562 Shares 1443 views

Lek „Nimotop”: instrukcje użytkowania. „Nimotop”: Opinie lekarzy i pacjentów

Prawie każdy jest pewien, że z niego nic nie może się wydarzyć. Spójrz na swoje życie. Po tym wszystkim, to jest wypełnione stresu, podniecenia, niepokoju, burzliwych emocji … Oczywiście, jest to naturalny proces, więc nikt nawet tego nie kłócić. Ale jeśli nie wiedzą, jak kontrolować swoje emocje, w której ciśnienie wzrasta, twierdzenie, że nie są zagrożone obrysu lub pęknięcia tętniaka, nie może być w stu procentach.


Takie zmiany patologiczne występują w mózgu, są bezpośrednio związane z krwotokiem. Tętniak – wypukłość lub pęknięcia naczyń mózgowych. Udar – bardziej poważnych chorób układu krążenia, związane z hipo- i podwyższonym ciśnieniu.

statystyki medyczne pokazują, że jedna trzecia z najbardziej niebezpiecznych chorób diagnozy jest tylko mózg. Mogą rozwijać się w wyniku niewydolności krążenia, nadmiernego podniecenia, niepokoju i obrażeń wewnątrzczaszkowych. Pobierz najnowszy osoba może doprowadzić do upadku z wysokości podczas wypadku samochodowego, a także uszkodzenia ciała przez inne osoby. Więc powiedzieć, że ktoś jest odporny na choroby mózgu, jest niewłaściwe. Nawet pozornie zdrowy wygląd osoba może być w jednej chwili w szpitalnym łóżku.

Nowy lek – szansa na przeżycie dla wielu

Walka w dziedzinie medycyny z krwawienia w mózgu był problem dziesięć lat temu. Większość pacjentów umiera w ciągu kilku godzin po krwotoku. Jeśli istnieje zamkniętym procesie pękniętego naczynia krwionośne w mózgu, wyciek krwi może osiągnąć pół litra. Rezultatem jest wewnątrzczaszkowe krwiak.

Produkty rozpadu nie są wyświetlane, i z tego powodu wielu komórek mózgu umiera w całości lub w części. Ci ludzie, którzy przeżyją po udarze, są niezdolne do osób niepełnosprawnych i ich rehabilitacji jest bardzo skomplikowane i długotrwałe. Po tym wszystkim, centrum kontroli wszystkie ważne funkcje w organizmie – jest mózg, a jeśli to jest prawie zniszczone, osoba staje się całkowicie bezbronny.

Problem przeżycia po krwotoku w mózgu badano przez dziesięciolecia, szukać sposobów na zaoszczędzenie wielu pacjentów i ich powrót do normalnego życia. Jak wynika z badań pojawił mnogochslennyh pomysłowe rozwiązanie, w jaki sposób mogą one pomóc i zapobiec wysokiej śmiertelności. Jest to nowy obiekt rozwinięty luminarze medycznych. Ten produkt leczniczy „Nimotop”. Jego właściwości, cechy i analogi zostaną omówione poniżej.

Farmakokinetyczne i farmakodynamiczne substancja lecznicza

Co mówi na temat tego narzędzia, instrukcje użytkowania? „Nimotop” – lek, który ma pozytywny wpływ na naczynia krwionośne mózgu. Przez działanie farmakologiczne dotyczy wytwarzania i tserebrovazodilatiruyuschim środków przeciw niedokrwieniu.

Charakteryzując lek „Nimotop” Instrukcja mówi, że ma zdolność do blokowania przepływu jonów wapnia w naczyniach krwionośnych komórki mózgu, zmniejszając swój ton i wyeliminować liczne skurcze. Po zastosowaniu narzędzia, z uwagi na jego silnie selektywne działanie na naczyniach krwionośnych, rozszerzenie tętniczka mózgu zauważyć, że sprzyja znaczący wzrost przepływu krwi do tych obszarów, które są przedmiotem braki.

lek „Nimotop” nowe, sprawdzone pola jest najczęściej stosowane w leczeniu udaru niedokrwiennego mózgu niewydolność krążenia. To jest dzisiaj jedynym skutecznym sposobem na zastosowanie takiej diagnozy jako krwotoku podpajęczynówkowego. To dzięki jego właściwości, jak wspomniano powyżej, możliwe jest zmniejszenie śmiertelności wśród pacjentów.

Co jeszcze przemawia instrukcje użytkowania? „Nimotop” – środki funkcję komórek nerwowych stabilizujące. Posiada nootropowe wpływ na mózg: poprawia pamięć kilkakrotnie zwiększa wskaźnik koncentracji u pacjentów z zaburzeniami funkcji mózgu. W wyniku takiej ekspozycji są znacznie lepsze i behawioralne reakcje chorych.

