149 Shares 9988 views

Ruletka Costa Dorada 3 * – nowy system rezerwacji

Ośrodków w Hiszpanii, zwłaszcza Costa Dorada i Costa Brava, są bardzo popularne wśród turystów z Rosji. Jednak nie wszystkie są w kieszeni. Nie jest tajemnicą, że zachodnie ośrodki europejskie znacznie droższe niż turecki lub bułgarski. Tak, i 3 hotele * Tutaj są zasadniczo różne od tych, które można znaleźć w Turcji i Egipcie. Wykaz usług w hiszpańskim 3 * hotele nie są świetne. Jest to typowe hotele klasy ekonomicznej z rodzaju Power „BB” lub „pół”. Jednak pracownicy są dobrze wychowani i wykonuje swoją pracę dobrze i odpowiedzialnie. Tak więc dla tych, którzy chcą zrelaksować się w Hiszpanii, ale w tym samym czasie chce zaoszczędzić na noclegu, najlepszym rozwiązaniem – korzystania z systemu Roulette Costa Dorada 3 *. Co to znaczy? Proponujemy zapoznanie się z poniższym rozdziałem.


Co to jest system „rolka”?

Jestem pewien, że wielu z Was słyszało o takiej rezerwacji jako „Fortune”. Zasada „Rolka” jest taka sama jak w przypadku „Fortune”. Spróbujmy wyjaśnić jego zasady: turyści wybrać kraj, w którym chcesz iść, ośrodek, gdzie chcą się zrelaksować, rodzaj żywności i gwiazdkowe hotele. biuro podróży, z którymi pracuje, przygotowuje dokumenty, rezerwacja lotów itd. D. Jednakże, o którym hotel się zrelaksować, turyści będą uczyć się w najlepszym przypadku na dwa dni przed wyjazdem do kraju lub tuż po przyjeździe. Dlatego ten typ rezerwacji nazywa się „taśma”, a w przypadku, gdy mieszkanie jest w trzygwiazdkowym hotelu, a następnie – Roulette 3 *. Po przybyciu do miejsca przeznaczenia elementu turystów spotyka przedstawiciela biura podróży lub operatora i zaprowadził do hotelu. Jak wiecie, turyści mogą mieć szczęście, ale może nie. W tym przypadku, mają prawo żądać, by zmienić hotel, ale za opłatą.

Hotele w systemie Ruletka Costa Dorada 3 *: lokalizacja

Jak już wspomniano, turyści korzystać z systemu „Roulette” z uwagi na fakt, że chcą zaoszczędzić. Cena wycieczki do trzy-gwiazdkowe hotele w Costa Doroado jest 18,000-20,000 rubli.

Wartość ta jest również wpływ wybrany do sezonu podróży. Wśród hoteli ekonomicznych, nie są tymi, które należą do globalnej marki hotelowej, a jeśli trafisz jednego z nich, problem na pewno nie będzie.

Costa Dorada not bad "treshki" są Comarruga, PortAventura Golf, Pacha La Pineda i innych. Obok nich jest wielki park wodny „Akvopolis”. Ponadto turyści mogą bawić się odwiedzając pokaz fontann tańczących, Port Aventura, i tak dalej. D. Przy okazji, od lotniska „Reus” do ośrodka znajduje się zaledwie 10 minut. A jeśli idziesz do Hiszpanii, korzystając z systemu rezerwacji Roulette Costa Brava hotel 3 *, trzeba lecieć do lotniska „Girona”, znajduje się 25 kilometrów od wybrzeża Costa Brava.

warunki

Trzygwiazdkowy hotel w Hiszpanii prawie wszystkie pokoje są klasyfikowane jako „standard”, „Twins” lub „single”. Są one albo łóżkiem podwójnym lub dwoma łóżkami. Na życzenie można wstawić dodatkowego łóżka. Są też pokoje rodzinne, wszystko w tym samym standardzie, ale składają się one z dwóch „standardowych Twins”, pomiędzy którymi znajdują się drzwi. Pokoje wyposażone są we wszystkie udogodnienia, ale niektóre z nich, takie jak sejf, łącze internetowe, mini-bar, a inne są dostępne za opłatą. To właśnie w tych pokojach mają żyć tych, którzy kupują wycieczki w systemie Ruletka Costa Dorada 3 *.

Hotel Apartamentos Bolero

Większość hoteli 3 * na Costa Dorado były budowane w latach 80-tych ubiegłego wieku. Swego czasu były uważane za najlepsze w całym hiszpańskim wybrzeżu. Jednak z biegiem czasu stały się przestarzałe i nie rekonstrukcja nie może dostosować je do poziomu 5 *. Niemniej jednak, są bardzo przytulne i wygodne dla reszty niewymagających turystów. Typowym przedstawicielem tej klasy hoteli jest Apartamentos Bolero. Jak można się domyślić, jest to, że pokoje hotelowe maszynowego różnią się tym, że zawierają one aneks kuchenny, stwarza wrażenie mieszkania (apartamenty).

„Bolero”, podobnie jak innych hoteli, nie jest na pierwszej linii, w niewielkiej odległości około 300 metrów od plaży. Na terenie tam jako dzieci i dorosłych baseny, place zabaw, restauracje i bary, centrum fitness i tak dalej .. W przeciwieństwie do 5 * „Ol Inkyuziv”, tutaj zastosowania niektórych usług za opłatą. Oczywiście, to nie jest basen lub siłownię. Więc przez Roulette Costa Dorada systemie 3 *, na pewno zaoszczędzić pieniądze na zakup wycieczki. Jednak dla wielu rzeczy, które dodatkowo płacić. Co do plaż w Hiszpanii prawie wszystkich gminach, co oznacza, że dostęp do nich za darmo, że jest wolny. Ale w użyciu sprzęt plażowy oraz zestaw do WC i prysznicem, to jest możliwe, jeśli płacisz za nimi. Ale tutaj wszystko jest w porządku. Nie wspominając o niesamowite piękno plaży.

Konkludując

Istnieją przypadki, w których turyści nie podoba im dostarczane „Fortuna” hotel. Wtedy oni albo trzeba zaakceptować i być zadowoleni z pięknem natury, która szerzy się w tym regionie, lub zapłacić promu dugogo hotelu i, jeśli to konieczne, do zapłaty różnicy w cenie. Wielu turystów uważa, że układ „toczyć” śmieszne. Jeśli jesteś bardzo demokratyczny osoba, do tego stopnia, wymagający i nie bardzo kapryśna, rodzaj pobytu „Hotel 3 Roulette” do ciebie, oczywiście, będzie wymyślić. Ale tych turystów, dla których komfort jest bardzo ważne, być może, będzie niezadowolony. Jednak nie należy zapominać, że trzy-gwiazdkowy hotel Europejski nie może służyć również jako hotel „de luxe”.