646 Shares 8994 views

Muzeum w ENEA: złudzenie, dinozaur, animacji, astronautyka

Początkowo Wystawa osiągnięć gospodarczych powstała w celu podniesienia patriotyzmu obywateli i wykazując siłę państwa. Kilka razy zmienił nazwę, ale istota pozostaje takie samo zdarzenie. W tym czasie, muzeum w ENEA mówi o etapach rozwoju i historycznego rozwoju Rosji w burzliwym XX wieku.


Historia ENEA

Od 1939 do 1959 roku odbyła się wystawa rolnicza All-unijny, który z całego kraju zebrali liderów produkcji i wykazać się swoimi osiągnięciami. Tylko najbardziej honorowane pasterze i hodowcy otrzymali wielki zaszczyt zostać oddelegowanym do Moskwy, by uczestniczyć w tym wydarzeniu na dużą skalę.

Od 1959 do 1991 była wystawa osiągnięć gospodarki radzieckiej. W tym okresie nie były pawilony techniczne i osiągnięcia naukowe kraju. Teren stawał się coraz pawilony rozszerzony, dokończyć budowę nowych. Nie mniej dumnie uważa się stać wystawca w stolicy.

Od 1991 do 2014 roku, ogromny kompleks nazwano All-Rosja Exhibition Center.

Początkowo miejsce na budowę został wybrany na północno-wschodniej części Moskwy. Wejście do Centrum Wystawa czynna łukowate bramy, imponujący w swej architekturze. Cały obszar zajmuje powierzchnię ponad 520 hektarów. ogród botaniczny i park „Ostankino” obejmuje obecnie kompleksu. W skali targów-Rosja jest częścią pięćdziesięciu największych wystaw na świecie.

Do najbardziej znanych muzeów w ramach ENEA

W tym czasie, liczne muzea są otwarte w Moskwie w Enei. Najbardziej znanym i często odwiedzanym uznane Space Museum, animacja, Muzeum dinozaurów, Muzeum złudzeń. Zarówno dzieci jak i dorośli z przyjemnością odwiedzić nowe wystawy i wyświetlaczy.

Jaki jest świat iluzji?

Jeden muzeum wykazuje ENEA złudzeń optycznych, które otaczają człowieka w życiu codziennym, ale niezauważone gołym okiem. W związku z tym, Muzeum złudzeń Exhibition Center – jest jednym z niewielu miejsc, gdzie jest to nie tylko możliwe, ale również trzeba robić zdjęcia. Wystawa składa się z ponad stu dobrze wykonany w formacie 3D, który działa. Artyści z całego kraju, pracuje nad stworzeniem tej wystawie, aby uzyskać niepowtarzalny stworzenie w swoim rodzaju. Muzeum złudzeń Exhibition Center składa się z obrazów, przynosi człowiekowi najbardziej zwykłej sytuacji.

Na wystawie nie są osoby postronne, a pełnoprawnymi uczestnikami wszystkich zdarzeń. Podróż do „Titanica”, pokój dla dzieci z ogromnymi zabawkami, zły aligatory i nagrodę od prezydenta kraju – to nie jest cała gama prezentowanych sytuacjach. Wszystkie z tych niezwykłych zdjęć można zobaczyć w ciągu zaledwie trzystu pięćdziesięciu rubli, a przyjemność z tego co widać będą bezcenne. Świat ludzkich złudzeń zaprezentowane w całości w 55 VVC Pawilon.

świat paleontologii

Muzeum Dinozaurów w ENEA ma drugą nazwę – paleontologiczne. Wystawa, przedstawiony w jego murach, bardzo bogata i różnorodna. Tutaj gromadzone są najbardziej rzadkie przedmioty, które mówią nam o ewolucji Ziemi od samego początku. Muzeum Exhibition Centre codziennie zbiera ogromną ilość odwiedzających. Wystawa znajduje się na piętnaście tysięcy metrów kwadratowych w hali 57.

Miasto dinozaurów – interaktywna wystawa o bogatej gamy atrakcji. Można nie tylko zobaczyć kości szkieletu prehistorycznych gadów, ale także spotkać się z nimi osobiście. Żyjące dinozaury pojawiły się w muzeum w 2008 roku niż w bardzo zróżnicowanej ekspozycji. Kilkadziesiąt modeli starożytnych stworzeń do naturalnej wielkości trzepocze skrzydłami, ryk i ruch!

Pomysł stworzenia takiej ekspozycji nastąpiło argentyńskiego producenta, a on pięć lat, aby go zrealizować. Teraz jeździć porusza się wokół planety i zebrać miliony wdzięcznych widzów.

Muzeum Dinozaurów w ENEI dla najmłodszych oferuje ciekawą laboratorium naukowym, w którym mogą one prowadzenia eksperymentów i wykop. Interaktywny atrakcją „Co ci dinozaur?” Przyciągnęła uwagę wszystkich odwiedzających muzeum.

Wesoła animowany świat

Animacja Muzeum Exhibition Centre zajmuje znaczące miejsce wśród ekspozycji. Wielu odwiedzających są zainteresowani tym, gdzie znajdują się interesujące ekscytujące historie z lalki. Zarówno dorośli jak i dzieci z prawdziwego zainteresowania wizyty eksponatów wystawy.

Cała historia rosyjskiej i światowej animacji, wynalazków, które czynią ożywić właściwości obrazu – wszystko jest ciekawe i zaskakujące. Na stoiskach ekspozycja zawiera materiały o najbardziej znanych artystów z okresu sowieckiego i mnożników.

Goście nie mogą patrzeć tylko na wynalazkiem ludzkiego umysłu, ale także obserwować cały proces narodzin nowej kreskówki.

Dzięki podpisaniu umowy z jednym z amerykańskich telewizji, pojawił się w sali muzealnej, która prezentuje eksponaty amerykańskiego przemysłu animacji. Animacja Muzeum Wystawa Centrum jest otwarte codziennie (z wyjątkiem poniedziałków) i czeka na gości, aby poświęcić im sakramentów tworzenia karykatur.

Tajemnicze głębie przestrzeni

Centrum wystawowe muzeum poświęcone badaniu i podboju kosmosu, przyciąga ludzi z całego kraju. Oto cały pierwszy i najnowszymi osiągnięciami w kwestiach kosmicznych. Uczestnicy objazdu mogą odwiedzić Mission Control Center w skrócie, mesie, identyczny z oryginałem, urząd „Buran” w interaktywnej wydajności.

Podczas wycieczki profesjonalny przewodnik opowiada o wszystkich ważnych wydarzeń w sferze sowieckiej kosmonautyki od pierwszego uruchomienia sztucznego satelity Ziemi , a kończąc loty człowieka do najpotężniejszych rakiet dzisiaj. W muzeum znajduje się kino, w którym można zobaczyć tematyczną filmu slajdów. Każdy może umieścić na prawdziwej postaci astronautów i doświadczyć trudności w ruchu w kolorze. W tej niezwykłej postaci, można zrobić zdjęcie, które długo pozostanie pamięć o odwiedzenie tego niezwykłego miejsca.

Centrum wystawowe muzeum nigdy nie jest pusty. Stwierdził wydarzenia poświęcone ważnych dat astronautyki.

Zwiedzanie wystawy staje się niezapomnianym przeżyciem przesiąknięta historią – od czasów dinozaurów do nowych technologii kosmicznych.