553 Shares 6305 views

Gdy świeca przeciwgorączkowe dla niemowląt

Największe szczęście w świecie – mieć dzieci i być matką. Nic nigdy nie będzie w stanie dokonać kobieta szczęśliwsi niż o ulubionego dziecka. To, że dzieci chorują. Te chwile są ekscytujące dla matek, ciągle martwić się, módlcie się, że ich dziecko wszystko było w porządku. Jeśli dziecko jest poważnie chory i miał wysoką gorączkę, można uzyskać pomoc dla dziecka przeciwgorączkowych świecami. Zastosuj je powinny być tylko po konsultacji z pediatrą lub jego przeznaczeniem. Więc co jest tak różne świece przeciwgorączkowe dla dziecka syropów i tabletek? I dlaczego w temperaturze zaleca się je?


Takie czopki mogą być stosowane Kiddies nawet najmniejsze wiekowych. Są to leki przeciwwirusowe, immunomodulujące. Niektóre z nich mają nawet pozwolił dzieciom od urodzenia. Mają minimum przeciwwskazań i skutków ubocznych, co oznacza, że są one praktycznie bezpieczne dla dzieci. Jedyną rzeczą, która może być – to alergia. Dlatego też, przy użyciu świec do dzieci z alergią trzeba być ostrożnym.

Najbardziej popularne są przeciwgorączkowe świece dla dzieci, które zawierają paracetamol, ibuprofen, Panadol. Leki te są stosowane w pediatrii przez długi czas i są bezpieczne. Ponadto świece go dobrze z antybiotykami.

Jakie są świece dla dzieci

1. Świece "Panadol"

Pomaga w walce z wirusami, zawiera w swoim składzie paracetamol i innych środków pomocniczych, zalecana dla dzieci od 3 lat.

2. Świece "Viburkol"

Mają właściwości przeciwzapalne, wyeliminować ból i skurcze ze względu na ich uspokajających członkowskich uspokoić dziecko. Może być używany od urodzenia.

3. Czopki "Viferon"

Dać dzieciom jako zapobieganie ARI ARI są połączone z antybiotykami. Stosowany od urodzenia, po konsultacji z lekarzem.

4. Lek „Nurofen”

Zmniejsza temperatury stosowania od 3 miesięcy. Dobra pomoc w chorobach wirusowych, łagodzi gorączkę po szczepieniu.

5. Przygotowanie "Tsefekon"

Przeciwgorączkowe świece „Tsefekon” dzieci zawiera w swoim składzie paracetamol, więc szybko obniżyć temperaturę i łagodzenia bólu u dzieci. Mogą być stosowane w dentystyczny i bólów głowy i chorób dziecięcych.

Wszystkie przeciwgorączkowe świece dla dzieci (wskazówki na temat stosowania jest poniżej) podawane doodbytniczo, że jest w odbytnicy.

Dawka przepisane przez lekarza. Zazwyczaj jedna świeca wystarczy. Jeśli chcesz powtórzyć wprowadzanie, można to zrobić po 6 godzinach. Świece „Tsefekon”, na przykład, jest wykorzystywane w następujący sposób:

  1. Począwszy od 3 miesięcy do roku: 1 czopek (0,1 g).
  2. Dzieci jednego roku do trzech lat, 1-2 czopków (0,1 g).
  3. Dzieci w wieku od trzech do 10 lat: 1 czopek (0,25 g).

Nie wyznaczają swoich dzieci z wrażliwością na paracetamolu i w obecności zapalenia odbytnicy. Efekty uboczne są rzadkie.

Nie bój się używać czopki przeciwgorączkowe dla dziecka. Ze względu na fakt, że ich składowe substancje czynne są lepiej wchłaniane z jelit, niż przy stosowaniu doustnych tabletek lub syropów, efekt będzie zauważalne. Niech Twój maluch odzyskuje wkrótce!