367 Shares 7129 views

Aktorka Emily Blunt: filmografia, zdjęcia, wysokość i ciężar

Emily Blunt, brytyjski gwiazda filmowa, urodziła się w 1983 roku w rodzinie znanego prawnika i nauczyciela liceum. Rodzice próbowali dać córką możliwość pokazania swojego kunsztu od dzieciństwa. Biografia Emily Blunt jako twórcze osoby, rozpoczęła się, gdy miała osiemnaście lat.

Aspirującego aktorka zadebiutowała na scenie londyńskiego Haymarket Theatre w sztuce „The Royal Family”. Ciekawej interpretacji roli Gwen Cavendish Emily roku otrzymała nagrodę gazety Evening Standard. Teatralny debiut nie otrzymała dalszą kontynuację. Ale w 2003 roku, aktorka zadebiutował w filmie telewizyjnym „Królowa przeciwko Rzymie.” To był historyczny epos o życiu królowej Boudicca, którego rola jest znakomicie wykonane przez znany brytyjski aktorka Alex Kingston. Emily Blunt następnie grał niewielką postać.

Hollywood

W 2004 roku aktorka odgrywała główną rolę w filmie „My Summer of Love” w reżyserii Pavla Pavlikovskogo. Po tym obrazie Emili Blant został zaproszony do pracy w Hollywood. Była do wzięcia udziału w filmie światowej klasy tytułem bestsellera „Diabeł ubiera się u Prady”. Wybitny Meril Strip, który gra Miranda Priestly, powiedział utalentowany gra Emily. Krytycy również jednogłośnie wyraziła poparcie dla młodej brytyjskiej aktorki.

Reżyserem filmu jest David Frankel „Diabeł ubiera się u Prady” stał się jednym z najbardziej udanych projektów filmowych w 2004 roku zebrano około $ 300 milionów w kasie. Emily Blunt dostał swoją pierwszą „Złoty Glob” w kategorii „Najlepsza aktorka”. W tym samym roku został ponownie nominowany do „Złotego Globu” w tej samej kategorii, ale za rolę w dramacie produkcji telewizyjnej „córka Gedeona”.

pierwszą rolę

W roku 2007 został oznaczony przez Emily Blunt, zdjęcia, które ukazały się w gazetach krajowych i czasopismach w Wielkiej Brytanii, udział w kilku produkcjach filmowych, wśród których była adaptacja powieści Karen Dzhoy Fowler „The Jane Austen”, w którym aktorka zagrała rolę stawie, nauczyciela języka francuskiego które zdecydowały się wygłupiać z jednym ze swoich uczniów. Potem zagrała w filmie „The Great Bak Hovard” z Tomem Hanksem w roli głównej.

Po poszedł cykl filmów, w których aktorka Emily Blunt śpiewała role drugoplanowe. Były to filmy: "Charli Uilsona War" z Dzhuliey Roberts komedii "Dan in Real Life" z Steve Carell i Zhyulet Binosh.

Emily Blunt jest również zaangażowany w dubbingu kreskówki znaków. W szczególności, jej głos mówi Dzhulet Hobbs z serialu „The Simpsons”.

W 2010 roku, Emily Blunt, którego filmografia jest regularnie aktualizowana o nowe filmy, otrzymał trzecią nominację do nagrody „Złotego Globu” dla najlepszej aktorki dramatycznej, która gra królową Anglii w filmie „The Young Victoria”. Trzy lata później, Emily została nominowana do „Złotego Globu” po raz czwarty, za rolę Harriet, doradcy finansowego w komedii „Ryba z moich marzeń.”

Najpopularniejsze filmy

Jednym z najbardziej udanych brytyjska aktorka Emily Blunt jest uważany. Jej filmografia liczy około trzydziestu filmów, z których wiele zagrała.

"Edge of Tomorrow"

Fantastyczna przebój z Emily Blunt i Tomem Cruisem w rolach głównych. Film został nakręcony w 2013 roku i miał swoją premierę na globalnym kasie w dniu 28 maja 2014 roku. Scenariusz został napisany przez lekkie powieści „Wszystko, co potrzebne jest, aby zabić” japońskiego pisarza Hiroshi Sakuradzaka. Hasłem malarstwie: „znowu żyć Die …”

Akcja toczy się w odległej przyszłości. Ziemia zaatakowany pozaziemskich istot inteligentnych „mimika”, i zabrali się do Francji, Włoszech i Niemczech. Wszystkie siły zbrojne świata stanąć do walki kosmitów, kolejna okazja, aby pokonać wroga nie jest. Sierżant Vrataski Rita (grana przez Emily Blunt) osobiście zniszczył sto pięćdziesiąt „naśladuje”, za którą otrzymała przydomek „Anioła Verdun”, gdyż walki toczyły się w pobliżu miasta Verdun.

