897 Shares 7584 views

Kochać – co to jest? Objawy Miłości. Co odróżnia miłości od miłości?

Spotkałeś niedawno, i to wydarzenie zmieniło całe życie? Teraz jest to niemożliwe, aby myśleć o niczym innym poza nim? Zamykając oczy, można zobaczyć jego piękne oczy i uśmiech tak było zawsze, i całować i całować jego besperestanno. Na pewno już próbować na jego nazwisko do jego nazwy, a wymyślił nazwę dla swojego przyszłego dziecka. Jeśli dziewczyna z podobnym zachowaniem zapytać, że do niej, ona mówi, że się zakochał. Ale jeśli zadać pytanie inaczej: „Kochasz go,” odpowiedź brzmi: tak. Więc jak można nazwać ten stan rację, jeśli chcesz śpiewać, latać i myśleć tylko o nim? Uczucie miłości czy miłość? I czy konieczne jest rozróżnienie tych pojęć, ponieważ noszą to samo znaczenie. Jak się okazało, to warto. Jest o tym, jak kochać, czy miłość, czy może tylko namiętność i pożądanie, jak je rozpoznać i odróżnić omówione poniżej.

Co psychologia?

Nauka sama w sobie i jego zwolennicy są w stanie prostych definicji i imprez naukowych do tematu pracy doktorskiej, dostać się myśleć o takich rzeczach, które w świetle wizji zwykłego człowieka wydaje się być bardzo jasne. Zależność między partnerami jest ich ulubionym tematem. Więc według ich teorii, miłości – jest utrwalenie na coś lub kogoś jednego, pętli na temat adoracji. I nie chodzi tylko o nowym facecie, ale także o tym, jak dziewczęta mogą zakochać się w nowych butach, mężczyźni – w samochodzie, dzieci – zabawki. Rzeczywiście, w tym przypadku, objawy miłości jest dokładnie taka sama, jak w relacjach seksualnych. Zaczynasz myśleć o pożądanego przedmiotu, czuć nierealny potrzebę, żeby zauważyć wszędzie. Nowy samochód, spinning płaszcz lub torebkę można nawet marzyć. Pracoholików zakochać się w swoim zawodzie i poświęcić jej nie tylko pracę, ale także cały wolny czas.

Motyle w żołądku

To zdanie często można usłyszeć od miłośników dziewcząt, chłopaki zazwyczaj mówią, że czują ciepło w brzuchu. Ale możemy uznać to punkt sporny znak poważnych zamiarach. A co zrobić, gdy pokazuje ten fakt: od sympatii, miłości i miłości, jest najbardziej głębokie i szczere uczucie, o którym piszą powieści i wiersze, śpiewać i robić filmy? Nie być bezpodstawne, należy rozważyć bardziej szczegółowo miłość, objawy sugerujące jej oddziale.

Kluczowe cechy

Niektórzy ludzie uważają, że to wzniosłe uczucie, że nie każdy jest w stanie poczuć się dobrze upewnić, że miłość – jest to choroba z jej objawów, które są na pewno być traktowani. Więc, co jest najczęściej skarżą się pacjenci skrzydlate:

• utrata apetytu;

• kołatanie serca;

• rzucanie coś na ciepło i zimno, pocenie się;

• drży na kolanach;

• bezsenność lub niespokojny sen, który nie przyczynia się do rozwoju zmęczenia;

• chęć mówić i myśleć o tym co drugiego przedmiotu swego uwielbienia;

• mimowolny uśmiech z ukochanego obiektu;

• chęć śpiewać, tańczyć, pisać wiersze lub malowanie (kto ma jaki talent);

• zachowanie obiektu zależy od nastroju, przynajmniej na nadchodzący dzień;

• odwrócenie uwagi i nieuwagi, jak trudno jest skupić się na czymś innym.

Oprócz tego możemy dodać, że miłość – kiedy jak wygląd, uśmiech, oczy, dołeczki, głosem i zapachem. To bogotvorenie swojego idola, tendencyjny budowę go na piedestale.

Co się dzieje w organizmie, gdy w miłości?

Na pierwszy rzut oka, miłość jest nieco podobny do załamania nerwowego. Gwałtowna reakcja na telefon lub dzwonek, dźwięk wiadomości SMS, z powodu ciągłej nadziei i oczekiwaniu, że to jest od bliskiej osoby. Niezależnie od pragnienia, w ciele procesów biochemicznych zachodzących. Energii życiowej, siły i inspiracji pływy nastąpić kosztem produkcji dopaminy hormonów. I uczucia, takie jak niepokój i nerwowość, przewidziane namiętne osoby z powodu dużej ilości adrenaliny.

