897 Shares 9921 views

Smok i byka. Kompatybilność w małżeństwie

Osoby urodzone pod znakiem smoka, innym wesołość, dowcipu i wielkości, a czasami nawet arogancji. Niezależnie od ich wykonania, wszystko doprowadzone do końca i starają się dobrze we wszystkim, a ponadto są one wielkie perfekcjonistami. Bezpośredni i bezkompromisowy, elegancki i atrakcyjny, to Smoki są takie same. Oni nie odbiegają od zamierzonego celu, są pełne siły i wytrwałości. Szczęście i szczęście zawsze im towarzyszą. Czasami, oczywiście, mogą przecenić swoje siły i popełniamy błędy, ale potem wszystko się zgadza. W Smoczej rzadko są problemem na froncie miłości, jak zakochanie się dla nich nie jest typowa, ale mogłyby one być przedmiotem czyjejś adoracji.

Kobieta-smok zawsze wie, czego chce, ona woli, aby rozwiązać swoje problemy i nie pozwala emocje przejąć szczyt. Wkrótce zemścić, co będzie cierpieć i płakać. Kobieta-Dragon – kariera kobieta, ale w domu zawsze będzie dobrze. Man-smok jest zawsze otoczony przez wielbicieli, które dodatkowo zwiększają i tak jej zawyżona samoocena. W tym człowieku jest pasja, która przyciąga płeć przeciwną coraz bardziej. Ale większość kobiet jest niezadowolonych z nimi, ponieważ rzuca pył w oczy, a osiągnąwszy swój cel, człowiek-smok staje się bardziej interesujące.

Zgodność z innymi znakami Smoka.

Smok i byka. Zgodność tych znaków jest bardzo wątpliwe. Oba te znaki są rysowane do siebie, ale w końcu będą one zniszczyć siebie z ich energii. Ciągłe spory i pragnienie, aby być liderem w obu aspektach zniszczyć ich małżeństwo. Smok i Bull – kompatybilność może być tak, tylko wtedy, gdy jeden z nich będzie ustąpić „dłoni”, co zdarza się bardzo rzadko. Pod względem finansowym, Smok zawsze będzie wyższa niż Bull, drugi z kolei, będzie starał się nadążyć. Między znakami Smok i Bull, zgodność w parze, gdy mężczyzna smok, a kobieta-byk, jest praktycznie niemożliwe. Materialista i konserwatywny – Bull nie będzie w stanie dogadać się z energicznym i wesołym Smoka. Kompatybilność z mężczyzny i kobiety-smok-Bull jest bardzo twarde i trudne, ale jeszcze trudniejsze, gdy na odwrót. Byk-człowiek zawsze będzie podejrzany o Dragon-kobiety w cudzołóstwie, zazdrosny i poukładać. Smok i byka, którego kompatybilność jest słaba, nie wyklucza innych opcji, z wyjątkiem relacji małżeństwa.

Smoka i szczur. Lepszego partnera niż szczur, Dragon będzie trudne do znalezienia. Można powiedzieć, najbardziej udany sojusz. Szczur jest emocjonalnie przywiązany do smoka, ale będzie zachęcać wszystkich swoich świadczeń. Szczur zawsze skłonny wybaczyć wszystkie błędy, a nawet jego obojętność i że potrzebne.

Smok i wąż. Sojusz ten również nie można nazwać porażką. Mądry i dalekowzroczny wąż zawsze pomoże zapalczywy smoka. Szczególnie udany dla sojuszu, w którym zgodność z mężczyzny i kobiety-Dragon-wąż jest oczywista. Jej uroda, inteligencja i urok będzie jego wybraną dumnego smoka.

Smok i dzika. Dobry sojusz. Dzik zawsze podziwiam smoka, i że będzie bardzo wdzięczny.

Smok i Królik. Związek dwóch intelektualistów. Uważny Królik Smok zawsze pomóc i dać mu więcej uwagi niż nawet sam. I smok to jest dokładnie to, czego potrzebujesz. Świecki i taktowny Królik zawsze będzie w stanie znaleźć podejście do temperamentu Smoka.

Smoka i szczur. Oba te znaki coś podobnego. Są równie aktywne i wymagają uwagi, ale w tym przypadku, smoka, oczywiście, silniejszy. Szczególnie Cock mężczyzna przyciąga samice smoka, ponieważ często zajmują wysoką pozycję w społeczeństwie.

Smok i Monkey. Te dwa znaki mają potrzebę siebie. Monkey będzie potrzebował siły, która jest w smoka i smok nie zabraknie trick, że nawet małpa w nadmiarze.

Smok i jazda. Ten sojusz będzie skuteczne w przypadku gdy koń będzie mógł stłumić mój egoizm, i będzie stale przypominał smoka, który był niesamowity.

Smok i Tygrys. Ten sojusz będzie pełen problemów i nieporozumień. Większość kłótni będzie wynikać z problemów krajowych i finansowych.

Smok i kozie. Koza będzie przyciągnąć smoka, ale jego nadmierny egoizm natychmiast zrazić. Po tym wszystkim, trzeba podziwiać smoka i Koza podziwia tylko siebie.

Smok i Pies. Najgorsze w Unii. Pesymistyczny pies nie będzie w stanie dogadać się z coraz głową w chmurach smoka.

Zgodność z innymi znakami Smoka nie jest tak źle, jak kompatybilność z dwóch Smoków. Skandale w tej unii będzie wieczne, a nikt nie chce się przyznać.