591 Shares 941 views

Oriental imiona żeńskie – a szczególnie problematyczne

Każdy rodzic stara się dać dziecko jest nie tylko piękny, ale także niezwykłe imię, które mieszczą się w charakter i inne kryteria. W dawnych czasach, że dziecko zostało wydane nie jeden, ale kilka nazwisk, które są nie tylko charakteryzują się dziecko, ale był reprezentowany przez jego rodzinę. Naming każdym poszczególnym ludziom było ze względu na warunki naturalne, istotnych wydarzeń, społecznych i religijnych preferencji. Rozważmy wschodnie imiona żeńskie.


Po pierwsze, te o wzorze, utworzona na Wschodzie, jest to system, który jest przedłużony do krajów Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Po wprowadzeniu religii islamu w tych obszarach zaczęły pojawiać imiona arabskie, które doprowadziły do pewnego pomieszania kultur. Układ konstrukcyjny nazw była skomplikowana, ponieważ wschodnie żeńskie nazwy krajów arabskich mają najbardziej złożoną strukturę, która powstała już w średniowieczu.

Istnieją różne legendy, tradycje i przepisy o imieniu wyboru. Na przykład w starożytnym Egipcie, imię dziecka nadano siódmego dnia po jego urodzeniu. To wydarzenie upamiętnia odpowiedni wypoczynek. Główne uroczystości jest następujący: Najważniejsze dla dzieciaka orientalnych kobiet – jego matki, a ten, który pomógł przy porodzie na siedmiu świece są rejestrowane nazwy domniemane. Po tym, że zapobiega się w pięknym słoiki, których rodzaj zależy od płci dziecka. Jeśli dziewczyna się rodzi, kobieta umieszczone świece w Kullu. Jeśli chłopak się rodzi, orientalne piękności znaleźć najpiękniejszą ibrik i ustawić świecę w nim. Po ugotowaniu, świece zapalone, a dziecko otrzymało nazwę, która została napisana na bardzo długi świecę. Wierzono, że w ten sposób życie dziecka będzie długi i szczęśliwy.

Imię że dziecko się nazywać, będzie jego przewodnikiem całe życie. W związku z tym musi być dźwięczny i melodyjny i chronić ludzi przed narażeniem na werbalne. Na przykład, chłopcy zostali wybrani nazwy, które brzmiały groźny i odwaga, natomiast wschodnie imiona żeńskie powinna brzmieć melodyjny, melodyjnie i odzwierciedla kobiecość i piękno, które ma dziewczynę.

Jednak nie wszyscy mieszkańcy starożytnego Arab korzystne dla ich córki. Jest to również wyrażone w nazwie. Na przykład, dziewczyna o imieniu Bagida lub Dzhusama które oznaczało „niekochany” i „straszne”. Oczywiście, przyjemny brzmiący mowy i słuchu tutaj nie udać. Jednak wiele lub po prostu droga do jego serca (Farid Amal Malik), jako nazwy wschodniej kobiecych niektórych znanych kobiet nie różniły się nastawienie do pojawienia się córką w rodzinie jest bardziej lojalny i nazwał ich nazwiska współpracowników Proroka (Azja, Aisha, Maryam i Zainab) euphony (Tumadyr, tato Fureya).

Jednak, jak się może wydawać ładne imiona orientalne dziewczęta nie powinny wywołać natychmiast więc ich dzieci. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę obszar zamieszkania i ewentualnego pobytu dziecka w przyszłości. Jest możliwe, że nazwa melodyjnym dzwonienie w arabskich narodów, byłoby niewłaściwe, a nawet absurdalne dźwięku od Europejczyków.