687 Shares 5465 views

głowa jelenia z rękami z kartonu lub sklejki

Obecnie istnieje wiele osób, które spotykają się na ścianie wisi wypchaną głowę jelenia. Bardziej humanitarny i tańsze to zrobić z rękami, szczególnie właśnie teraz jak dekoracje w modzie. Mogą one być bardzo różne, od koloru i materiału wykończeniowego. Chociaż nie jest to łatwe, ale być ostrożny i sumienny, to wszystko na pewno się uda.


Ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na wielkość. Jelenia głowa na ścianie powinna odpowiadać wielkości pomieszczenia, w którym będzie się znajdować. Jeśli się to zbyt duży, będzie wyglądać bardzo nie na miejscu i zakłócają ogólny projekt. Rzeźba jest zbyt mała nie będzie wyglądać tak imponujące, jak potrafił.

tworzywo

Jeśli istnieje ręce człowieka, gotowi pomóc, głowa jelenia mogą być wykonane ze sklejki, ponieważ nie będą musieli pracować wyrzynarki. Jeśli opcja ta nie jest odpowiednia, to jest możliwe, aby zrobić zwykły karton. Są to najlepsze materiały do tego celu.

Ale czy można zrobić ze sklejki, to lepiej zdecydować się na niego. Gdy projekt jest gotowy, można go traktować impregnatem, kolor i dekoracji będzie wyglądać bardzo piękne. Ponadto ostateczny kształt produktu zależy od farby. Jeśli zdecydujesz się użyć kilku kolorów, będzie wyglądać jeszcze bardziej korzystna.

sklejka głowa jelenia

Plus sklejka jest to, że elastyczny, łatwy do piły i układanki klejonego. Masters zaleca się stosowanie dla rzemiosła sklejki oparciu bakelit. Ich istotną cechą jest odporność na wilgoć, które następnie się gotowy produkt można łatwo umyć. Ale, niestety, to jest drogim materiałem, a nie każdy odważy się wydać tyle pieniędzy.

Ważne jest również, aby wybrać i klej. Niektórzy zalecają, aby samodzielnie, ale do wyboru data w rynku różnych klejów jest tak szeroka, że nie ma potrzeby, tym bardziej można znaleźć bardzo wysoką jakość i niezawodne.

Gotowy produkt będzie na pewno zebrać dużo kurzu, dzięki czemu czyszczenie na mokro jest obowiązkowe. To po raz kolejny potwierdza, że sklejka proces impregnacji i farba jest obowiązkowym krokiem.

głowa jelenia (rękami) wykonane z kartonu

W produkcji dekoracji trwa około 10 godzin. Materiał – zwykły karton.

Aby ją starannie i dokładnie, to lepiej się nie spieszyć. Rób sobie przerwy w trakcie procesu, jeśli czujesz się zmęczony, zwłaszcza, gdy trzeba pracować z drobnych szczegółów, ponieważ ciężka praca jest bardzo męczące. być bardzo ostrożnym podczas pracy z cięcia instrumentów, przeprowadzać wszelkie działania w kierunku siebie.

Więc najpierw znaleźć materiał. Będziemy potrzebować najzwyklejszych kartony. Wybierz najbardziej solidne i czyste lub podnieść te, które masz. trzeba również pracować pisanie nóż, nożyczki, taśmę dwustronną.

  1. Pierwszą rzeczą, wycięte z papieru szablony pierwszy. Następnie umieścić te wycinki do kartonu, starając się wykorzystać przestrzeń jak najbardziej optymalnie do materiału wystarczy. Dla wygody przymocować taśmy dwustronnej, wycinki papieru.
  2. Cięcia wszystkie składniki, a następnie przystąpić do szczeliny. Kiedy wszystkie elementy są całkowicie wyciąć, usunąć szablony papieru.
  3. Kolejny etap – malowanie detali. Najlepiej jest to zrobić przed rozpoczęciem budowy zespołu. Malować elementy tekturowe mogą być farby akrylowe lub lateksowe, ale najlepiej zrobić to spraye.
  4. Podać szczegóły jak do wyschnięcia i przystąpić do montażu. Nasza głowa jelenia z porożem jest gotowy! Udekoruj pokój przez powieszenie go na ścianie.

Zalety takich ozdób

W rzeczywistości, głowa jelenia – wspólny element wystroju dzisiaj. To nie jest prawdziwe, a nawet tworzyć własne ręce. Takie rzeczy można powiesić w domu, nawet najbardziej zagorzałych obrońców zwierząt. Zwłaszcza taki element wystroju można doskonale pasuje do każdego wnętrza, a teraz są dużo wiele różnych odmian najróżniejszych materiałów.

Ten projekt będzie wyglądać o wiele bardziej przyjazny straszny strach na wróble. Taka dekoracja będzie można wyrzucić całą swoją kreatywność, a może dodać kilka nowych elementów. Tutaj można w pełni realizować swoje marzenia i zakończyć projekt pokoju w takiej oryginalnej dekoracji, która jest dokładnie nikt nie zobaczy.