622 Shares 1946 views

Freddie Prince Jr. – biografia i filmografia legendy o filmie

Freddy James Prince Jr urodził się 8 marca 1976 roku w Los Angeles. Kiedy dziecko miało rok, tragedia miała miejsce w rodzinie, ojciec popełnił samobójstwo. Matka, Kathy Elaine Cochran, pracowała w agencji nieruchomości, zarabiała dość dobrze, a Freddie wzrosła w obfitości. Mieszkali w mieście Albuquerque, który leży w dolinie Rio Grande. W dzieciństwie Freddie często spędzał lato w Puerto Rico, w domu swojej babki, która dużo nauczył się chłopca. Zaczął mówić od razu w dwóch językach: hiszpańskim i włoskim, oprócz języka angielskiego.


Los Angeles

Dzięki swojemu mentorowi, Freddie Prince Jr., którego biografia właśnie otworzyła pierwszą stronę, znała starożytną i nowoczesną kulturę hiszpańską i kiedy nadszedł ten czas, łatwo wszedł do La Cueva High School w Albuquerque. Studiował dobrze, był przykładowym studentem, a jego matka nigdy nie zwracała się do reżysera, choć regularnie konsultowała się nad postępem jej syna.

Po ukończeniu studiów Fred przeniósł się do Los Angeles. Nie spodziewał się, że stanie się gwiazdą hollywoodzkiej, chociaż w głębi jego duszy ten sen był, a nawet zamieszczał zdjęcia w agencjach castingowych. Freddie Prince Jr. był uparty i brał udział w castingu do cyklu "Rodzina spraw". Nie miał żadnych szczególnych nadziei. Oprócz castingu, oprócz niego, było sporo kandydatów. Jednak w serii "Rodzinne sprawy" dotyczyła ogromnej liczby postaci. Dzięki temu młody charyzmatyczny Freddie Prince Jr., którego wzrost wynosi 185 cm, otrzymał niewielką rolę jako bohater Sukiaki Singer.

Pierwszy sukces

Debiut zakończył się sukcesem, a Freddie zaczął otrzymywać propozycje występów epizodycznych ról w filmach dla młodzieży. Film z 1997 roku "Wiem, co ostatnio robiłeś lato" w reżyserii Jim Gillespie był pierwszym poważnym aktorem, pomimo faktu, że film został wykonany w sposób dość prosty i został sklasyfikowany jako slasher, czyli horrory.

W następnym roku na ekranach pojawiły się kolejne filmy "Wciąż wiem, co zrobiłeś w zeszłym roku". To zdjęcie zostało kręcone przez innego reżysera, Danny'ego Cannona, ale z dawną obsadą. Ponieważ obie filmy stały się bardzo popularne, Freddie Prince Jr. zyskał sławę w kręgach młodzieżowych iw dalszej karierze próbował uczestniczyć w projektach filmowych w tematyce młodzieżowej.

"To wszystko jej"

Rok później Fred zagrał w kolejnym filmie zatytułowanym "It's All Her", przygotowanym przez Roberta Iskow. Obraz powtarza klasyczny temat Kopciuszka i jednocześnie odbija "Pigmalion" Bernarda Shaw'a. Po tym filmie, w którym Freddie grał główną rolę, stał się znanym aktorem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie.

Po sukcesie filmu "To wszystko", Freddie Prince Jr. zaczął występować tylko w roli głównej. A ponieważ rola aktorki była dość szeroka, brał udział w wielu filmach z różnych tematów: "Letnie gry" w reżyserii McLarly'ego Tollina "Just you and me" w reżyserii Chrisa Isaksona "Upside Down" Marka S. Watersa " Boys and Girls "w reżyserii Roberta Iskov," Dowódca dywizjonu "(reż. Chris Roberts). Filmy z Freddie Prince Jr. szybko stały się popularne i przyniosły dobrą kasę.

"Letnie Igrzyska"

"Letnie igrzyska" – film młodzieżowy w centrum fabuły – dwie amerykańskie wartości: baseball i miłość. Ten ambitny początkujący piłkarz Ryan Dunne, niedawno przyjęty do prestiżowego zespołu półwyspu Cape Cod, marzy o zawrotnym karierze. Do miejsca treningu piłkarzy zaczęli przychodzić Tekli Parrish, który został wysłany do odpoczynku przez bogatych rodziców.

