231 Shares 6995 views

„Nie mogę iść do” Skype”. Możliwe przyczyny i rozwiązania

To nie dziwi, jeśli mówimy o niesamowitej znaczenia Internetu dla współczesnego człowieka. Nieustannie przejść do trybu online, umieścić „jak” rozmawiać ze swoimi znajomymi z całego świata. Że – mówimy! Więcej na ten temat kilka lat temu mogliśmy tylko marzyć, ale teraz wideo rozmowy – codziennej rzeczywistości, która nie jest zaskoczeniem.


Jeśli są bardziej lub mniej doświadczony użytkownik komputera, to prawie na pewno przynajmniej kiedyś program Skype. Wyglądało na to przez długi czas, ale prawdziwy szczyt jej popularności przyszła dokładnie w ciągu ostatnich kilku lat. Wynika to głównie z faktu, że na całym świecie rozprzestrzenia jakość i szybki internet.

To właśnie nawet najbardziej niezawodne oprogramowanie może zawieść. Forum jest pełen takich tematów jak: „Nie mogę iść do” Skype „- co robić?” Oczywiście, ktoś jest odpowiedzialny, jak niektórzy użytkownicy natychmiast zaczynają dzwonić wsparcie techniczne, ale to trwa bardzo długo.

Problemem jest to, że problemy nie zawsze są typowe, a fermentacja z setek stron forów tematycznych – zatrudnienie dla wszystkich. Aby pomóc w zidentyfikowaniu przyczyny problemu, przeczytaj nasz artykuł. W tym staraliśmy się zebrać i podsumować najbardziej typowych awarii „Skype”, które często muszą stawić czoła.

Funkcje systemu Windows 8 / 8.1

Nowy system operacyjny firmy Microsoft ma szansę poprosić o pozwolenie, aby przejść do Internetu dla każdego konkretnego programu. Domyślnie wszystkie aplikacje mają dostęp do sieci, ale są wyjątki. Na przykład, użytkownicy często zmieniają ustawienia, a następnie zapytać: „?” „Dlaczego nie mogę iść do” Skype

Na szczęście pomóc ten problem w bardzo prosty sposób. Po pierwsze, należy nacisnąć kombinację «Win + I» kluczy. Jeśli nie znasz klucza Win «» – jest to przycisk z wizerunkiem korporacji Microsoft Windows «». Znajduje się w lewym dolnym rogu klawiatury standardowej. Otwórz menu ustawień, gdzie należy wybrać „Zmień ustawienia komputera”, który jest w dolnej części okna, które zostanie otwarte.

To tam często wspina niedoświadczonych użytkowników, które tworzą setki tych, „Nie mogę iść do” Skype „dla systemu Windows 8”, pojawiając się codziennie na forach Microsoft.

menu otworzy w stylu Metro, w którym należy kliknąć lewym przyciskiem myszy na pozycji „Prywatność”. W oknie, które pozwalają na dostęp do kamery internetowej i mikrofonu Skype przesuwając odpowiednie suwaki.

Bardzo często zdarza się, że problem – w większości Microsoft. Na przykład, z powodu problemów z serwerami centralnymi czasami tysiące użytkowników nie może uzyskać dostępu do swoich kont. Czasami jednak problem spowodowany faktem, że użytkownicy nie mają zaktualizowaną wersję „Skype”. Starsze programy nie zawsze wspierać nowo przyjętych norm, z powodu tego, co normalne, komunikacja staje się niemożliwe.

Usunąć starą aplikację

W tym drugim przypadku, po prostu usunąć starą wersję. W żadnym wypadku nie powinny być instalowane na bieżąco z najnowszymi wersjami starych. Oczywiście, w ostatnich czasach jest całkiem możliwe, ale w tym przypadku nikt nie może zagwarantować braku błędów. Jak pokazuje praktyka, często przenieść się do nowego programu.

Problem został rozwiązany po prostu, zainstaluj aplikację przy użyciu standardowych narzędzi systemu Windows. Aby to zrobić, kliknij najpierw zrobić na przycisk „Start”, a następnie szukać w menu „Panel sterowania”.

W pop-up ma „Programy i funkcje” części okna dialogowego. Kliknij na nim lewym przyciskiem myszy, a następnie system wyświetla listę wszystkich programów zainstalowanych na komputerze. Powinno to wyglądać na „Skype”, a następnie kliknij na nim lewym przyciskiem myszy i kliknij na przycisk „Usuń”, który znajduje się w górnej części okna roboczego.

Następnie automatycznie uruchomić deinstalator, który będzie całkowicie usunąć starą wersję narzędzia z twardego dysku komputera. Tak szybko, jak „Master” zakończy swoje prace, należy pobrać nową wersję aplikacji i zainstalować go. Niestety, problemy w postaci „Nie mogę iść do” Skype „”, które stale pojawiają się na forach pomocy technicznej, mogą wystąpić nawet po tym. Co zrobić w tym przypadku?

