229 Shares 3516 views

Jak pozbyć się wszy: tradycyjne i nowe media

Przez długi czas uważałem, że wszy mogą pochodzić wyłącznie z tych ludzi, którzy z tego czy innego powodu nie przestrzegają zasad higieny osobistej, innymi słowy, nie myć. Jednak założenie to nie odzwierciedla istotę problemu, ponieważ wszy mogą się zarazić każdego.


Aby dowiedzieć się, jak pozbyć się wszy, będziemy mówić trochę później, ale teraz będzie starał się podkreślić zasadniczą przyczynę. W przeciwieństwie do wszystkich założeń, wszy od masy opcji wybierze głowę, które są myte często. Dlaczego tak się dzieje? Fakt, że mniej niż wszystkich substancji do czyszczenia skóry, które są uwalniane przez gruczoły łojowe, co oznacza, że krwiopijne pasożyty będzie dużo łatwiejsze.

W przeciwieństwie do bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów, wszy są transmitowane tylko przez bezpośredni kontakt, to jest poprzez przedmioty higieny (ręczniki, pościel), osobistych, jak również w kontakcie z nośnikiem samej choroby. Nie jest zaskoczeniem, że najbardziej narażone są dzieci, które uczęszczają do żłobków, przedszkoli, szkół.

Choroba jest bardzo nieprzyjemne. Nie tylko, że dana osoba ma nieznośnego swędzenia w miejscach, gdzie pasożyty, więc nadal i dość nieestetyczne zarysowania stale w miejscach publicznych. Ale tu „pomóc pozbyć się wszy” powinien pojawić się fraza nie tylko z tego powodu, ale również dlatego, że te pasożyty są nosicielami niebezpiecznych chorób – nawracające lub tyfus, dur. Niebezpieczeństwo zakażenia pojawiają się w ciągu czterech dni po zakażeniu i nie jest zależny od tego, ile wszy ugryziony.

Jak mogę pozbyć się wszy?

Trzeba ustalić, jaki rodzaj wszy jest dostępny dla pacjenta. Wszy mogą być rodzicem (najczęściej), szafy i łonowej. Jak pozbyć się z szafy wszy? Według nazwy jest oczywiste, że te pasożyty ukryć w szwach ubrań, pościeli, i tak dalej. D. Wystarczy umyć w tym przypadku byłoby nieskuteczne, przynajmniej trzeba gotować wszystkie pranie, prasować gorącym żelazem (skupiając się na stawach), a następnie pozostawić na słoneczny Wentylowana miejsce na cały tydzień. Wskazane jest, aby wszystkie prasować bieliznę ponownie po wietrzenie.

Jak pozbyć się wszy łonowe? Jest to rodzaj legkovyvodimy nie wystarczy do golenia wszystkie roślinności (mała uśmiercenia), a następnie miejsce ukąszenia traktuje białej maści rtęć (10%). Z klęsce brwi lub rzęs może obsłużyć ręce – po prostu przenosząc pasożyty paznokcie.

Najtrudniejszą rzeczą do czynienia z wszy. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby zgolić wszystkie włosy, ale dla kobiet to naprawdę trudna sytuacja, dlatego należy rozważyć inne sposoby. Jak pozbyć się wszy? Dziś w aptekach sprzedawane wiele różnych leków, jeden z najbardziej efektywne i niedrogie jest woda ciemiernik. Można spróbować zaradzić „Nittifor”, „Pair Plus”, a nawet szampony przeciw wszawicy dla zwierząt, które, nawiasem mówiąc, aby poradzić sobie z tym problemem w porządku.

Kobiety, które lubią eksperymentować, możesz zaoferować, aby zmienić kolor włosów, czyli do farbowania włosów przy użyciu oparów farby amonu z którym liczba pasożytów na głowie jest znacznie zmniejszona. Od środki folk najbardziej skuteczna jest nafta, ale aby przywrócić skórę głowy po takie pakiety mają oh jak długo, więc nie ma potrzeby, aby zwracać uwagę na taki krwiożerczych metod. Jeśli wszy był dzieckiem, nie wahaj się, aby skonsultować się ze specjalistą, ponieważ stosowanie różnych metod bez konsultacji z lekarzem, można to zrobić nieodwracalne szkody dla dziecka.