236 Shares 3230 views

Astrologia i urody razem: fryzura na Księżycu

Włosy – nie tylko roślinność na naszych głowach, przedmiot nieskrywaną dumą lub czystej rozczarowaniu wielu przedstawicieli obu płci. Według wielu ezoterycznych, mogą być uznane przez niektórych anten, przyciągając do nas pozytywną energię z kosmosu. Dlatego szef włosy powinny być traktowane z ostrożnością. Co więcej, ludzie biegli w magii, mówią: przyciąć włosy, ludzie zmieniają swoją drogę życia, jego przeznaczenie. Dlatego powinno się to odbywać z poszanowaniem pewnych reguł i rytuałów.


Że włosy były napędzane do krzaków włosów

Koszenie na Księżycu obejmuje kilka podstawowych rzeczy, których nie można zapomnieć, idąc po raz kolejny zmienić fryzurę:

  • Po skróceniu włosy odrastają szybko, lepiej zająć nożyczki z rosnącą miesiąca i w ciągu pierwszych 2-3 dni po pełni księżyca. Potem noc planeta będzie dzielić się z nimi swoją życiodajną energię, idą do bujnego wzrostu. Środek ten jest zalecany dla tych ludzi, którzy osłabione mieszki włosów bielenie, farbowanie, trwałej ondulacji, częste stosowanie lokówki i suszarki do włosów. Oni nie mają wystarczająco dużo witalności dla aktywnego wzrostu. Magia księżyca będzie tam na odpowiedni moment.
  • Przyjść z pomocą fryzury na Księżycu i tych, którzy mają niesforne włosy, ledwo pasuje do każdej fryzury. Ten typ jest bardzo łatwy do nauczenia. Oni albo trzymać się w różnych kierunkach, jak słoma lub konopie, lub rozproszonymi zamków i nie chcą, aby utrzymać żadnej kolejki lub zatrzymać się w stylizacji. Jest to dla nich dobra fryzura na Księżycu słabnie. Charakter włosy zauważalnie zmienia. Nie będą one już mylić, upadnie lub bujne fale zwykły (w zależności od tego, czy kręcone). Jednak ci, którzy chcą mieć wpływ na sposób ich włosy, należy uzbroić się w cierpliwość. Ta fryzura na Księżycu spowalnia wzrost włosów. Ale regenerować będzie posłuszny. Szczęście w nieszczęściu, jak mówią!
  • Co jeszcze może nam pomóc słabnie księżyca? Wyobraź sobie wiele. Ci szybko łysiejący, choć stosując różne szampony, balsamy i cud inne kosmetyki medyczne i higieniczne? Nie trać pieniędzy na nic. Lepiej znów odwołać się do praktyki astrologii i magii. Koszenie na Księżycu, chodzenie na spadek, spowolnić, a następnie całkowicie zawiesić ten proces. Korzenie stają się mocniejsze włosy będą rosły bujnie, staną się jedwabiste, zdrowy wygląd, który na pewno zadowoli.

Z kalendarza księżycowego – fryzjera!

Zasady przeczytać powyżej odnoszą się do ogólnych zaleceń. A teraz więcej o relacji „strzyżenie -. Kalendarza księżycowego” To jest skrócenie włosów jest bardziej odpowiedni dzień trzeci i czwarty. Są one uważane za czystki, tj. A. Zdjąć folię z negatywnej ludzkiej aury i wolne od wpływu wampirów energetycznych. Dlatego też, nawet przycinanie końców prowadzi do odnowienia naszych jednostek energii. Jednak, gdy odwiedzają fryzjera jest ważne nie tylko cięcia włosy na Księżycu. Nie skaleczyć, nawet jeśli tylko trzeba przyciąć grzywkę. Będziesz tylko pogorszyć ich problemów, bo żaden z psychiczny nie może, na przykład, w celu poprawy ich zdrowia. Mistrz Wybierz albo w tym samym wieku lub młodsze od siebie, to ktoś inny, silny energii nie zostaną naruszone. I pożądane jest, że typ nie był smutny, ale wesoły – z tego samego powodu. Ale po rozmowie z człowiekiem, pozytywne nastawienie i swój subtelny poziom umysłowy będzie znacznie lżejszy.

Państwo piękne i zdrowe włosy głowy!