Rzecznik, Uilyam Keydzh (jako Tom Kruz), głównym US Army, nie jest gotowy do wysłania do przodu, ale rozkazy są rozkazy. W pierwszej walce, William spotyka Ritę bramkarzem a wszystkie kolejne wydarzenia rozwijają się ich ogólny udział.

"The Young Victoria"

Reżyser Jean-Marc Vallée jest poświęcony młodzieży brytyjskiej królowej Wiktorii , a okres jej życia w małżeństwie Albert Gotha, bratanka Leopolda I, króla Belgii. Prapremiera odbyła się 5 lutego 2009 roku.

Victoria, młoda księżniczka, otoczony przez wir intryg pałacowych. Sir Dzhon Konroy, zbliżył się do tronu królewskiego, próbując zorganizować wszystko tak, że klin między królowej-matki i córki.

Royals Wielkiej Brytanii i Belgii zamierza „oswoić” natury księżniczkę, która nie chce pogodzić się z ich aspiracjami. Pochodzi z Belgii Albert siostrzeńca, który stara się też wpływać na Victorię.

Zależność między Wiktoria i jej matka gwałtownie pogarszać. Limit kobieta w ogóle, to nie może się swobodnie poruszać. W końcu Victoria akceptuje połączenie i przystępuje do walki o tron.

"Time Loop"

W 2012 roku Emily Blunt wykonał główną rolę kobiecą w filmie sci-fi „pętli czasu”, nakręcony w 2012 roku, w reżyserii Ryana Johnson. Obraz opowiada historię populacji Ziemi w 2044 roku, kiedy jedna na dziesięć ma zdolność telekinezy. Państwo nie jest ceremonia z obywatelami, niektórzy władcy skazany na śmierć, podczas gdy inni działali jako zabójców.

Sarah, postać Emily Blunt, właściciel małej farmie, gdzie mieszka z synem. Wkrótce po przybyciu do gospodarstwa, Joe Young, ukrywa się od swoich prześladowców. On opóźnione na czas nieokreślony, zakochuje się w Sarze i stać się przyjacielem syna.

„Diabeł ubiera się u Prado”

W 2004 roku Emily Blunt brała udział w produkcji serialu komediowym „Diabeł ubiera się u Prady”, na podstawie książki Loren Vaysberger. Emily Blunt zagrał rolę asystenta władczym Miranda Priestly, redaktor naczelny magazynu mody „Runway”. asystentka Mirandy, którego nazwa jest Emily Charton, starając się zadowolić wszystkich jego szefa, wie, co trzeba, aby zatrzymać się w siedzibie spółki co najmniej jeden rok, aby nadal być powiernikiem z nieograniczonymi uprawnieniami.

Tymczasem Miranda w każdy sposób drwi z jego podwładnych i drażnił ich zbliżającej się podróży do Paryża. Wydarzenia w brzmieniu „Podium” opracowanego na złamanie karku, personel jest już uwikłana w skomplikowane meandry wydarzeń. Do góry to wszystko, Emily Charton potrącony przez samochód, a ona trafia do szpitala.

„Dziki cel”

Główną rolę kobiecą w komedii „Dziki cel” w reżyserii Jonathana Lynn, udał się do Emily Blunt w 2010 roku. Fabuła obraca się wokół centrum Victor Maynard, niesymetryczne zabójcy średnim wieku, mieszka z matką. Gdy maniak obecnie zaplanowano kolejną ofiarę, nagle poczuł, że Rose (nazwa skazane na śmierć dziewczynka) coś mu się podoba.

Ona żyje, a zabójca jest już zmuszony robić inne rzeczy, aby ukryć swoich prześladowców, w każdy możliwy sposób, aby zadowolić matkę Louise.

„Władcy umysłów”

Innym ważnym aktorka Emily Blunt w filmie w 2011 roku pod tytułem „Władcy umysłów” w reżyserii George Nolfi. David Norris, młody kongresmen, z powodzeniem zrobieniu kariery, ale wrogowie publikuje je brud i zmuszony do wycofania się z wyścigu. On rehearses go, będąc przed lustrem w łazience, gdy dziewczyna wychodzi z budki. Okazuje się, że ukryła się w toalecie przez strażników. Rozmowa, młodzi ludzie uczą się. Elisa daje Davidowi buzi i ucieka.

Jakiś czas później, kongresman spotyka Elise w autobusie. Ona daje mu swój numer telefonu, a David wychodzi i idzie do pracy. Istnieją jednak dzieją się dziwne rzeczy.

pojawienie się aktorka

Jaki jest więc sekret takiego zapotrzebowania? Emily Blunt, którego zdjęcia były we wszystkich agencji odlewania, zawsze ma wspaniałą figurę. Lubiła szczególną uwagę reżyserów, kiedy trzeba było zaprosić do roli aktorka z pięknym wyglądzie. Emily Blunt, wzrost, waga (170 cm, 54 kg) i parametry, które postać odzwierciedla najlepszych standardów, można liczyć na to, że będzie wybrać. Ponadto aktorka jest nie tylko piękny, ale także utalentowany.