539 Shares 7566 views

Robbi Sevidzh: biografia nożnej

Robbi Sevidzh był jednym z najwybitniejszych zawodników w reprezentacji Walii. W trakcie swojej kariery piłkarskiej spędził w Albion. Grał w wielu klubach najlepszych i osiągnęła znaczny sukces. Jego gra jest zawsze pamiętał do fanów, że Savage przyniósł znaczną sławę w kraju i za granicą. Jednak najbardziej popularny odtwarzacz zyskał po zakończeniu swojej profesjonalnej karierze. Robbie zaczął się prognoz dla meczów piłkarskich. Teraz słuchać jego opinii ekspertów piłkarskich i fanów zakładów sportowych.

biografia

Robbi Sevidzh urodził osiemnastego października 1974 w Walii. Dorastałem w mieście Wrexham w północnej części kraju. Od dzieciństwa lubił futbolu. Robbie ojciec często zabierał syna ze sobą do meczów piłki nożnej. Jako nastolatka przyszła gwiazda zaczyna trenować w miejscowej sekcji. Następnie należy zwrócić uwagę na hodowców, „Red Devils”. W wieku osiemnastu lat, grał w zespole młodzieżowym, „Manchester United”. Trenerzy stawiają wielkie nadzieje na niego. Robbi Sevidzh atakuje typ pomocnika. To jest często praktykowane w obronie. Dziewięćdziesiąt sekund lat od młodzieży „Manchester” zdobył Puchar Anglii.

Savage pierwszy trofeum przynosi perspektywę kariery zawodowej. Zaproponował, aby podpisać umowę z głównym zespołem. Grać osiemnaście lat w jednym z najlepszych klubów na świecie – szansę nie każdy Falls. Ale tak nie Robbi Sevidzh kiedyś nosili czerwone mundury w oficjalnych meczach. Idzie do mało znanego klubu „Crewe Alexandra” po spędzeniu dwóch lat na ławce.

Po „Manchester”

Nowy klub piłkarz Robbi Sevidzh jest dość szybko staje się jednym z najlepszych graczy. Zaczynał jako obrońca. Jednak pierwsze kilka gier pokazał swoje umiejętności atakujących. Savage często jest podłączony do ataku swojego zespołu i pokazał niezwykłą dryblingu. W ciągu trzech lat spędzonych w „Alexandra”, grał siedemdziesiąt siedem meczów, w których zdobył dziesięć razy. Jego klub wszedł do rundy kwalifikacyjnej z drugiej ligi.

dalsza kariera

Rok 97-te od Savage idzie na „Leicester City”. Klub ten właśnie zyskał popularność i wykazały dobre wyniki. Średnio Robbie grał dla każdego klubu ma nie więcej niż trzy lata. Po „Leicester”, przeniósł się do „Birmingham”, która wykazała się doskonałą grę. Pomocnik zawsze przyciąga uwagę kamer telewizyjnych. Jego uwagi poza boisku spędza na notowania. W 2010 roku, po raz pierwszy zaczęły pojawiać się regularnie w radiu. W jednym z najbardziej popularnych sportów, dał przewidywania dla meczów piłki nożnej, które są bardzo często się spełniło.

popularność wróżka

Po tym prognozy Robbi Sevidzha zaczęły pojawiać się w „Daily Mirror”. Rok później skończył karierę i stał się jedyną osobą mediów. Został podpisany jeden z czołowych brytyjskich bukmacherów. Kładzie się jego przewidywania na różnych zasobów, najczęściej w postaci blogów wideo. W nich, prognozuje wynik danego spotkania lub po prostu wyrazić swoją opinię na temat tych dwóch zespołów. Robbie jest popularną osobą w sieciach społecznych. Jego relacja w „Twitter” ma ponad milion abonentów.