Lek „Nimotop” Podręcznik opisuje lek jak bystrovsasyvaemoe. Raz w organizmie człowieka pacjenta, zaczyna działać w ciągu dziesięciu minut. Jego maksymalne stężenie we krwi jest osiągnięty godzinę po spożyciu.

Lek wydalany z organizmu przez nerki. Czas rozpadu substancji czynnej leku, jest pięć do dziesięciu godzin.

emisja. lek skład

Lek „Nimotop” (opis skupia się również uwagę na to) jest dostępny w dwóch formach opieki zdrowotnej.

można znaleźć „Nimotop” pigułki w aptekach. Jeden zestaw może zawierać trzy do dziesięciu blistrów, z których każdy jest uszczelniony na 10 tabletek pokrytych żółtej powłoki SK napisem. Również sprzedawane rozpuszczono w ciemnym szklanym pojemniku. Posiada również żółtawy odcień i odprowadzane do fiolek o pojemności 50 ml. Ta forma leku jest do infuzji.

Bardziej efektywne są nadal uważane za tabletkę. Ilość substancji czynnej w nim wynosi 30 mg nimodypina, podczas gdy w roztworze łącznych 10 mg. Substancje pomocnicze zawarte w tabletce, – celuloza mikrokrystaliczna, powidon, skrobia kukurydziana, stearynian magnezu, krospowidon. Proces powlekania tabletek obejmują żółty tlenek żelaza, dwutlenek tytanu, hypromelozę i makrogol. Substancje pomocnicze zawarte w roztworze – etanol, woda do iniekcji, cytrynian sodu, bezwodny kwas cytrynowy.

Rozwiązanie „Nimotop” instrukcja obsługi nie radzi pod wpływem promieniowania ultrafioletowego, gdyż traci swoje właściwości, więc są sprzedawane w butelkach z ciemnego szkła. Wiele z nich szuka w aptekach w postaci tego leku fiolek. Jednak, aby lek „Nimotop” Instrukcja na ampułce nie wspomina, opisując tylko rozwiązanie w fiolkach i pigułek.

Który przepisał leki?

Jak powinni zastosować instrukcję leki? „Nimotop” (roztwór, tabletka) jest przewidziany do:

 • przemijające ataki niedokrwienne ;
 • Krwotok podpajęczynówkowy w mózgu;
 • eliminacja skutków pęknięcia tętniaka;
 • znaczne zmniejszenie pamięci (twardzina) przejawia się w podeszłym wieku;
 • chwiejność emocjonalna porażeniem nerwowym;
 • Zaburzenia psychiczne intelektualnej.

Kto jest przeciwwskazany u tego preparatu?

Rozwiązanie i tabletki „Nimotop” instrukcja nie zaleca i przepisać, jeśli pacjent jeszcze nie skończył 18 lat, czy jest reakcja alergiczna na składniki zawarte w składzie leków. Niewłaściwe stosowanie leku w okresie ciąży (co trymestrze) oraz karmienia piersią.

Również w sprawie stosowania „Nimotop” instrukcja nie zaleca osób cierpiących na ciężką chorobę wątroby. Z wielką starannością lekarzy do pacjentów w tym samym czasie muszą spędził analizę pacjentów. Niedopuszczalny jednoczesny odbiór „Nimotop” lek z leków przeciwpadaczkowych, jak również z takiej substancji jak ryfampicyna.

Pod ścisłym nadzorem lekarskim przypisane leki u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, niestabilną dusznicę bolesną, w pierwszych tygodniach po zawale mięśnia sercowego, z ciężkimi chorobami nerek, alkoholizm, nadużywanie metabolizm alkoholu i epileptyków, w ciężkim niedokrwieniem mięśnia sercowego, zastoinowa niewydolność serca, podwyższone ciśnienie wewnątrzczaszkowe, obrzęk mózg. Stosowania leku w połączeniu z regularnym nadzorem lekarza.

Sposoby podawania leku w trakcie leczenia. Zalecana dawka ekspertów

Medycyna „Nimotop” (tabletki) instrukcje użytkowania są zachęcani do nominowania przeszedł po terapeutycznego roztworu do infuzji kursu. Tabletki należy połykać przez pacjenta i pić wodę. Tabletki nie muszą pękać. Pojedyncze dawki w odstępach trwających cztery godziny.

Przy pęknięciu tętniaka, wraz krwotoku podpajęczynówkowego, tabletki są przyporządkowane po dwutygodniowej roztworu do obróbki. Przewidziana pojedynczej dawce dwóch tabletek do odbierania sześć razy dziennie. Przebieg leczenia jest jeden tydzień.

