492 Shares 4052 views

Umieść swoje wiadomości miłości akceptacji

W niedawnej przeszłości skrzynki pocztowej, która wisi w wejściu lub na drzwiach domu, była integralną częścią codziennego życia i często wiąże się z zaskoczenia. Zastanawiał się, co było w środku tym czasie … Może list od przyjaciela? A co za list miłosny od chłopca? Te listy … Byli jak żywych. Ciepłe papier, losowe lub starannie wybrane koperty, znajomy charakter pisma, jak kawałek duszy nadawcy, jako dar dla jego odbiorcy. A teraz, nic się nie zmieniło, nadal czekamy na vestochek i notatek z ukochaną.


Komponować i pisać wiadomości miłosne do swojej ukochanej staromodny, pióro na papierze – trochę zapomniane formy twórczości. Nowoczesne aplikacje do wymiany wiadomości w telefonie i internecie oferują szeroki wybór dla wszystkich rodzajów komunikacji międzyludzkiej. A jednak, na styl klasyczny jest tuż za starym dobrym papierze formatu Letter, który może przewozić i ponownie przeczytać wiele razy.

Od czego zacząć?

Miałem pomysł, aby napisać list miłosny – wtedy rozpocznie. Co użyć papieru? Każdy. można wziąć zwykły, biały, kolorowy, piękną formę, ukończony rysunek odpowiedni przedmiot lub obrazek, który został utworzony z własnymi rękami, najważniejsze, że było ładne kolory i odcienie miłe dla oka. Ton tuszu lub pasty na uchwycie powinien być połączony z kolorem wybranego papieru, aby uzyskać ładny.

Objętość, styl, ortografia

Czy list miłosny do celów prowadzonej przez autora, zależy od kilku ważnych punktach. Tiny list nie czyni poważne wrażenie, a zbyt długie ryzyko się nieprzeczytane aż do końca. Maksymalnie dwa arkusze A4 – dość odpowiedniej objętości. Stylem wiadomości należy traktować poważnie, bo to jest jak lustro, odzwierciedla charakter i intencje pisarza. Zbyt skomplikowany styl, pełen metafor, wygląda dość żałosne.

Jest niepożądana i nadmierna „niezdarny” styl pisania, podobny do prostego stylu „bez zasad” jest często używany do komunikacji w Internecie, ponieważ może to powodować negatywne wrażenie lub spowodować śmiech odbiorcy. Złoty środek – naturalny wyraz swoich myśli w stylu konwersacyjnym, brak właściwej gramatyki i struktury zdania. W przypadku trudności z umiejętności, pomóc wielu zasobów w Internecie, w tym na celu sprawdzanie pisowni.

Wiadomość dla wybrańca

Musimy zacząć z wezwaniem imię ukochanej. Poniżej znajduje się przedstawić, napisać coś o sobie. Co dokładnie powiedzieć, to zależy od bliskości miłości między autorem a odbiorcą. Jeśli jesteś zaznajomiony sama pisanie nie jest to konieczne, w niektórych przypadkach, można po prostu krótko opisać swoje hobby i zasad życiowych. Ponadto, wskazane jest, aby napisać o:

– w jaki sposób i kiedy odbyło się spotkanie, po którym wybuchła uczucie;

– dlaczego decyzję o napisanie listu;

– Co dokładnie przyciągał wybrane i jakie funkcje on podziwiany;

– każdy zamiar i to autor sugeruje, na przykład, można powiedzieć o nadziei na piśmie odpowiedź, lub nawet osobistego spotkania i tym pełnej wiadomości.

Wiadomość z żoną

Być może nie było kłótni, relacje są uszkodzone, od ciężkości serca. Albo jak w prawo, ale uczucie świeżości stracił, były wzajemne zainteresowanie było tylko wspomnieniem. W tym przypadku, list miłosny pomoże utrzymać lub ponownie wskrzesić dawny związek. W liście do blagovernomu to nie ma sensu pisać o tym, co już wie, jak ich hobby. Ale zadzwonić do żony po imieniu poręczny, idealny na początek liter i słów, takich jak „droga”, „natywny” lub „Ulubione”.

Gdyby istniał konflikt i chcą nawiązać relacje, to najlepiej pisać o swoim smutku i wkład do kłótni wystąpiły (nie winię małżonka). Należy również wskazać ich pragnienie, aby pokój i nie zapomnij przeprosić. Warto podkreślić jakość życia tych satelitów, które zawsze były drogie, a szczególnie podobały.

Małżeństwo na wiele lat, a opiekę domowego odsunięty od relacji cały romans? Dzieje się tak, list miłosny pomogą ożywić poczucie blaknięcie. Byłoby dobrze pamiętam pierwsze spotkanie z pocałunkami i deklaracji miłości. Ponadto, można wymienić, jak wiele działo się w ciągu tych lat, i podkreślił, że zmysły są żywe, a mąż jest nadal najbardziej lubi i cenionych ludzi na świecie. Oferują romantyczną kolację lub podróżujących razem (tylko dwa) organicznie kompletny list miłosny.

nowe technologie

Nowoczesne list miłosny do chłopaka lub dziewczynę można zrobić z tekstem w programie, to nie zajmie dużo czasu. Zaawansowani użytkownicy będą mogli tworzyć interesującą nas w edytorze graficznym, lub nawet zamontować mały film. Wynalazł żona mini-film z archiwów domowych zdjęć i filmów – cudowny list miłosny do męża, a także przyjemnym zaskoczeniem.

Najważniejsze – aby umieścić wiadomość w sobie obecne. Autentyczne przeżycia są zobowiązane do złożenia wyjaśnień, a nie tak ważne, w jaki są one zamknięte opakowanie. Szczerość i żywe uczucie, że to, co sprawia, że cenne listy miłosne. Ukochaną osobą będzie miłował swego listu, a nawet jeśli nie może odwzajemnić, w jego sercu, „kwiat Niezapominajka”.