80 Shares 4267 views

Lyon Izmailov – jeden z czołowych twórców gatunku pop i popularny satyryk

Mało kto z fanów humoru i satyry nie zna taki wspaniały tekściarz i śpiewaków jak Izmailov. Istnieje jednak jedno „ale”: Lyon Moiseevich działa wyłącznie dla inteligentnej publiczności. Nikt nigdy nie słyszał z ust aktora, a nie widać w jego pracach przekleństw, która stała się ostatnio modna tendencja w telewizji.


Lyon Izmailov: fakty z biografii

Nazwisko Izmailov – alias aktor, jego prawdziwe nazwisko Polyak (akcent na "o"). Narodzin satyryka w Moskwie 5 maja 1940 roku w rodzinie i sług budowlanej. Smutne wydarzenie w jego życiu była śmierć ojca, gdy Lyon miał trzy lata. wychowanie chłopca jest całkowicie położył na ramionach matki. Zgodnie z siódmej klasy był prosto A, ale dodatkowo zainteresowanie uczenia się wyblakłe, a Lyon zaczął angażować się w naukach przyrodniczych.

Według ich edukacji Lyon Izmailov technika: Po ukończeniu szkoły średniej, studiował na uczelni lotniczej i pomyślnie ukończył go w 1960 roku. Po tym, 2 lata pracował w fabryce samolotów, a następnie wszedł do Mai (Moskwa Samoloty Institute Engine), po czym w 1968 roku otrzymał dyplom inżyniera-konstruktora.

Twórczy sposób Izmailov: jako aktor i gospodarzem przyszłej gwiazdy

MAI Lyon zaangażował się w inicjatywę, jednocześnie Aleksandrom Levenbukom, z którym napisał kilka opowiadań, został wymyślony przez alias Izmaela, co oznacza „w MAI”, ale wymawiane Izmailov – tak już zostało.

Jego pierwszy profesjonalny występ na scenie, on przeprowadził w 1979 roku. W tym samym roku Lyon Moiseevich został członkiem Związku Pisarzy.

Szereg prac satyryka napisał wspólnie z innymi autorami. Osobiście napisany przez niego rzeczy podpisał jego prawdziwe nazwisko – Pole i stawów – Lyon Izmailov. Żarty, wynalazł je, wielu uważa popularny, nie znając prawdziwego autora. Na komik wydała kompilację zatytułowaną „Wybrane historie z Liona Izmaylova”.

Od 1968 roku, kiedy satyryk właśnie zaczął pisać dla wokalistów z którymi pracował V. Narinsky, E. Popov i V. Orłowa. Wiele rzeczy do występów w teatrze, pisał V. Chudodeevym. Również on współpracował z A. Levenbuk, Y. Volovicha i innych.

popyt pisarz

Miłośnicy humoru i satyry od dawna kochał Lyon Izmailov. Monologi, napisany w wykonaniu wielu komików, takich jak:

 • G. Khazanov.
 • E. Petrosyan.
 • E. Shifrin.
 • V. Vinokur.
 • S. Rozhkov , i wiele innych.

Od 1969 roku, autor zaczął być opublikowany w „Gazecie Literackiej” w kategorii „Club 12 krzeseł”, ponieważ jest to jego stałą autora. W roku 1970, Lyon wziął Moiseevich jako zawodowy pisarz. Repertuar autora – są kochani przez monologów oglądalności, takich jak:

 • „Za granicą”.
 • „Życie pokaże.”
 • „Piwo”.
 • „Matka żony.”
 • „Funny Law” i wiele innych.

„Frog Liverpool” – humorystyczna opowieść dla dzieci, którzy stworzyli Lion Izmailov. „Curved wybrzeże” – historia jest przeznaczony również dla widowni dziecięcej.

Działania w telewizji

Izmailov zaangażowany w telewizji od 1972 roku, był autorem biegów „naszych sąsiadów”, „Artloto” napisał miniatury dla „cukinia 13 krzesła”, działał jako ołów (w 1990 roku. Prowadził „Pokaż pliki” i „Jester z nas "aw 2003 -" Funny People „). Wielokrotnie pełnił swoje prace na stopień przekładni „Wokół śmiechu” i „Full House”. Od zespołu kreatywnego ostatniego pisarza nie tylko współpracował, ale czasami idzie na urlop, gdzie, oczywiście, nie jest bez żartów. Więc, pewnego dnia w lecie na wybrzeżu Soczi Lyon Moiseevich grał Regina Dubovitskaya którzy pili kawę w kawiarni na plaży i cicho dołączył do opalania kolegów. Bez myślenia, humorysta poszedł do pokoju radiowego i tam przekonał dziewczyna powiedział surowym głosem wymyślił frazę: „Regina Dubovitskaya! Wróć do kawiarni i zapłacić rachunek! „Regina, słysząc to, natychmiast wstał i powiedział, płacz, że zapłacił za wszystko. Jokers walcowania na ziemi ze śmiechu.

W 1992 roku miał solowy występ aktora w telewizji: „Wieczorem żartów” i „Punkt” Historie Liona Izmaylova mają cienką poczucie humoru i są istotne, a autor czuje publiczność i umiejętnie wykonuje swój materiał.

Teatralny kreatywność satyryk

W roku 1989, Lyon Izmailov zorganizowała własną humorystyczną teatru „Plus” (dyrektor artystyczny). Przez krótki okres w teatrze grano wiele występów:

 • „Seks w sowieckiej” (1990).
 • „Madhouse im. Karla Marksa „(1991).
 • "Anegdoty Evening" (1991).
 • "Parody – przekazania" (1992).
 • „Chcę przewodnictwo” (1995).
 • "Jackass" (1997).

Repertuar obejmuje występy piosenek, dowcipów, monologów, humorystycznych anegdot. Teatr trupy w ciągu roku składał się z aktorów: Ivan Christienko, N. Lukinskiy, B. L., M. Hrushevsky, autor-kupletistov V. Dabuzhsky. Uczestniczyć w przedstawieniach dramaturdzy słynny pop V. Koklyushkin i L. Novozhenov.

Prywatne życie humorysta

Lyon Moiseevich Żona Elene Petrovne Sorokinoy, którą poznał dzięki swoim dowcipem. To było tak. Po odpoczynku w południowej niego, świeże i opalony, był Boris Brainin na Prospekt Mira w sklepie „Dziennikarz”. A potem powiedział do swego towarzysza, który może łatwo spotkać w celu omówienia z każdej dziewczyny i poprosił swojego rozmówcę wymyślić frazę, z którą zaczyna celownik. Boris natychmiast zaproponował: „Ty Feuerbach nie wydał?” Weszli do sklepu, tam stał za ladą cute ekspedientka. Lyon Izmailov podszedł do niej i zapytał szeptem. Dziewczyna była przerażona i powiedział, że to nie jest importowana, ale zaproponował, że zabierze jej numer telefonu. Aktor stał się częstym wezwanie do Eleny, a następnie ożenił się z nią.

Jednak początkowo nie było wszystkich gładkich Izmailovs rodzin: po trzech latach małżeństwa, on i jego żona byli rozwiedzeni, bo nie mogli się dogadać. Ale nadal realizowane po pewnym czasie, że nie mogą bez siebie żyć, ale ponownie ożenił.