365 Shares 7964 views

Elektroniczny Szisza jest szkodliwy czy nie? rozwiewa mity

Nie tak dawno temu trafił do sprzedaży kalianu elektroniczny, który natychmiast zainteresowanych młodych ludzi. Opinie na temat artykułów tytoniowych podzielone. Wielu uważało, że nic nie ma on tradycyjną sziszę. Czas mijał, a takie wypowiedzi stają się znacznie mniejsze. Wiele z nich jest zainteresowany, e-fajki jest szkodliwe czy nie. Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy rozważyć szczegółowo, co sprawia, że urządzenie do pracy i czy trzeba użyć tytoniu.


Wprowadzenie elektronicznej fajki

W celu zrozumienia tego, co stanowi elektroniczny fajki, wystarczy szczegółowo rozważyć i zrozumieć jego zakończeniu operacji. Składa się z kilku cylindrach, które są łatwe w obsłudze, ustniki, kaset i baterii.

Smak uzyskanego pary w zależności od rodzaju cieczy, dla elektronicznych fajki być użyte. Specjalistyczne sklepy oferują ogromny wybór wkładów, każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie smak, który od dawna szukał.

Jeśli lubisz mieszać zapachy, należy zastanowić się, jak kupić fajki, które mogą być wykorzystywane bardziej naboje.

Jakie są jego zalety?

Star Café – elektroniczny shisha, których cena jest dość wysoka (około 8000 rubli). Nałogowi palacze są aktywnie interesują się, jakie są zalety urządzenia przed tradycyjnej fajki? I są one całkiem sporo. Konieczne jest, aby zidentyfikować główne aspekty pozytywne:

 1. Jeśli używasz kaset do sziszy elektronicznych bez nikotyny, możemy śmiało powiedzieć, że są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

 2. Ma niewielkie rozmiary. Wszelkie fashionistka można bezpiecznie umieścić fajki w torebce lub schowku maszyny.

 3. Zatwierdzone do palenia w miejscach publicznych.

 4. Nie ma niebezpieczeństwa poparzenia lub rozpalenia ognia, ponieważ nie trzeba używać węgla.

 5. Stylowe akcesoria.

Fani palić fajki można znaleźć dużo więcej zalet, co ważniejsze, że smak tej pary jest praktycznie identyczne do tradycyjnych papierosów. A często zadawane pytanie o sziszy elektronicznej jest szkodliwy czy nie, eksperci dać jednoznacznej odpowiedzi – całkowicie bezpieczny dla ludzi, jeśli używasz wkłady bez nikotyny.

proces wędzenia

Ci, którzy palą tradycyjną sziszę, zapewne zna procedury jego przygotowania. Nabywając urządzenie elektroniczne, można zapomnieć, że trzeba poruszyć węgiel, aby zaczerpnąć wody do kolby, szukaj folii, dzięki czemu jej odpowiednie otwory wielkości, wynik tytoniu. Wszystkie te manipulacje pozostaje w przeszłości, bo z elektronicznej fajki jest o wiele łatwiejsze.

Gdy urządzenie zostało nabyte rozpatrywane i badane szczegółowo załączona instrukcja może przystąpić do procesu palenia. Aby to zrobić:

 1. Ustnik wkładka cylindrów. Dokręcić ją w lewo.

 2. Rozważmy naboje do sziszy elektronicznych. Jeżeli urządzenie umożliwia pełny zestaw może być stosowany bezpośrednio dwóch cieczy o różnych zapachów i smaków. Nie zapomnij zdjąć czapki.

 3. Umieścić je w specjalnie zaprojektowanych do tego otworu, mocno dokręcone.

 4. Zamknij pokrywę cylindra.

 5. Włóż baterię.

 6. Weź kilka głębokich whiffs. Po przejściu gęsty dym, można rozpocząć proces palenia.

Warto zauważyć, że bateria nie jest pobierana do jednostki jest sprzedawany, więc należy go przygotować, ładowanie minimum 4 godzinach od sieci.

Na każde urządzenie ma światło, jeśli zaczyna migać, oznacza to, że bateria wkrótce siedzieć. W tym przypadku, proces palenia musi być przerwane i zrobić naładować baterię.

W skład wkładu

Poprzez zakup takiego urządzenia, wielu interesuje, e-fajki jest szkodliwe czy nie. Eksperci twierdzą, że można go bezpiecznie palić nawet sportowców i tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia. Ograniczeniem jest tylko dla kobiet w ciąży i osób poniżej 18 roku życia.

Chodzi o to, że urządzenie elektroniczne nie emituje składowe spalania (smoła, nikotyna), które występują w konwencjonalnej palenia fajki wodnej. Para utworzona przez specjalnych wkładów, ogrzewa się w odpowiedniej temperaturze. Ciecz składa się z kilku substancji:

 • Glycine – absolutnie bezpieczny produkt, który jest powszechnie stosowany w medycynie i kosmetologii.

 • glikolu propylenowego. Jest naukowo udowodnione, że substancja nie jest szkodliwa dla ludzkiego organizmu, zaczyna się we krwi, jest przekształcany w kwas mlekowy.

I, oczywiście, destylowanej wody i substancji zapachowych, makijaż, z pewnością nie może negatywnie wpływać na ogólny stan zdrowia.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu nie masz wątpliwości, że shisha elektroniczny jest szkodliwy czy nie. Eksperci w dziedzinie twierdzą, że w przypadku korzystania z kasety, która zawiera żadnej nikotyny, bez szkody dla urządzenia nie jest szkodliwy. Dlatego można bezpiecznie zakupić elektroniczne fajki i cieszyć się pachnący dym.