504 Shares 1990 views

Aktor Siergiej Gubanov: filmografia, życie osobiste

Sergey Gubanov – aktor, który można uznać za kategorię ulubionych fortuny. Ten utalentowany człowiek udało się przyciągnąć uwagę publiczności w młodym wieku, z udziałem w kilku produkcjach filmowych jasne. Lata mijają, ale Sergei popularność nadal aktywnie odtwarzanie filmów i seriali telewizyjnych, to nie ma znaczenia. Co wiadomo o twórczy sposób, syn znanego aktora?

Sergey Gubanov: biografia

Słynny aktor urodził się w 1977 roku w regionie Woroneża, niemal natychmiast po tym jak jego rodzina przeniosła się do stolicy. Sergey Gubanov niewiele mówi o swoich dziecięcych lat. Wiadomym jest, że świat kina zafascynowany dziecka w pierwszych latach jego życia. Idąc do szkoły, chłopiec więcej czasu poświęcono grupy teatralne niż ogólne tematy. Lubił grać w przedstawieniach szkolnych w jednym czasie fond śpiewu.

Po ukończeniu Sergey Gubanov przy pierwszej próbie został studentem GITIS. Z powodzeniem ukończył uniwersytet, mimo stałej nagrywania filmu z drugiego kursu. Aktor czule przypomnieć czasów studenckich, mimo napiętych harmonogramów zajęć.

główną rolę

Co ciekawe, talent i urok młodego człowieka po raz pierwszy nie docenić jego rodaków. Został zauważony producentów ze Stanów Zjednoczonych, od dawna szukał w metropolii instytucji teatralnych aktora do głównej roli w „The Reckoning” obrazu.

Sergey Gubanov udało się wyróżniać z tłumu, bicia, według plotek, około 4000 kandydatów. Pomógł mu w tym nie tylko dobry wygląd i talent aktorski, ale również biegle językiem angielskim, językiem młodego człowieka nauczył się podczas swojej nauki w szkole. Zagrał w dramacie kryminalnym, mówiąc nam o trudnej sytuacji, w który uderzył młody człowiek zagubiony w życiu.

Najlepsze projekty filmowe z jego udziałem

Po dramacie „The Reckoning” filmografia Sergei Gubanov natychmiast wzbogacony o kolejną taśmę zagranicznej. Okazało się to być thriller karnej „daru”, który został wydany w 2009 roku. aktor charakter imię Yuri Malakhin, on jest kapitanem Federalnej Służby Bezpieczeństwa i jeden z głównych bohaterów. Koncentruje się na historii zwykłego biznesmena, nagle otrzymał klucz do spełnienia swoich pragnień. Oczywiście, cena zapłacona nie czyni nadchodzi. Działania podjęte od greckiego Marx skomponowane znajomych z Tarantino.

Sukces poprzednich dwóch filmów zrealizowanych filmowców kapitałowych pokazać żywe zainteresowanie wschodzące gwiazdy. W 2009 roku Siergiej Gubanov dostaje rolę Max, człowiek nagle zdrada najlepszym przyjacielem. Widzowie będą wiedzieć, czy aktor charakter zemsty byłego przyjaciela, lub wybrać bardziej skuteczny sposób na osiedlenie się z nim. Tape „Trzeci Życzenie” – fascynująca mistyczny dramat, który rodzi skomplikowane pytania. To sprawia, że zastanawiam się nad odwiecznym problemem wyboru.

interesująca seria

Trudno wyliczyć wszystkie jasne role Sergei grał w serialu. W serialu „fińsko-3”, dostał obraz majora Ignatov, składający się w romantyczny związek z kolegą w pracy. Chciał spędzać czas ze swoim kochankiem, ale ona odrzuca jego propozycję poślubienia bez przekonany o jego miłości do niej.

Aktor Siergiej Gubanov znakiem dla widzów, a serial „Bracia i Siostry”. opisuje projekt jako wzruszająca historia dzieci zmuszanych do części ze sobą od wielu lat. Nagle okazało się, ale czy to przyniesie szczęście brat i siostra, albo lepiej długo oczekiwane spotkanie nie odbędzie? Rola, jaką wykonuje ten teleistorii Gubanov, jest jednym z kluczowych.

Trudne dano aktora fotografowania w serii „oskarżony”, opartego na prawdziwej historii Major Evsyukova. Musiał poświęcić dużo czasu na przygotowanie do trudnym zadaniem, aby skonsultować się z psychoanalityków, aby zagłębiać się w niuanse procesu badawczego. Teleroman „Była to miłość”, którego fabuła jest zapożyczona z autobiograficznej opowieści o piosenkarka Valeria, wręcz przeciwnie, został zdeponowany w jego pamięci jak piękna bajka. Filmografia Sergei Gubanov wzbogaciły ten projekt w 2010 roku, grał dziewczynę głównego bohatera męża.

życie osobiste

Historia relacji celebrity z żoną wspomina romans. On zakochał się w dziewczynie, która była trochę starsza, nastolatek, za kilka lat nie odważył się pójść do podjęcia zdecydowanych działań. Ślub odbył się w 1996 roku, gdy młody człowiek nie był jeszcze 20 lat.

Około 10 lat później, kiedy para już dwie córki, aktor ujawnił, że jego uczucia znikną. Larissa zgodził się z decyzją o separacji, która miała Siergiej Gubanov. Prywatne życie gwiazdy w ciągu najbliższych kilku lat utrzymuje się za kulisami, nic o tym nie wiadomo, do prasy. W 2012 roku mężczyzna wrócił do swojej byłej żony, zdając sobie sprawę, że zdobywa on rodzinę i Larissa ponownie za mąż. Obecnie Para ma troje dzieci, najmłodsze dziecko urodziło się po nowego małżeństwa.