285 Shares 6862 views

Inkerman Miasto atrakcje: Jaskinia Klasztor St .. Clement, średniowieczna twierdza Calamita, Inkerman Winery

W południowo-zachodniej części Krymu jest otoczony wapiennymi klifami starożytnego miasta Inkerman, znanych zabytków. Położony na prawym brzegu rzeki Czarnej, był faworyzowany przez światło słoneczne, a każdego roku tysiące turystów tu w pośpiechu, aby odpocząć i zwiedzić wspaniałe zabytki spadły od niepamiętnych czasów.


Jaskinia miasto twierdza

Miasto o bogatej historii, głęboko zakorzenione w średniowieczu miał nazwę Belokamensk aż do 1991 roku. Inkerman i atrakcje, które są znane w całej ogromnej Rosji, została założona jako twierdza w okolicach Sewastopola, aw XX wieku, okazało się w miejscowości roboczego.

Okoliczne góry usiany kamieniołomach całkowicie przyciągnąć uwagę turystów podziwiających niezwykłe krajobrazy. Biały wapień, wykorzystywane do budynków elewacyjnych produkowanych tu od czasów starożytnych, iw skały tworzą ogromne ilości katakumb.

Starożytny jaskinia miasto w średniowieczu stał się głównym portem handlowym. W VI wieku potężna twierdza została zbudowana w celu obrony ważną ścieżkę gospodarczego, który doprowadził z Krymu w Hersonissos. Od tego czasu, a zaczyna istnienie Inkerman, autentycznego zainteresowania wszystkich podróżnych.

Twierdza, która miała wielkie znaczenie dla rozstrzygnięcia

Na ziemiach, którzy mieli za sobą długą historię wojskową Krymie jest ogromna liczba obiektów, które chronią mieszkańców przed atakami z zewnątrz. Starożytne miasto Inkerman i atrakcji, które można określić jako prawdziwe skarby na Krymie, nie był wyjątkiem. Najciekawszym zabytkiem jest średniowieczna twierdza zbudowana na płaskowyżu monastycznej skale. Przez długi czas służył jako twierdza małej Teodoro, który walczył z Genueńczyków. Najeźdźcy spalili i splądrowali twierdzę, ale mieszkańcy przebudowany fortyfikacji.

Armia turecka w 1475 roku szturmem Kalamita Inkerman i odwrócił się do największego portu. Stopniowo twierdzę modyfikacji: nie były zasypywane ścian, które zostały ułożone szczeliny, zbudowany wieżę luk, wylano ziemi kopca. Po XVI wieku, stracił swojego byłego znaczenie monumentalnej konstrukcji był źle zaniedbane.

Ruiny murów z pięciu wież

Dziś ruiny są widoczne z daleka, otoczona klifami i wykute w skale fosą, wieża nad funkcjonowaniem klasztoru, który wciąż powie.

W dzisiejszych czasach średniowiecznej twierdzy Calamita to ruiny kamiennych murów z pięcioma wieżami, prawie zniszczonych.

Ruiny starożytnej twierdzy jakby spowite zasłoną romantycznej i ezoterycznej twierdzą, że można naładować pozytywną energią. Wiele osób przyjeżdża tutaj, aby zdobyć siłę duchową i podziwiać przepiękne widoki, które otwiera się na wysokości wież.

Klasztor, wykute w skale

Inkerman jaskini klasztor komunikacja. Clement znajduje się na jednej skale z twierdzy, został założony w IX wieku przez mnichów, którzy uciekli z Bizancjum. Uciekając prześladowanie Iconoclasts, zbudowano kompleks składający się z ośmiu świątyń jaskiniowych i naziemnych, połączonych ze sobą pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych. W licznych katakumb wyciętych w skale, pierwsi chrześcijanie żyli.

Klasztor jest połączony z kultem św Klemensa – biskupa Rzymu, wygnanego do kamieniołomu w Chersonesus i zabity tutaj. Wyrył swoje ręce pierwszy kościół w skale, a potem, sądząc po wynikach badań ekspertów, dzięki czemu został zbudowany około 75 kościołów.

Relikwie świętego były przechowywane w podwodnym jaskini, do której, według legendy, został otwarty tylko raz w roku. Później przeniesiono na wyspę Kozaka. Po zdobyciu twierdzy tureckiej (w 1475 roku), klasztor jest w spadku, a dopiero pod koniec XIX wieku z powrotem do życia i dostaje podwójne imię – na cześć świętego i na rzecz miasta.

Klasztor dzisiaj

W czasach sowieckich, kościół został częściowo zniszczony po silnym trzęsieniu ziemi, w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej w jaskiniach mieści żołnierzy gwałtownie walczyli przeciwko faszystom.

Kilka lat temu, stopniowe odzyskiwanie lokali komórek klasztorne i świątyń, a od Kijowa do pięknego klasztoru, który jest dumą miasta Inkerman, przeniesiono relikwie św Klemensa.

Podczas wielkich świąt prawosławnych tu wysłał ogromna liczba pielgrzymów być oczyszczony z grzechu i otrzymać pocieszenie. Przechodząc pod tunelem torów kolejowych prowadzi do klasztoru, który nie jest już pomieścić wszystkich tych, którzy chcą się modlić.

Inkerman Winery

Mieszkańcy wierzą, że Inkerman słonecznej, atrakcji, które fascynują każdego turystę, który upodobał sobie boga Bachusa i miastu podatny grunt. W górach po piłowania kamienia dla potrzeb budownictwa, gdzie utworzone galerie stałe niskich temperaturach i wilgotności stają się idealnym miejscem na starzenie w beczkach dębowych dobrego wina.

55 lat temu, na Krymie, największy zakład powstał, zachowując klasyczną technologię produkcji wina. Turyści spieszyć się nie tylko zrelaksować się wspaniale, ale także spróbować produktów z lokalnej produkcji, która jest znana na całym świecie powitanie Inkerman. Wino wyprodukowane w najlepszych tradycji, często zdobywając nagrody na międzynarodowych konkursach. Ogromne przedsięwzięcie, które jest prawdziwe podziemne miasto, nie ma sobie równych na całym świecie.

Wycieczki do zakładu

Dla turystów jest kilka wycieczek edukacyjnych do zakładu „Inkerman”. Wino dojrzewa w podziemnych piwnicach, innym szlachetnym smaku oraz wykwintne bukiet.

Oto mówią o historii winiarstwa, aby wyjaśnić skomplikowaną technologię produkcji, wprowadzenie z ekspertami, żmudnej pracy, który jest osadzony w każdej butelce. Oczywiście, szczególnie ulubione produkty można kupić w sklepie Company, gdzie w całym zakresie instalacji.

Starożytny Inkerman i atrakcje które opisano w artykule przeglądowym, powitanie wszystkich gości. Ciche i spokojne miasto w pierwszej kolejności będzie odwoływać się do tych, którzy chcą odpocząć od codziennej rutyny i poznać nowe miejsca.

Tutaj można w pełni cieszyć się fantastycznie piękne widoki i poczuć oddech czasu.