827 Shares 3242 views

Jak oczyścić organizm przed utratą masy ciała w domu: recenzje pieniądze

Skuteczność diety dla utraty wagi zależy od tego jak to pasuje do konkretnej osoby. Tak to jest skonfigurowany psychicznie, jak jego ciało jest zdrowe lub chore lub nie zostały przygotowania do zmiany diety. Przy zmianie na inny rodzaj mocy (do rozdzielania żywności, wegetariańskie, surowe jedzenie), nawet przez krótki czas, a nie tylko użyteczny – konieczne jest, aby trzymać się „wiosenne porządki” w organizmie. Jak oczyścić organizm przed utratą masy ciała w domu?

Oczyszczanie organizmu przez Malakhov

Gennadiy Pietrowicz Malahov – autor książek o samoleczenia – Rada przeprowadzić skomplikowaną procedurę. Sugeruje on, że właściwe oczyszczanie zdolność do leczenia wielu chorób. W sposobie według autora, jest uważany za pierwszy krok na drodze do odzyskania, i zależą od niego wszystkich kolejnych sukces lub niepowodzenie. Jak oczyścić organizm przed utratą wagi w systemie Malakhov? Kolejność czynności jest następująca:

 1. „Ograniczenie”. Toksyny, które przychodzą do ciała i pozostał w niej, trzeba przygotować się do usuwania, aby doprowadzić je do stanu, w którym można je łatwo opuścić ciało poprzez narządów wydalniczych. Jest to pierwszy i bardzo ważny krok, bez prace porządkowe słabo. Równocześnie z „zmiękczania” pracować ze świadomością (to brzmi jak oczyszczenie postaci polowej człowieka). Wiele chorób wiąże się z kompleksów psychicznych i terminali, w tym nadwagą powinny być czyste.
 2. Drugi etap po „łagodzenie” jest czyszczenia okrężnicy.
 3. Po jelita – wszystkich płynach ustrojowych. Do tego Małachow zaleca się pić 2-3 litry świeżego soku każdego dnia i co 3 dni, aby odwiedzić łaźnie. Konieczne jest, aby jeść prawo, jeść dużo warzyw i owoców. Autor tej fazie trwa 1-2 miesięcy. On sam może odgrywać rolę diety.
 4. Potem – pracować z wątrobą. Zdrowa wątroba może być czyszczone po jelit, o każdej porze roku, chorzy – na wiosnę.
 5. Wreszcie – przepłukiwanie nerek.

To ważne rekonstrukcyjnej zabiegi na ciało, oni muszą być w tej samej kolejności, jak sugeruje autor. Zamiast jednego lub dwóch miesiącach picia soku i odwiedzić łaźnię parową można usiąść na wybranej diety. Tak jak czyste ciało przed utratą wagi przez Malakhov może być dobry, wynik nie potrwa długo.

Oczyszczenie Semenova

Nadieżda Semenova znany jest głównie jako autor książek o samo-wyzwolenia z pasożytów. Jednak jej książki nie odnoszą się jedynie do robaków – są one podane jasnego systemu oczyszczania. Siemionow, a wiele z nich jest zainteresowany w medycynie alternatywnej, uważa, że niemożliwe jest, aby poradzić sobie z chorobą, jeśli nie pozbyć się ciała z toksyn i zanieczyszczeń. Jak oczyścić organizm przed utratą wagi przez Semenova? Jej system obejmuje:

 1. Oczyszczanie okrężnicy.
 2. Leczenie dysbioza.
 3. Czyszczenie wątrobę.
 4. Oczyszczanie nerek.
 5. Oczyszczanie krew i limfę
 6. Sprzątania statków.
 7. Czyszczenia układu moczowo-płciowego.
 8. Pozbycie się śluzu.
 9. Szczotkowanie zębów i jamy ustnej.
 10. czyszczenia uszu
 11. nos czysty.

Sekwencja jest taki sam jak w systemie G. Malakhov. Całkiem logicznie, racjonalnie i bezpiecznie, jeśli pamiętać o zdrowym rozsądku.

Jak oczyścić organizm przed utratą masy ciała metodą Fields Brega

Paul Breg oferuje bardzo prosty sposób – regularne czczo. Jeden dzień na czczo każdy tydzień – a proces odzyskiwania zaczyna. Można to zrobić zarówno przed, jak i podczas i po diecie.

Autor popularnej książki „Cud post”, naturopath i opowiadają się za zdrowego stylu życia, napisał, że zdrowie ludzkie składa się z wielu czynników, a pozycje okresowe okres 1, 3, 7 dni lub więcej, aby pomóc powrót ciała do normalnego, zdrowego stanu, czerpać z niego wszystkie dodatkowe „kumulacja” w postaci toksyn i zanieczyszczeń. Ci, którzy próbowali sobie wyobrazić tej metody twierdzą, że po przestrzeganie podczas tych zasad zaczynają czuć się światło i czują się znacznie lepiej.

otręby

Jednym z najprostszych i najłatwiejszych sposobów na poprawę ciało. Jak oczyścić organizm przed utratą masy ciała przy pomocy ten naturalny sposób? Naczynie z otrąb na czczo podrażniają i może powodować kolki, tak że nie jest konieczne, aby przygotować je w czystej postaci. Lepiej i bezpieczniej jest dodać niewielką ilość z nich w zbożowych, sałatek, zup – w zwykłych potraw, które są spożywane w ciągu dnia.

