377 Shares 9621 views

Linia (aplikacja): Opinie

Posłańcy są stopniowo zastępując sieci społecznych, ludzie przyzwyczajają się do komunikowania się i wymiany informacji w prosty i aplikacji mobilnych. To zabawne, ale te same posłańcy są stopniowo zamieniają się w sieciach społecznych, czasem pożycza funkcje z dużymi, teraz przeciążonych usług, takich jak „VKontakte” i Facebook.


Przykłady masy: WhatsApp jest coraz bardziej koncentruje się na nagrania wideo i zdjęcia, Telegram wprowadza mikroblogowania i zdolność do dokonywania zakupów w aplikacji, i tak dalej. I nie był wyjątkiem i chińska firma linii produktów.

Linia mobilna aplikacja – jest to klasyczny messenger, mikroblogowania (jak „Twitter”), przechowywania chmura (jak Dropbox) i pewne analogowej Instagram. Ten Frankenstein i zostaną omówione w niniejszym materiale.

Jak pobrać i rozpocząć korzystanie?

Jak to ma miejsce w przypadku każdego zaawansowanego posłańca (WhatsApp nie liczy), twórcy zadbali o stworzenie klientom na wszystkich istniejących platform. Na przykład, aplikacja Linia PC dostępny jest w trzech wariantach: dla MacOS (Ukazuje się w Mac App Store), Windows (na oficjalnej stronie internetowej można pobrać) dla przeglądarki Google Chrome (nie ma w sklepie dla aplikacji z Chrome). klient Messenger dla Apple Mobile gadżetów można znaleźć w AppStore. Aplikacja linia dla „Android” można pobrać z oficjalnej sklepie Google Play lub wybrać przestrzenie w Internecie w formie pliku APK.

Po pierwszym włączeniu zostanie otwarte okno, oferując dostęp. Jest tylko dwie opcje: Aby wprowadzić swój numer telefonu i otrzymać kod weryfikacyjny, albo zalogować się ze swoim profilem na Facebooku.

Interfejs aplikacji

Interfejs programu podzielony jest na pięć głównych okien:

  • Pierwsze okno – książka adresowa.
  • Drugie okno – aktualna rozmowa.
  • Trzeci ekran – konwencjonalna taśma z aktualnościami.
  • Czwarte pole – dostęp do audiozvonkam.
  • Piąte okno – menu serwisowe.

W pierwszym oknie znajdują się wszystkie kontakty. Na górze – tych, którzy mają już ustalone Line iz którymi można rozpocząć czat tu i teraz. Poniżej – wszystkich innych, których numery masz, ale jeszcze nie korzystających Line. Po kliknięciu na nazwisko osoby, aby otworzyć swój własny profil, w którym można rozpocząć komunikację.

Drugie okno jest lista aktywnych czatów. Nic specjalnego, banalne rozmowy. Bez zbędnych przedmiotów i skróty. Jest możliwe, aby wysłać naklejki (która bez nich w 2017 roku).

W trzecim oknie można zobaczyć najświeższe informacje o kontaktach i oficjalnych rachunków różnych firm i gwiazd. W tej improwizowanej taśmy mogą dzielić się pomysłami, plików, muzyki, zdjęć i filmów świeże. Wspiera pracę z tagami oraz odniesienia do stosowania znaku @ (pies). Ludzie mogą zbierać się w grupy i prowadzą wspólne blogów.

Czwarte okno jest w pełni dedykowane połączenia. Stąd można zadzwonić do kogoś z listy kontaktów za pomocą wiersza.

W piątym oknie skupia wszystkie ustawienia, a także linki do dodatkowych zastosowań związanych z linią i uzupełnienie.

Naklejki i motywy

W menu serwisowym (w piątym oknie) Istnieją dwa linki do naklejek sklepów i tematów. Generalnie stikerpaki – niemal jedynym sposobem na zarabianie posłańców. Taka sama sytuacja występuje w przewodzie. postacie z kreskówek, zestaw liter, żarty i tylko czczą symbole nowoczesności może zostać teraz wysłana zamiast tekstu, ale będzie musiał zapłacić (przynajmniej trochę). Bądź ostrożny kupując zestaw naklejek, chcesz kupić więcej i więcej.

Jeśli chcesz trochę bardziej spersonalizowane Line, możliwe jest, aby dowiedzieć się przechowywać tematów. Istnieje wiele wizualnych tematów, radykalnie zmienia sposób program wygląda.

Oficjalne rachunki

Podobnie jak w wielu innych komunikatorów w wierszu są kanały popularnych marek, gwiazd i osobowości medialnych. Kanały te są podzielone na różne kategorie, takie jak oficjalne kanały linia, gdzie można poznać najnowsze informacje o aktualizacji aplikacji. Jest również dobrze znane marki telewizyjne fast food, gdzie SMM tych firm napisać o wszelkiego rodzaju promocjach i uzupełnianie asortymentu. Istnieją kanały i sklepy odzieżowe, księgarnie i inne. Muzycy utrzymują własne blogi, które opowiadają o swoich planach, linki do towarów i informowanie o zbliżających się koncertów na całym świecie. Konstrukcja tych blogów nie ogranicza się do wiadomości, jak w telegramie. Jest to pełna strona o unikalnym układzie, w którym informacje są prezentowane w formie najbardziej przyswajalnej. Klienci subskrybowane marek i gwiazdy, mogą brać udział w dyskusjach, dodawać własne komentarze i posty dzielić się z przyjaciółmi. Podobnie jak w innych sieciach społecznościowych i popularnych komunikatorów.

Dodatkowe aplikacje

Linia twórcy nie zdecydowali się zatrzymać na posłańca i stworzył szereg odrębnych programów, które ją uzupełniają (mogą działać oddzielnie, ale są przypisane do konta linia).

Jednym z takich programów jest narzędzie B612. Jest to specjalna aplikacja, która umożliwia edycję zdjęć dokonane. Idealny dla tych, którzy chcą dołączyć do swoich kapelusze, maski na twarz i innych niezwykłych cech.

Dla tych, którzy lubią korzystać fantazyjny styl filtry Instagram, tam kamery aplikacja linii. Nie ma nic zasadniczo nowego, nie oferujemy, ta aplikacja jest bardzo niewiele różni się od kamery telefonu. Jedyną różnicą jest integracja z innymi usługami linii.

Kolejny dodatek aplikacja – Keep przechowywanie plików. To jest Twoja osobista przestrzeń, w której można wysyłać różne pliki, w tym muzyki, dokumentów, poczty głosowej i więcej. Aby zebrać te pliki, które zostały wysłane do ciebie w kolejce, oraz te, które zostały wykonane do siebie.

opinie

Aplikacja linia otrzymuje w większości pozytywne oceny od użytkowników. Ocena jest utrzymywana na 4 punkty we wszystkich popularnych sklepach z aplikacjami. Ludzie lubią prędkości posłańca, jego wygody i prostym interfejsem. Szczęśliwi użytkowników i dużą publiczność, która pozwala, aby nie spieszyć pomiędzy posłańców, kiedy trzeba wymyślić kogoś do kontaktu. Najczęściej, oczywiście, aplikacje i usługi, które są pochwały przywiązany do linii, ponieważ pozwalają na dywersyfikację czat i udostępniać treści w nowy sposób. Z minusów emitują niestabilną pracę na niektórych modelach telefonów z systemem „Android” i złe połączenie z powodu ostatnich prac ograniczenia messenger na terytorium Federacji Rosyjskiej.