezy, UHF, różnego rodzaju masaże. Duma jest basen 34 w szpitalu (Nowosybirsk). Ponadto w placówce medycznej działa sauna, siłownia, sporty rosyjski kąpieli. Ale żeby każdy tutaj może nie. Widziany wykonywane, gdy wskazane.

płatnych usług

Utrzymanie prywatnych użytkowników, którzy nie są dołączone do placówki medycznej, na podstawie płatności. Ponadto, leczenie może być przeprowadzone u pacjentów, którzy nie mają obowiązkowe ubezpieczenie medyczne. Oferuje on zawieranie umów korporacyjnych komisje lekarskie 34 szpitali w Nowosybirsku. Płatne usługi obejmują obliczenia oficjalnych instytucji przez kasjera.

Najbardziej popularne dziś są uważane za badania lekarskie na prawo jazdy. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych specjalistów pacjent otrzymuje świadectwo zdrowia, o którym mowa w organach policji drogowej. Aby zdać egzamin pacjenta są wymagane świadectwo obywatela RF, ID wojskowych (jeśli są dostępne) i dwie fotografie o wymiarach 3 x 4 cm.

W placówce medycznej za opłatą jest leczenie pacjentów, którzy nie są rezydentami Federacji Rosyjskiej. Aby uzyskać profesjonalną pomoc, konieczne jest przedstawienie karty migracyjnej i paszport.

laboratorium bakteriologiczne

Jakościowa diagnoza choroby nie może być przeprowadzona bez badania bakteriologicznego. Dumny laboratorium szpital 34 jest w systemie sprzętowym Nowosybirsku, który składa się z komputera z oprogramowaniem „mikroorganizmów-2” i pionowej fotometr do identyfikacji mikroorganizmów. Dzięki tego urządzenia można określić dokładnie, w jaki sposób środek ten był spowodowany albo tego zapalenia.

Dział przeprowadził badania dotyczące zdrowia, bakteriologii zdiagnozowanych chorób, chorób przenoszonych drogą płciową, prowadzenia badań klinicznych w bakteriologii. Eksperci twierdzą, że wiarygodność wyników wynosi 98%.

Kolejność wizyt pacjentów w szpitalu

Przepisy sanitarne zapewniają ograniczony tryb wizyt pacjentów, które są czasowo przebywających w szpitalu instytucji medycznych. W związku z antyterrorystycznej bezpieczeństwo personelu szpitala jest również zabronione przesłać informacje o pacjencie przez telefon. Lekarz poinformuje pacjenta o osobistej diagnozy. Pacjent ma prawo do decydowania, komu do przesyłania informacji w przyszłości.

Odwiedzania pacjentów w szpitalu, pozostawia na dobę w dniach od 13 do 15 godzin i od 17 do 19 godzin. W razie potrzeby przejść na oddział, by sprawdzić na pacjenta leżącego musi nosić buty szlafrok (mogą być wydawane przy wejściu do oddziału w dni powszednie). Spotkanie krewnych pacjentów, którzy są w oddziale intensywnej terapii, lekarz na codzień od 13 do 15 godzin.

O pracy danego działu, prosimy o kontakt zapytanie usługę 354 66 12.

Akcja „Miłosierdzie”

34 w szpitalu w Nowosybirsku (adres instytucja została określona powyżej) stała się stroną działania „Mercy”, zainicjowanego przez gimnazjum №160. Dla pacjentów, którzy mogą chodzić i utrzymania normalnego stanu zdrowia, studenci przygotowują koncerty. Pacjentów z ciężką chłopaki utrzymać ich uwagę, odwiedzić pacjentów samotny, wspierając je słowem rodzaju, przynieść użyteczne smakołyki (owoce, warzywa, słodycze).

Akcja „Miłosierdzie” – jest to okazja, aby wspierać pacjentów, którzy są w tarapatach. Często nastawienie psychiczne jest fundamentalnym w leczeniu choroby. Dla uczniów szkół średnich jako okazję do wykazania ich pozytywne cechy. Wiele licealiści po udziale w akcji świadomie decydują się połączyć swoje życie medycynie.

„Mercy” kampania odbywa się po raz trzeci. Administracja szkoła twierdzi, że tradycja będzie kontynuowana w przyszłości. Jest możliwe, że niektóre dzieci w przyszłości będą wiodącym specjalistą instytucja medyczna.

opinie

34 Hospital (Nowosybirsk) dla wielu stał się miejscem, gdzie można było uratować życie. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie. Można stwierdzić, że pracownicy są równie dobrze odnosi się do pacjentów leczonych i opłaconych oraz na podstawie budżetu. Negatywne opinie o szpitalu można także znaleźć. są one bardziej związane z faktem, że niektórzy pacjenci późno, by szukać pomocy medycznej, gdy opieka jakość jest już niemożliwe do przeprowadzenia.