Otrębów – dobrym źródłem błonnika zawierają witaminy z grupy B, witaminy A i E obejmują również pierwiastki śladowe – potas, magnez, chrom i inne. Dlatego regularne odżywianie otręby pomaga przy zaparciach, oczyszcza z toksyn, obniża poziom cholesterolu i pomaga w tworzeniu naturalnej, zdrowej mikroflory w jelitach, co potwierdzają opinie ludzi korzysta z tej metody.

ryż

Dobrym sposobem, aby oczyścić organizm przed utratą wagi bez lewatywy, – rys. To delikatne oczyszczanie. Jedyną wadą w nim – zajmuje dużo czasu. W krajach wschodnich ryż dieta przepisany jeśli były choroby układu moczowo-płciowego, lub problemy ze stawami. Kiedyś brązowy ryż brązowy. Oprócz brązu, można użyć biały, polerowany i matowy.

Ryż dieta uwalnia organizm z toksyn, obrzęk, prowadzi do normalnej wagi, metabolizm, pomaga ustalić wątrobę i nerki. Wypróbuj go na dziewczyny mówią, że to daje dobre wyniki, jeśli trzymać się go przez 2-3 miesięcy. Brak konkretnych przeciwwskazań. Tak jest w przypadku, gdy „powolne i stałe wygrywa -. Na dzieje”

Soki i Terapii Juice żywo

W swojej książce „Leczenie sok” Walker oferowane oczyścić organizm w domu za pomocą roztworu soli glauberskiej. Rano na czczo do picia szkła z roztworu, który jest przygotowywany z obliczeń jedną łyżkę siarczanu sodu w jednej szklance wody. Jest dostatecznie duża i skuteczne środki przeczyszczające, oprócz Roztwór (według autora) przyciąga toksyny z tkanek, zbiera je i wyświetla ciała.

Ostrzeżenie: Nie może być stosowane, jeżeli występują problemy z dodatku.

Aby oczyścić jelita grubego i jelita cienkiego, oprócz rozwiązania, konieczne jest, aby zrobić lewatywę w dzień przed pójściem do łóżka.

Takie oczyszczanie sprawia 3 kolejne dni. Zdaniem Walkera, to lepiej idź do surowych warzyw i owoców, świeże soki i je jeść.

Są dni czystek mogą nie tylko pić specjalny koktajl z wodą i sokiem z cytryny, pomarańczy i grejpfruta (problem mieszaniny – w celu ochrony przed odwodnieniem). W skrajnym przypadku, jeśli jest to bardzo irytujące uczucie głodu, można jeść grejpfrutowy, pomarańczowy lub pić sok z selera. Opinie mówią, że utrzymać taki reżim jest trudne, ale możliwe.

Norman Uordho Walker – Live Sok Therapy pionierem i warzyw dieta, zmarł w wieku 99 lat, a według źródeł, on pozostał zdrowy i energiczny, aż do śmierci. Popularne Dzisiaj sokowirówka został zaprojektowany na podstawie jego projektu. Autor kilku książek na temat zdrowego stylu życia i zasad prawidłowego żywienia, sam Walker jedli warzywa tylko surowe, owoce i soki, wierząc, że gotowane i smażone jedzenie – „martwy żywności”.

Sałatka „Brush”

Jak oczyścić organizm przed utratą wagi? Liczba kobiety twierdzą, że nie ma innego miły i smaczny sposób na oczyszczenie – rano na czczo jeść sałatki ze świeżych warzyw. Jako składniki mogą zawierać buraki, kapusta, marchew, jabłka, jak ładowanie – olej roślinny i sok z cytryny.

Głównym składnikiem „szczotki” – surowe buraki. Taką samą ilość świeżych surowych buraków, kapusty i marchwi wymieszać, doprawić sokiem z cytryny i oliwą z oliwek i jeść bez soli. W dwie godziny można pić świeże jabłka lub zjeść jabłko, nawet po 2,5 godziny pozwolono inne jedzenie. Ten schemat – sałata, pauza, jabłko, pauza – to bardzo ważne, zwiększa korzystny wpływ sałatkę kilka razy.

Aktywowany węgiel i siarczan magnezowy

Aktywowany węgiel i wiele sorbentów, takich jak „Polisorb” pigułki lub „Enteros żelu” wytwarzania – to znaczy do czyszczenia ciała toksyn. Jako takie, są dobre, zwłaszcza jeśli ciało jest czymś zatrute. Sorbenty nadają się tylko do detoksykacji, a nawet dla zapobiegania kaca.

Przygotowanie „magnezja” lub „siarczan magnezu” ma również swoich fanów, wiek metody „czyszczenia ciała” – ponad pół wieku. Ale to jest na podstawie zwykłej efekt przeczyszczający. Nie eliminuje toksyny, nie robi nic, jeśli chodzi o wyjściu żużel. W związku z tym, jako środek przeczyszczający lek „siarczanem magnezu” dobra, ale jako metoda leczenia jest bezużyteczne.