Na zaburzenia funkcji mózgu starszych przepisał jedną tabletkę trzy razy w recepcji dzień. Brak pigułki zaawansowane funkcje nie charakteryzuje. Dawka jest zawsze przypisany wyłącznie przez lekarza prowadzącego. Tylko specjalista może albo zwiększyć dawkę leku lub je zmniejszyć.

Zastosowanie roztworu do infuzji jest bardziej skomplikowane. Jest przepisywany często w początkowej fazie udaru. Pacjentów, którym podaje się dożylnie stopniowo jednym mg w ciągu dwóch godzin. Jeśli lek jest dobrze tolerowany, dawkę podwaja. Dawka początkowa u pacjentów o masie ciała poniżej 70 kg wynosi 0,5 mg na godzinę. Należy pamiętać, że to czysta rozwiązanie „Nimotop” nie jest wprowadzany do organizmu człowieka. Rozcieńcza się następująco: 0,9% chlorku sodu, roztwór Ringera z magnezu, 5% roztwór dekstrozy, 6% roztwór hydroksyetyloskrobi w stosunku 1: 4.

roztwór do infuzji jest wstrzykiwany pod anestezjologii, chirurgii, angiografii. Im wcześniej zaczniesz leczenie roztworem, tym mniej jest efekt negatywny wpływ na mózg. Roztwór stosuje się do celów profilaktycznych infuzji. W takich przypadkach, został wyznaczony nie później niż czwartego dnia po wystąpieniu krwawienia. Gdy roztwór chirurgia, podgrzewa się do określonej temperatury, jest wstrzykiwany bezpośrednio do zbiornika mózgu. Jeśli jest ujemne reakcje na lek podawano dawkę zmniejsza się lub całkowicie wyłączona.

Podczas wprowadzania do organizmu roztworu używane akcesoria medyczne brązowy, żółty, czerwony lub czarny, tak aby nie narażać materialne negatywne efekty świetlne. Aby wykonać napar stosować tylko do systemów rur z tworzywa sztucznego. Medycyna manualna „Nimotop” (tabletki) instrukcja zaleca, aby nie tylko w ostrej fazie. Rozwiązaniem jest również narzędziem do zmniejszenia śmiertelności w złożonym ryzyko krwotoku mózgu.

Jakie są skutki uboczne leku może powodować?

Charakteryzując lek „Nimotop” instrukcję obsługi mówi nie tylko o swoich unikalnych właściwości, ale również o możliwych skutków ubocznych, które mogą być przyczyną jej stosowania. Lekarze zawsze umieścić na skali korzyści narkotyków i ewentualnych negatywnych skutków.

Jak zrobić roztwór i tabletki „Nimotop”? Wskazania do stosowania zakładają ścisłą dawkę leku. Objawy te mogą wystąpić w trakcie leczenia:

 • nudności;
 • obniżania ciśnienia krwi;
 • bóle głowy;
 • swędzenie skóry i wysypka;
 • tworzenie skrzepów krwi;
 • zawroty głowy i drżenie;
 • Ciało pęcznienia;
 • omdlenia.

Koszt leków

Dostępne leki niemiecka firma „Bayer”. Lek nie jest środkiem z serii low-cost. W ten sposób, opakowanie stu tabletek w ciągu 1200 rb fiolce (50 ml), roztwór do infuzji można nabyć 600 rubli. Lekarstwa nie brakuje, jego szerokie zastosowanie w medycynie pokazuje tylko wysokie stawki skutecznego oddziaływania na mózg.

analogi narkotyków

Wiele z nich jest gotów zastąpić tańszych leków i roztworu i tabletki „Nimotop”. Analogi nich można oczywiście wybrać z dużej listy, ale powiedzieć, że są one tak samo skuteczne, nie może być, ponieważ jakość leków mogą być znacząco różne. Lekarze powinni używać zastępstwo tylko w przypadku, gdy lek nie nadaje się do leczenia. Bierze się tu pod uwagę powyższe zalecenia.

Podobne produkty zastąpić leki „Nimotop”:

 • Tabletki i rozwiązanie „Breinal” (Hiszpania);
 • tabletki "Diltseren" (Słowacja);
 • rozwiązanie i tabletki „Nimopin” (Indie).

Synonimy, a także oryginalne, mają tę samą substancję czynną. Warto zauważyć, że do leków produkowanych w Europie lekarze większym zaufaniem niż w medycynie indyjskiej.

