762 Shares 2075 views

punkty nacisku na organizm człowieka

punkty nacisku na organizm człowieka – są pewne obszary inne niż najbardziej wrażliwe na uszkodzenia. Ból nazywa się je ze względu na fakt, że nawet najmniejsze cios na nich odpowiedział poważnym bólem przyczyny, które czasami trudne w obsłudze i punktów – z powodu tych bardzo małych obszarów skóry.


Dlaczego oni potrzebują i czy chcesz je poznać? Oczywiście, każdy się z nimi zapoznać, niekoniecznie, ale jeśli kochasz zawodnika, a nie tylko walczyć i wygrać, znam je bardzo potrzebne! Znając odpowiedź na pytanie, gdzie są słabe punkty ludzkiego ciała, można mieć pewność, że zwycięstwo będzie twoje. Tak, zapoznania się z najbardziej skutecznych punktów bólowych i dowiedzieć się, jak zastosować tę wiedzę w praktyce.

Ciało ludzkie – jest złożonym mechanizmem, czasem określane jako sztuczne produktu (przez niektórych badaczy). Być może pewna ilość fikcji w tych słowach i tam, jednak i ze szczyptą prawdziwości nie można argumentować. Tylko dla działalności wszystkich układów i narządów odpowiedzialnych stabilną pracę centrum, a gdy to się nie powiedzie – to nie są problemy w całym organizmie.

Czas słuchania wszystkich sygnałów płynących z ciała, można uniknąć poważnych powikłań. To jest dokładnie to, co funkcjonować punkty ból w ludzkim ciele (schemat pokazuje to wyraźnie).

Chińczycy twierdzą, że organizm każdego z nas jest około 200 (lub nawet więcej) punktów bólowych, w przeciwieństwie do naszych specjalistów, który liczy się znacznie bardziej skromne (30 sztuk). Teraz konkretnie o każdym z nich:

  • Oczy – punkt najbardziej wrażliwe i jednocześnie bezpiecznie chronione refleks. Nawiasem mówiąc, odruchy mogą być łatwo zwieść uderzając najpierw w innym miejscu (jak do odwrócenia uwagi), a następnie w prawo na cel.
  • Nos – słabym punktem, jak u ludzi, a każde zwierzę. Dzięki prostej „flopping” (pod kątem do szyi) jest łatwy do przerwania cienkiej kości i chrząstki. W samoobronie, uderzył w nos staje się w ten sposób doskonały asystent.
  • Vertex – silny cios może spowodować utratę przytomności, porażenia prądem, a nawet wstrząs.
  • Region Temporal – uderzanie świątynię są szczególnie niebezpieczne, ponieważ mogą one spowodować nawet śmierć. Ból punkty na ciele w obszarze świątyni są bardzo wrażliwą osobą, pożądane jest, aby nie dotykać w ogóle. Czy określono zabić wroga, ale w tym przypadku można skorzystać z takiej wiedzy.
  • Most – dokładny wpływ na to (ale może być cokolwiek: pięść, łokieć, strona dłoni lub głowy) może powodować wstrząsy i krwotok, w niektórych przypadkach, utrata przytomności. Jeżeli siła uderzenia jest bardzo wysoka, chrząstki i kości nosa może przebić mózgu – powodując natychmiastową śmierć. Uderzenie w nos – najbardziej lubianym bohaterem akcji, zwłaszcza w końcowej masakry.
  • Podbródek – każdy strajk powoduje utratę przytomności, porażenia prądem, a nawet wstrząs.
  • Obszar tętnic szyjnych – są szczególnie wrażliwe punkt. Ze względu na ataki na ich obszarze osoba odczuwa silny ból, szok, aż stracił przytomność. Ogólnie rzecz biorąc, cały szereg niezapomnianych przeżyć.
  • Gardło – to słabym punktem jest znany z wielu, zwłaszcza jabłko Adama. To właśnie w jego okolicy lepiej celować, jeśli chcesz zadać miażdżący cios. Nawet małe dziecko może uderzyć, aby zatrzymać napastnika. Należy o tym pamiętać.
  • Pachwina – znane miejsce „wiary”. Zapewne każdy z nas słyszał o nim, a może nawet sprawdzić. Główne punkty nacisku na ludzkim ciele (czyli male) umieszczony tuż nad „męskiej dumy”, tak że i uderzyć z maksymalną siłą w górę.
  • punkty nacisku na rękę i nogę – najbardziej przystępne i udane cel. Próby na każdym z nich z bólem poważne przyczyny do wroga. A jeśli dołączyć do rytmu całą moc – to jest możliwe, aby zapewnić wroga lub więzadła łzę, czy złamania.

Jak widać, ciało ludzkie jest dość wrażliwe. I wiedząc, jak uderzyć i gdzie uderzyć – można być zwycięzcą w walce z którymkolwiek zawodnikiem.