153 Shares 2611 views

Czyszczenie komputera z niepotrzebnych plików

Każdy komputer jest zgromadził znaczną ilość niepotrzebnych informacji, co prowadzi do niskiej wydajności systemu. Ze względu na dodatkowe informacje zwiększa obciążenie procesora, pamięci RAM i dysk twardy, więc trzeba okresowo czyścić komputer do wykonania. Eksperci radzą, aby przeprowadzić „Czyszczenie” na komputerze co najmniej raz w miesiącu. Pozwoli to zmniejszyć obciążenie na „hardware” i wydłużyć okres między przymusowej ponownej instalacji systemu operacyjnego. Czyszczenie komputera ze zbędnych plików umożliwia systemowi szybko i sprawnie pracować, ważne jest dla każdego użytkownika.

Do „czyszczenia” na komputerze istnieć jako standardowych narzędzi systemu operacyjnego, które są instalowane razem z nim i aplikacji firm trzecich. Można je pobrać z Internetu, a większość aplikacji jest całkowicie darmowy, ale istnieją także wersje płatne. Wypełniać swoje obowiązki w programie jest o wiele lepiej i szybciej niż standardowych narzędzi systemu Windows. Komputer butów może być skonfigurowany z wieloma programami, ale najbardziej popularne są TuneUp Utilities, CCleaner i historię wyszukiwania narzędzie do oczyszczania.

TuneUp Utilities

Jeden z najlepszych programów do czyszczenia komputera. Jest to zestaw narzędzi do optymalizacji rejestru i procesów oczyszczania. TuneUp Utilities to płatne programu, ale sieć ma dużo pirackiego oprogramowania, który interfejs i funkcjonalność podobną do niego. Sugeruje to, zapotrzebowanie na tego oprogramowania.

Program posiada przejrzysty i intuicyjny interfejs, więc nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą pracować z własnej woli. Podczas instalacji można wybrać język, w tym rosyjskim.

Zanim zaczniesz, musisz wypełnić profil, w którym należy określić rodzaj szybkości połączenia internetowego oraz rodzaj optymalizacji systemu. Po tym, program powie Ci ile odsetek jest teraz układ zoptymalizowany, a co jeszcze można zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać swój komputer. W przyszłości wszystkie prace konserwacyjne, czyszczenie i optymalizacja będzie przeprowadzać na własną rękę. Czyszczenie komputera z TuneUp Utilities – to szybkie i łatwe

CCleaner

Darmowy program, który jest gorszy w funkcjonalnych umiejętności potworów TuneUp Utilities, ale ma wszystkie niezbędne narzędzia do czyszczenia komputera i rejestru.

prosty i intuicyjny interfejs, aby rozpocząć czyszczenie rejestru, trzeba będzie wykonać kilka kliknięć myszką. Program jest całkowicie rusyfikacji, co znacznie ułatwia proces znajomości i pracować z nim. W ustawieniach można wybrać „Pobierz aktualizacje automatycznie” podczas każdego uruchomienia programu, będzie to wyglądać na aktualizację i pobrać go na komputerze, jeśli w ogóle. Program może usunąć zainstalowane cache przeglądarek. Istnieją dodatkowe funkcje w sekcji „Narzędzia”. Z nich można usunąć program, aby przywrócić system i edytować listę programów z uruchomieniem. Ponadto, można przeprowadzić usuwanie wybranego dysku twardego. CCleaner działa absolutnie ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows. Czyszczenie komputera można uruchomić nawet z menu kontekstowego kosza.

Historia wyszukiwania narzędzie Oczyszczanie

Kolejny program do „czyszczenia” na komputerze. Historia wyszukiwania narzędzie porządki nie muszą być zainstalowane, a interfejs jest pojedynczy przycisk. Program radzi sobie z jego głównym zadaniem – aby wyczyścić historię wyszukiwania w systemie operacyjnym Windows 7. Aby wyczyścić historię wyszukiwania przez ręka jest problematyczne, więc Historia wyszukiwania narzędzie do oczyszczania nie będzie wymienny dla tych, którzy często korzysta wyszukiwanie.

Na komputerze może mieć jeden lub więcej programów, które będą odpowiedzialne za czyszczenie rejestru, plików, itd. Regularne czyszczenie komputera zapewni nie tylko wysoką wydajność, ale także zwiększyć żywotność żelazka.