Liczba specjalistów i pacjentów na temat leków

Dzięki tego produktu, jako remedium na „Nimotop” (opinii wielu lekarzy potwierdzi), można było uratować tysiące pacjentów z rozpoznaniem „krwiaka mózgu.” Lekarze na całym świecie szuka rozwiązania przez długi czas problem jest w poszukiwaniu funduszy, które pozwoliłyby wpływu na małe statki i naczyń włosowatych mózgu, aby przeniknąć do jej cienkiej tkanki i zapobiegają obumieraniu nienaruszonych obszarów centrum mózgu.

To narzędzie zostało zaprojektowane i ma podwójną korzyść:

 • powraca do głównej czynności tkanki mózgowej (tak zwane neurony);
 • akty aby poprawić krążenie krwi w mózgu, oszczędzając zdrowe naczynia uszkodzone przez uderzenia podczas krwotoków naczyniowych, a mianowicie lokalizuje zmiany patologiczne prowadzące do osoby ubezwłasnowolnionej.

Lek został opracowany na początku lat 90-tych. Studiował wielu zachodnich klinik europejskich i otrzymał potwierdzenie jego skuteczności. Dziś lekarze na całym świecie koncentrują się na ten lek, ratując życie wielu ludzi. I to nie tylko pacjenci w podeszłym wieku, ale także dla młodych. Wskaźnik pozytywnych zmian w trakcie leczenia mówi sama za siebie. Medycyna „Nimotop” promuje produkty rozpadu pobierania krwi z organizmu i zapobiega pogorszyć sytuację aż do śmierci. Wiele luminarz medycznych, profesor i dr lek jest wycofany honorowe miejsce w obiecujących dziedzinach leczenia chorób mózgu związanego z zaburzeniami krążenia.

W porównaniu z innymi lekami oznacza „Nimotop” prowadzi. Jest szybko wchłaniany przez organizm, to penetruje najdrobniejsze tkanki mózgowej, podczas gdy inne leki są głównie bezsilna. Maksymalne działanie leku jest wyświetlane, jeśli ma ona zastosowanie nie później niż osiem godzin po uzyskaniu urazy czaszki lub udaru mózgu. Pozytywny wpływ jest zauważalny w przypadku późniejszego powołania leku.

Według lekarzy, głównym zadaniem, a mianowicie ochrony mózgu przed śmiercią, lek „Nimotop” wykonuje sto procent. Zbawienie życia ludzkiego z jego stosowania w medycynie rzeczywistością. Pozytywne opinie o handel narkotykami z dwóch form Release – rozwiązania i tabletek. Obserwując warunki jego stosowania, nie może wrócić do życia wielu ludzi, którzy wcześniej byli po prostu skazane.

Wiele osób pozytywnie scharakteryzować rozwiązanie i tablety „Nimotop”. Recenzje ogólnie zostawić chorych krewnych. Korzystanie za wizytę u lekarza jest lekarstwem, zauważają znaczną poprawę w przywracaniu zdrowia swoich bliskich. Szczególnie wyraźnie efekt leku one punkty ślad w rehabilitacji pacjentów po udarze mózgu, gdy procesy ruchów, myślenia, postrzegania rzeczywistości zakłócony.

nowa generacja leków może przedłużyć życie ludzi oraz poprawy ich jakości kilkakrotnie po poprzednich skomplikowanych dolegliwości. „Nimotop” Narzędzie jest dostępne dla wszystkich dzisiaj, a jego koszt jest w dużej mierze bez znaczenia, jeśli chodzi o ratowanie życia ludzkiego. W medycynie stosuje i droższe leki. Jeśli wystąpią nieprzewidziane życie, trzeba zaufać klinicznie sprawdzone leki, które zawierają lek „Nimotop”.

To faktycznie oznacza przedmiotem wielu artykułów i osiągnięciami naukowymi. Globalne luminarze medyczne pracowały bez wytchnienia, aby skończyć z unikalnym medycyny i móc wrócić do normalnego życia ludzi bez pomocy. Ciężka praca opłaciła się efektywność produkcji leku, którego stosowanie ma pozytywny wpływ, nawet w najbardziej pozornie beznadziejne przypadków klinicznych.

Lek ten zdobył zaufanie lekarzy, pacjentów i ich rodzin. dzisiaj ochrony mózgu nie w najbardziej skomplikowanych fizjologicznych wad, uzyskanych w wyniku urazu, a także żywności procesy komórkowe naruszenie.

Stosowanie leku „Nimotop” – nowoczesny wydajny praktyczne rozwiązanie do udzielania pomocy w nagłych wypadkach do ludzi. Nic nie da się opisać jako leki Ocena uzyskanych podczas leczenia pacjentów.