Czyszczenie rejestru – „nasz wszystko”

Równie dobrze może być to, że narzędzie jest niezdolny do pracy z powodu niektórych starych bibliotekach i ślady w rejestrze, które często pozostają po pracy standardowego deinstalatora. Aby nie być w obliczu takich ofert doskonałe narzędzie do korzystania z deinstalatora. W segmencie anglojęzycznego Internetu jest to „decyzja №1» w przypadku jakichkolwiek problemów z usunięciem aplikacji z komputera.

Praca z Your Uninstaller

Niezwykle łatwy w użyciu narzędzie. Uruchomić program, a następnie przed Tobą tak szybko, jak tam jest okno z dużymi ikonami aplikacji, które są zainstalowane w systemie. Można zobaczyć ikonę „Skype”? Zaznacz go lewym przyciskiem myszy, a następnie naciśnij przycisk „Usuń”, która jest łatwo znaleźć na rysunku z kosza. Otwórz okno dialogowe Odinstaluj kreatora. Po raz kolejny, należy sprawdzić, czy program idziesz do „carry”, a następnie kliknąć na przycisk „Dalej”.

Program automatycznie skanuje dysk twardy i rejestr w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów pozostałych aplikacji. Ważne! Po uruchomieniu skanowania najlepiej jest wybrać „przeciętną” metody badań jako metody dogłębnej użyteczności może również usunąć czegoś ważnego.

Nawiasem mówiąc, którzy często spotykają się z problemem „Nie mogę iść do” Skype „”? Odpowiedź jest prosta. Ludzie, którzy lubią programu „Usuń”, po prostu usuwanie ich z folderu na dysku twardym. W tym przypadku powoływać się na odpowiednie zachowania systemów i programy są po prostu głupie, jak w rejestrze i na dysku twardym znajduje się ogromna liczba błędnych wpisów i fragmenty bibliotek systemowych, które uniemożliwiły rozpoczęcie „Skype”.

Wskazówki od Microsoft

Jeśli próbowałeś wszystkich powyższych metod kontaktowych i nie ma efektu, można skorzystać z instrukcji producenta. Kiedy nie można przejść do „Skype” taca ciągle wisi ikonę aplikacji, ale zaczynają się główne okno pracy nie występuje. Jeśli widzisz coś takiego w Twoim przypadku, kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji, a następnie wybrać opcję „Exit” z menu kontekstowego.

W następstwie Naciśnij przycisk „Start”, znajdź „Uruchom” i wpisz następujące polecenie, aby dostać się tutaj:% appdata% Skype. Można następnie nacisnąć przycisk Enter. Otwórz folder z plikami, w tym konieczność znalezienia shared.xml dokumentu. Zawiera on wszystkie parametry, które wpływają na uruchomienie aplikacji. Usuń go. Ponieważ program nie może znaleźć ustawienia, które zostały skonfigurowane, rozpocznie z ustawieniami domyślnymi.

Jeśli nie można znaleźć ukryty plik

Wiele osób nie może przejść do „Skype” tylko ze względu na fakt, że po prostu nie patrz powyższy plik. Wynika to z faktu, że w normalnych warunkach jest on ukryty, ale dlatego, że użytkownicy nie mogą zobaczyć.

Jak można je znaleźć w tym przypadku? Nie ma nic prostszego! W tym przypadku, trzeba włączyć wyświetlanie ukrytych plików. Aby to zrobić, należy kliknąć na przycisk „Start”, wybierz punkt, w którym „Panel sterowania”. Przyjrzyj się dobrze na informacje na swojej liście, a następnie kliknij lewym przyciskiem myszy na przycisk „Folder Settings”. W oknie dialogowym należy kliknąć na zakładkę „Widok”, a następnie zaznaczyć pole wyboru przed opcją „Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski”. Możesz kliknąć na „OK”. Tym bardziej, że nie potrzebuje niczego.

Następnie można powtórzyć powyższą procedurę. Krępuj się usunąć go z dysku twardego, a następnie spróbuj ponownie wejść w Skype. Niestety, ale nawet wtedy często słyszane oburzeni okrzyki: „Nie mogę iść do” Skype „!!!” Co mam zrobić w tym przypadku?

Porady od doświadczonych użytkowników

Jak wiadomo, wiele rozwiązań, nawet złożone problemy czasami występują spontanicznie empirycznie. To nie jest wyjątkiem i jest przypadek, w którym użytkownik jest, dręczą myśli o postaci: „Dlaczego nie mogę iść do” Skype – próbował wszystkich możliwych sposobów rozwiązania tego problemu „?”.

Co dziwne, ale odpowiednie wyjście było utworzenie nowego konta użytkownika systemu Windows. Ważne! Empirycznie stwierdzono, że najlepszym sposobem, aby nowy „goście”. O dziwo, ale często pod nowym koncie nagranie „Skype” zaczyna Przykładowy. Użytkownicy twierdzą, że najskuteczniejszym taka polityka jest w przypadku systemu Windows XP.

