437 Shares 6578 views

relacje dalekobieżne. Sekretem sukcesu relacji siebie

Tylko odważni i pewni swoich uczuć ludzi nawiązać relacje z odległości setek lub nawet tysięcy kilometrów. Chociaż czasami czasami codzienne i problemy nie pozwalają nawet spotkać ludzi z tego samego miasta. Więc jeśli jesteś jednym z niewielu, którzy mają ulubionym jest daleko, zapewniam was, nie ma nic niemożliwe jest, aby uwierzyć w siebie i swojej siły.
Większość ludzi ma jasną stereotyp, że długi i udany związek długodystansowych nie jest kompletna bzdura, a wynik tych stosunków zawsze będzie przerwa. Jednak w praktyce bardzo często okazuje się, że nie jest to prawdą. Jak utrzymać związek na duże odległości? Należy rozumieć, że wszystko zależy od was dwóch. Jeden może czuć nawet blisko do osoby, a nie tylko żyć wprowadzała to samo miasto, ale nawet będąc w tym samym mieszkaniu.


relacje dalekobieżne powinny zawsze być wyraźnie rozplanowany, a między Musisz być negocjowane wszelkie oczekiwania. należy zaplanować zawsze relację, jakby budowanie harmonogramu. Na przykład, należy zorganizować, że kilka razy w ciągu kilku dni będzie można skontaktować się przez e-mail kilka razy w tygodniu, aby rozmawiać przez telefon, a raz w miesiącu, aby spotkać się osobiście. Innymi słowy, oboje muszą jasno wiedzieć, co społeczność można oczekiwać. Podobnie jak w harmonogramie komunikacji pozwoli upewnić się, że komunikacja nie przychodzi do niczego.

relacje dalekobieżne powinny zawsze być otwarte podczas komunikowania się nie wstydź się, aby wyrazić swoje uczucia. Choć będzie to bardzo trudne, ponieważ nie można nic zrobić, aby poinformować swojego ukochanego lub gest, ani twarzy, ani dotknąć, aby wyrazić swoje uczucia tylko poprzez słowa. Aby być na spotkaniu nie jest bardzo daleko i nie wiadomo mają wspólne tematy rozmowy, musimy dyskutować i rozmawiać ze swoim partnerem o wszystkim, co dzieje się w życiu codziennym, jak szczęśliwe chwile i kłopotów. I nie zapomnij o tym mówić, jak pielęgnować ukochaną osobą, jak szanować i docenić to po prostu dlatego, że jest na tym świecie.

Odległość relacje pozwalają być niezależne, to doceniam. Nieważne, jak ludzie drodzy i umiłowani, nie można mu pozwolić, więc wziął resztę swojego życia. W uzupełnieniu do swojego przeznaczenia musi być zawsze obecni przyjaciele, dobra i ciekawa praca i hobby. A jeśli miłość jest obecnie daleko od ciebie, to nie znaczy, że trzeba włączyć swoje życie w poczekalni. Życie jest zawsze w ruchu do przodu i należy spieszyć się otworzyć nową perspektywę. Czas spędzony z pożytkiem separacja, odbędzie się dużo szybciej niż w zmęczony i ponury czeka na następnym posiedzeniu.
Odległość relacje zawsze wymagają innego „Ogrzewanie”. Powinna ona obejmować fantazji. Może to być niespodziewany list z romantycznym treści, dar wysłanego pocztą lub bukiet ulubione kolory. Innymi słowy, zwykły codzienny kontakt należy rozcieńczyć niespodzianek.

Jak utrzymać związek na odległość? Możliwych odpowiedzi na to pytanie jest masa, ale najważniejsze jest, aby wierzyć, że wszystko wyjdzie. Konieczne jest, aby wierzył dwóch kochanków, które mieszkają w tym samym mieście, a nawet w mieszkaniu – to realne. W każdej pary ma szansę na pokonanie dystansu, a nawet jeśli masz tysiące kilometrów między. Wiele par zerwać właśnie z powodu braku wiary w fakt, że odległość można pokonać. Każdy z partnerów od czasu do czasu nie ma wątpliwości co do realności relacji. W tak trudnym okresie życia drugiej połowy powinno być pewny utrzymania i zapewnić, że wszystko będzie dobrze.
Zaufaj i wspierać się wzajemnie w trudnych chwilach swojego życia. I pamiętaj, że odległość na miłość – to nie jest przeszkodą.