254 Shares 1965 views

Syreny Czy istnieją?

Syreny – a mityczne stworzenia, które wiele legend ewoluowały na przestrzeni kilku stuleci. Te istoty, a nie kobiety, a nie wódki, opisane w wielu dziełach literackich. I, oczywiście, nie w próżni były te fikcje i legendy.


W różnych źródeł iw różnych narodów syren opisanych w różny sposób. Ale przede wszystkim była to piękna młoda kobieta z ludzkiego ciała do pasa, a poniżej mieli rybi ogon. Chociaż istnieją podobne opisy syren w pełni ludzkich. Syreny żyć w jeziorze lub innych zbiorników wodnych w drzewach, są tacy, którzy żyją w obszarach tzw syreny polowych.

Nikt nie może powiedzieć na pewno: syrena czy istnieje?

Obraz syrena zawsze zabarwione negatywnymi emocjami, ponieważ należał do świata zmarłych i starał się angażować w żywym świecie ludzi, głównie mężczyzn. Syreny zatrzymał podróżnych, przyciąga je swym pięknem, a jego głos, a potem wyciągnął z powrotem do wody i utopił je. Syreny i woda – mityczne stworzenie, które rzekomo były w jakimś sojuszu, jak żyli w tym samym miejscu.

Syreny były prezentowane wszystkim w postaci pięknej kobiety z włosami. Słowianie wschodni były one nazywane widelce, natomiast Zachodniej – Ondine. Czasami są one opisane jako brzydkie kosmatych kobiet, którzy oddali ludzie zabłądził i opóźnione w wodach tych, którzy skąpany w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu.

Według starych rosyjskich legend syren zamieniły się w martwej dziewczynie, która podczas swojego życia nie zostały ochrzczone lub utonęła.

Syrena może być człowiekiem, ale to jest mniej powszechne.

Więc syrena czy są oni?

Niektóre doniesienia z dawnych czasów zachowały się opisy spotkań z rusalkopodobnymi niezrozumiałych istot. Jest on przechowywany w kronice i reklamowany jako prawdziwa historia miała miejsce. Jednak fakty, twierdząc, że te mitycznych stworzeń nie jest fikcja , nie istnieje.

Tak opisuje niektóre okoliczności spotkania z syrenami żeglarzy w drodze postępu statku. Zdarzenia opisane są powiedział, że niektóre z nich nawet nie próbował z nimi rozmawiać, ale nie powiedział ani słowa.

Innym faktem historycznym został opisany wystąpił w Holandii, rzekomo w rodzinie wieś zajmowała się syrena, a ona została z nimi przez ponad piętnaście lat, a kiedy umarł, został pochowany w chrzcie.

Istnieje wiele legend o syren spotkań z ludźmi, ale syrenka czy one istnieją, nie twierdząca odpowiedź nie może dać.

Naukowcy od dawna zaangażowany w rozpoznawczej istnienia takiej istoty jak ryb i kilka teorii zostały przedstawione, w jaki sposób wszystkie te fakty zostały opisane w historii.

Teoria halucynogennych jest najczęściej. Opiera się ona na zniekształcenia rzeczywistości, żeglarze, którzy przez dłuższy czas na morzu, a pod wpływem niezmienny od codziennego otoczenia, byli skłonni, aby zobaczyć zwierzęta morskie kobiet.

Podobna teoria wyprzedza naukowców oceanografów. Mówili, że wiele zwierząt morskich do pewnego załamania światła , aw niektórych krajach, takich jak polucheloveka-poluryba. Na przykład, morskie syreny manaty pinnipedes etc.

Podobno ludzie są skłonni, aby zobaczyć niezwykłe, widoczne u tych zwierząt morskich mitycznych stworzeń.

Został on nagrany w historii i faktów fałszowania syreny zwłok. Na przykład, kilka wieków temu, okazało się towner którzy szyte górną część ciała kobiety z rybim ogonem, i pokazał go wszystkim na rynku, na który wziął z ludźmi dużo pieniędzy. W ten sposób zarabiał na życie.

Ale mimo to, nadal istnieje wiele tajemnic w tej branży i nie ujawniają wiele faktów, które nie mogą być wyjaśnione przez któregokolwiek z proponowanych teorii.

Więc pytanie brzmi: syreny nie istnieją? Pozostaje otwarte.