Miłość czy Miłość?

Te dwa uczucia są bardzo wiele wspólnego: chęć do bliskiej osoby, chęć przytulić, przytulił ją pocałować, poczuć jego ciepło i oddech. Wystarczy pomyśleć o tym, ale na spotkaniu nie da się oderwać od niego wzroku. Wszystkie te objawy mogą świadczyć o wielkiej miłości, ale może tylko kochać. Jak poprawnie zdefiniować miłość lub kocham to, jak zrozumieć swoje uczucia i jego?

Jeśli jesteś bardziej obawiają się, że twój partner przeżywa, jest prawdopodobne, że kochasz, a jeśli celem jest, aby zrozumieć swoje uczucia, to jest początkiem miłości.

Jak ustalić prawdziwą intencję zwrotów i działań?

Zakochany facet wyznając swoje uczucia w pierwszej kolejności dba o jak nie można zaprzeczyć, i jak mówią, że prawo i piękne. Jeśli facet lubi, podczas wyjaśniania będzie obserwować jego wybrany, i radują się z faktu, że to stało się przyczyną emocji i uśmiechów.

Jeśli podczas argument nadal dochodzić swoich poglądów i zainteresowań, to daleko od miłości. W miłości jest miejsce egoizm, a nie miłość.

Cała różnica polega na tym, że kiedy człowiek myśli o sobie więcej, to jest miłość. Jeśli był zadowolony dostalyat radości i przyjemności, to jest miłość.

Miłość nie toleruje pośpiechu, on dba o twój partner robi rzeczy dla jego dobra. Jeśli chcesz zadzwonić, ale nie mogę i zadzwonić, to znaczy, że nie obchodzi mnie, że można dostarczyć dimskomfort.

Love – pokorę i permisywności?

Nie myśl, że tego ślepego uwielbienia i wykonać wszystkie zachcianki swojego kochanka. W poważnych związkach romantycznych obecnych żądań, prawa i obowiązki każdej ze stron. Zakazać palenia i picia, nie dopuszczać do przejadania się – nie ograniczenie praw i wolności indywidualnej osoby. Ta troska o zdrowie.

I miłości, a miłość – jest przyciągany do swojego partnera, zarówno duchowe i fizcheskoe, ale z którym cel? To można łatwo określić, trochę do rozsądku siebie. Jeśli są ustawione do zabawy, aby wypełnić swoje pragnienie i potrzebę miłości, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, prezenty, to jest miłość. Objawy i oznaki miłości leży nieco głębiej. Może nawet być natychmiast rozpoznawalne. Kocham – to jest urok, ale szybko przechodząc. Prawdziwa miłość z troski o partnera, szanuję go z roku na rok tylko rośnie w siłę. To jest bardziej poważny sens jest mniej powszechne. Kochać trzeba się nauczyć, aby jej potrzebują do rozwoju.

Zakochaj się w przypadkowym partnerem

Dziwne, jak się może wydawać, ale jest to dość powszechne fakt wśród kobiet. Na pierwszy rzut oka wydaje się wulgarny i nieuprzejmy, ale wszystko ma podstaw naukowych. Podczas orgazmu w dużych ilościach produkuje hormonu oksytocyny, wzbudzając namiętność i miłość. Jest to skomplikowane urządzenie ze względu na fakt, że kobieta w każdym partnera seksualnego próbuje zobaczyć swojego przyszłego męża i ojca jej dzieci. Jeśli jest on w stanie go zaspokoić, to on ma silną dobrego zdrowia, a więc to jest – odpowiedni kandydat.

Niezależnie od tego, który z tych dwóch się czujesz, nie należy zapominać, że wszystko klasyfikacja vysheprevedennye i warunkowy, że każda sytuacja jest indywidualna i tylko wiedzieć całą prawdę i głębię swoich zamiarach. Tak czy inaczej tysiąc kilometrów zaczyna się od jednego kroku. I miłość, z reguły zaczyna się od miłości. Nie zabraniam samemu doświadczyć tego uczucia, nie wyrzut zrobić sobie na postawy konsumentów. Być może teraz trzeba tylko to. Ale nie ograniczają się tylko do „chcę”, „Daj, daj, daj”. Rozwijanie poczucia troski i obereganiya kochał, a zobaczysz, jak miło jest.