793 Shares 9995 views

Ośrodki narciarskie w Norwegii: opis i opinie

Ośrodki narciarskie w Norwegii nie jest na próżno uważana za jedną z najlepszych w całej Skandynawii. W ostatniej dekadzie, istnieje coraz częściej rosyjskich turystów, którzy są przyciągane do sportu. Eksperci twierdzą, że państwo zapewnia doskonały poziom usług przy stosunkowo niskich kosztach i dobrze wyposażonych utworów, różnych dobrych właściwościach technicznych.


Niewątpliwą zaletą korzystają ośrodków narciarskich w Norwegii, jest zwarta. Turyści nie mają dużo czasu, aby dostać się na wyciągi na szczyty gór. Także tutaj są wszystkie warunki do wypoczynku rodzinnego – różne programy wycieczek i infrastruktury. Ośrodki te są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które dopiero zaczynają angażować się w nartach. Od najwyższych punktów trasy oferuje piękne widoki na lodowce, fiordy, szczytów.

Ci, którzy są przyciągane do Norwegii, ośrodki narciarskie mogą odwiedzić w okresie od października do maja. Jazda na nartach jest tu połączona z bogatych programów wycieczek. Dla dzieci, ośrodek oferuje również mnóstwo rozrywki.

Wybierając takie miejsce Trysil, można mieć pewność, że nie jest to dobry czas jako zagorzałych fanów jazdy na nartach, jak i początkujących. Trails Resort są przeznaczone dla różnych poziomów kształcenia. Są wyposażone snowparki, lodowisko. Trysil jest znany, a ze względu na fakt, że jako miejsce odpoczynku często wybiera słynny biegacz M. Schumacher.

Wywoływanie znanych ośrodków narciarskich w Norwegii, warto pamiętać i Hemsedal. Jest znana przede wszystkim dlatego tutaj odbywają świat olbrzymie zawody slalomowe. Szlaki są w dobrym oświetleniu i nadają się do biegania w dowolnym momencie. Istnieją warunki do zajęć dla dzieci. Hemsedal znajduje się 7 tras dla dzieci, a także wyposażone w parku rozrywki, w którym młodzi narciarze uczą się jeździć na nartach, grając.

W Geilo sezonu rozpoczyna się w listopadzie i trwa prawie do końca kwietnia. Trzy duże snowpark wyposażony skokami i szyn, przyciągają turystów z całego świata. Dzieci mają okazję nie tylko do nauki jazdy na nartach, ale także w celu zdobycia tor saneczkarstwo, aby wziąć udział w poszukiwaniu „skarb”, a także wiele innych atrakcji.

Ośrodki narciarskie w Norwegii każdego roku przyciąga turystów z różnych hobby. Po tym wszystkim, istnieją warunki do komfortowego wypoczynku rodzinnego lub aktywnego spędzania wolnego czasu. Te miejsca są idealne zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają jeździć na nartach, a ci, którzy są w tym już dobrze udało. Nowoczesna infrastruktura oferuje wszystkie udogodnienia dla przyjemnego pobytu.

W tym samym czas pozwoli na norweskich ośrodków narciarskich są stosunkowo niedrogie, udostępnienia dla większości turystów. Wielki wybór wycieczek, w tym podróży do fiordów, podróż do Bergen, prowadzące połowy na morzu, nie będą się nudzić.