Autor zgadza się z ostatnim stwierdzeniem. Dokładnie taki sam sposób w czasie udało się uruchomić grę półtrwania w dawnych czasach, gdy koła były wyłącznie pirackie.

Doświadczyć wszystkich zalet mobilności!

Jeśli nadal korzystasz z systemu Windows XP „Skype” nie można uruchomić z powodu niezgodności z niektórymi starszymi wersjami bibliotek w systemie. Jedynym praktycznym rozwiązaniem w tym przypadku może być użycie przenośnej wersji programu. Nie jest konieczne, aby myśleć, że może działać tylko z dysku flash: przenośny programu i wielki początek katalogów na dysku twardym.

Nawiasem mówiąc. Jeśli po ataku wirusa w systemie nie było ważne kernel32.dll biblioteka, inaczej uruchomieniu Skype'a po prostu nie mogę. Większość wszystkich swoich pracowników nie będzie działać, a więc komunikować się z przyjaciółmi po prostu nie zadziała.

Uszkodzenie plików programu

Bardzo często problemy zaczynają po uaktualnieniu „Skype”. „Nie mogę iść do niego” – użytkownicy pisać. W tym przypadku problemem jest to, ze względu na fakt, że „krzywe” Install Updates zablokowany jakiś moduł programów. Najczęściej jest to dozwolone tylko po ponownej instalacji aplikacji, ale czasami jest to możliwe, aby zrobić „trochę krwi”.

Przejdź tutaj na ten adres: «C: Documents and Settings nazwa konta w windose Dane aplikacji Skype nazwy konta w Skype ». Usuń katalog, który znajduje się na końcu tej drogi. Zawiera ona podstawowe parametry regulujące rozpoczęcie programu. Co do zasady, aplikacja nie uruchamia się poprawnie.

Ale będzie nadal zaleca, aby powrócić do starej wersji (jeśli masz zestaw instalacyjny) lub spróbuj ponownie zainstalować program narzędziowy. Tak niezawodne i problemy z nieoczekiwanego błędu aplikacji jest zagwarantowane, których należy unikać.

Wirusy lub trojany?

Wielu użytkowników, którzy mieli cierpliwości, aby przeczytać ten artykuł, aż cel dla niektórych pomorschatsya kłopot. Rzeczywiście, w ostatnich latach stało się modne odsunąć na bok wszelkie problemy z programami na machinacje złośliwych wirusów, nawet jeśli są one całkowicie niewinny.

Ale lekceważyć prawdopodobieństwo infekcji komputera nie jest tego warta. Sprawdź normalnego systemu skaner antywirusowy, uruchom go z dysku flash lub CD. Szkoda ze nie będzie to dokładna i bezpieczeństwo danych, które świadczą.

Oprogramowanie antywirusowe własny

Ze względu na to, co jeszcze może się pojawić takich użytkowników skarg: „Nie mogę iść do” Skype „”? Błąd danych stosunkowo często występuje z winy oprogramowania antywirusowego i zapory, które po prostu blokuje dostęp do aplikacji internetowych. Bardzo często zdarza się po aktualizacji oprogramowania, a następnie zmienić jego podstawowe pliki. Anti może zdecydować, że narzędzie zostało poddane wstrzyknięcie złośliwego kodu poprzez zablokowanie go w „środek zapobiegawczy”.

W tym przypadku, należy dodać plik wykonywalny aplikacji do wyjątków. Od aplikacji antywirusowych dziś istnieją setki szczegółowej rozmowy o to nie będzie działać. Sam musiał szukać instrukcji na wydawcę oprogramowania. To samo odnosi się do zapory. Bardzo często to pomaga selektywnego otwierania portów, które są wykorzystywane przez „Skype” dla transmisji danych. Przede wszystkim konieczne jest otwarcie portu 8080.

Nawet wtedy jakiś użytkownik może powiedzieć: „Nie mogę iść do” Skype „! Niebieski ekran – jedyny dowód, że program jest uruchomiony w ogóle: „Cóż, będą musieli znaleźć alternatywne sposoby rozwiązania problemu !.

nieco banalne

Więc zdemontowane najbardziej podstawowych przyczyn złego zachowania Skype. Ale jak pokazuje praktyka, często aplikacja nie działa z powodu najczęstszym ludzkiej nieostrożności. Czy uważasz, że to, co użytkownicy piszą: „Nie mogę iść do” Skype „”? Nie można nawiązać połączenia – jest to pierwszy powód, dlaczego jest to niemożliwe, aby porozmawiać ze swoimi przyjaciółmi!

W 80% przypadków są spowodowane przez niego lub problemów z ISP lub problem z routerem (jeśli używasz go). Zdarza się, że użytkownicy banalne zapomnij sprawdzić stan kabla sieciowego, który jest tak jak wyciągnąć dzieci lub zwierzęta.

Teraz już wiesz, dlaczego jest to niemożliwe, aby przejść do „Skype”.