Dziewczyna nie jest przeciwna znajomości pięknego młodego człowieka, a Ryan Dunn jest inicjatorem. Znajomość rozwija się w wzajemną miłość, a to wcale nie rodziców Tekli. Jednak dzięki przeszkodom, które musiały pokonać miłośnicy, ich uczucia stawały się coraz silniejsze. W końcu wszystko się osiedliło, a Ryan spotkał się z Tekli. Ale w tym samym czasie te spotkania zaczęły trwać coraz dłużej, a Ryan zaczął uważać, że jego kariera w baseballu może z tego cierpieć.

"Chłopcy i dziewczynki"

Film "Tylko ty i ja" to obraz o miłości i niespokojnym związku młodej dziewczyny Imogen i jej nowego przyjaciela El. Wolę kochać, spędza cały wolny czas w kuchni z książką kucharską w rękach. Gdy nie ma wspólnego zainteresowania, uczucia stopniowo schłodzić, więc to się stało tym razem.

W centrum fabuły filmu "Boys and Girls" – relacji Ryan i Jennifer, która zaczyna się od wzajemnej wrogości. Pod znakiem niezrozumienia są lata szkolne, a dopiero po wstąpieniu do college'u, Ryan zaczyna rozumieć, że nie wszystko jest tak jednoznaczne, że dziewczyny nie są złe, ale raczej dobre, że są nosicielami uprzejmości, a kiedy wchodzą w interakcje, wzbudzają ekscytujące uczucia. Stopniowo, związek między Jennifer i Ryan przechodzi w inną fazę.

Christopher Blair

"Dowódca eskadry" to film fantasy, w którym piloci pojazdów kosmicznych rywalizują z cudzoziemcami Kilrathi. Konflikt jest przedłużony, w trakcie którego Kilrathi wygra jedno zwycięstwo za drugim. Zaatakowali bazową bazę "Pegasus" i zdobyli komputer z bazą danych przestrzennych ruchów Ziemi w odległych częściach Układu Słonecznego. Po otrzymaniu tak ważnych informacji, Kilrathi zaczyna przygotowywać się do ataku Ziemi.

Plany te z powodzeniem stają przed pilotem Christopher Blair (Freddy Prince Jr.), niedawno ukończył szkołę latania. Ten myśliwiec Blaira przeprowadza lot rozpoznawczy i przechodzi kierunek okrętu Kilrathi na Ziemię. On jest gotowy do dalszej walki, ale kończy paliwo, a Blair zaczyna dryfować w kosmosie.

"Scooby Doo"

W 2000 roku, z inicjatywy czasopisma People, aktor Freddie Prince Jr. znalazł się na liście 50 najpiękniejszych ludzi na świecie. Dwa lata później zagrał Fred Jones w filmie "Scooby Doo" w reżyserii Rajiego Gosnella. Obraz oparty jest na komiksowych zdarzeniach odbywających się w Spring Break. Główną rolę kobiet odgrywała żona aktorki Sarah Michelle Gellar.

Blockbuster "Scooby Doo" był wielkim sukcesem, a kaseta była nagrana. Producenci, bez zwłoki, rozpoczęli sequel filmu "Scooby Doo 2: Monsters on Freedom". Budżet nowego obrazu nie był tak duży, że w filmie wykorzystano 13 ścieżek dźwiękowych, co jest bardzo kosztowne, biorąc pod uwagę skonsolidowane wyniki opłat artystów wykonawców, solistów, akompaniatorów i kompozytorów.

Sztuka punktacji

Wiosną 2004 roku ukazał się sequel "Scooby Doo 2", ale sukces pierwszego filmu nie przewyższył, choć miejsce w rankingu pewnie się ułożyło. Wtedy animowany film "Nowe przygody Cinderella" został stworzony na podstawie technologii komputerowych, a Freddie Prince Jr., którego filmografia zawierała już wówczas ponad 30 obrazów, mogłaby pod wieloma względami podjąć głos w filmie animowanym, który zrobił w towarzystwie Sarah Gellar .

Będąc naprawdę twórczym człowiekiem, Fred starał się wypróbować inne aspekty kina, a mianowicie w tworzeniu i pisaniu scenariuszy. Jednym z jego przykładów jest seria "Mutants X". Jednak połączenie kilku, aczkolwiek pokrewnych, zawodów w filmie wymaga samooceny i odrzucenia życia osobistego. Dlatego Freddie Prince Jr. pozostaje przede wszystkim wysoko wykwalifikowanym aktorem.