243 Shares 6725 views

Akryl do decoupage: jak zaoszczędzić na hobby

Do tej techniki zdobienia powierzchni, takich jak decoupage, trwa dość długą listę niezbędnych materiałów, narzędzi i akcesoriów. Ich bogata oferta wielu sklepów specjalistycznych, ale warto spojrzeć na ceny i porównać je z poziomem dochodów własnych, jak płonący chęcią wyciągnięcia nowy produkt ustępuje miejsca rozczarowaniu. Istnieje uzasadnione pytanie: czy koszty i hobby (wynik, który nie może być arcydzieło, na szczęście) takich wydatków?

Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych metod doświadczonych wykwalifikowanych pracowników, aby pomóc i pieniądze odłożone, a także wykonuje prace.

Akryl do decoupage: zapisz głównym

Kiedy zdobienia przedmiotów w technice decoupage „” największą ilość pieniędzy wydać na samym produkcie (jeśli jest to kawałek drewna, mebli lub z butelki alkoholu), a także na zakup tuszu.

Akryl biały lakier do decoupage staje się poważny wydatek, jak to jest stosowane do podkładu i stanowiące tło. Należy pamiętać, że farba jest zwykle stosowana w kilku warstwach, więc koszty znacznie wzrośnie.

Sklepy oferują farba akrylowa do decoupage różnych producentów (głównie francuskich). Oczywiście, są one bardzo wysokiej jakości, ale bardzo drogie. Kup rurka 200 ml – luksus dla mistrzów budżetowych.

Jako alternatywę, powinien wyglądać w najbliższym sklepie z narzędziami, albo lepiej w supermarkecie (nie ma większego wyboru). Tutaj konieczne jest, aby przejść do działu farb i wybrać odpowiedni kolor, wielkość i cenę do banku.

Jaką farbą mam kupić

farba akrylowa do decoupage z powodzeniem można zastąpić dowolną farbą do wnętrz. Takie mieszaniny są preferowane kolory na zewnątrz, jak szybko suche i nie daj się okropny zapach.

Akrylowy budowlanych decoupage sprzedawane w puszkach o różnych rozmiarach od 350 gramów do kilku kilogramów. Jeśli chodzi o malowanie białą mieszaninę, a następnie można bezpiecznie kupić dużą pojemność, ponieważ jest głównym materiałem, a to będzie bardzo szybko zużywane. Metoda ta jest wykorzystywana przez tych, którzy są zaangażowani w organizację warsztatów na decoupage.

Dobrym sposobem na zaoszczędzenie jest nabycie jednej wspólnych dużych banków do bardziej wykwalifikowanych pracowników. To może być podzielona raz, bieg w drugim pojemniku ze szczelną pokrywką, lub skorzystać z kolei.

Jak zaoszczędzić na tuszu kolorowego

Co do zasady, tylko biały kolor nie jest ograniczone, w rzeczywistości mają coś do dorisovyvat, odcień, a nawet wyciągnąć własne kawałki sygnatur. Barwne farba akrylowa do decoupage potrzebne w dużych ilościach. Przynajmniej, minimalnej niezbędnej zasady 6-10 barw podstawowych, które mogą być następnie mieszane.

Oczywiście, są także łatwiej i taniej jest kupić w sklepie z narzędziami. Zakup duże banki są uzasadnione, jeśli planują produkcję na dużą skalę rzeczy. W innych przypadkach, można wybrać kolor pigmentu, może doskonale zastąpić farba akrylowa do decoupage.

Jak ubiegać się pigment

Należy pamiętać, że ta kompozycja tuszu jest używany w połączeniu z białą farbą akrylową. Gdy ta ilość pigmentu nie powinna przekraczać 10% w roztworze ponieważ faktura zmiany farby: nie staje się tak gęsta, pójdzie źle, tworząc mogą pojawiać plamy i pęcherzyki.

Jeśli potrzebujesz bogate kolory, jest jeszcze lepiej użyć farb akrylowych do decoupage. Ale mieszanina pigmentu dostanie jasne kolory, odpowiednie dla tła.

Kolorowy akryl nie może szukać tylko dla konstruktorów sklepach, ale także w biurze. Niektóre z nich oferują bardzo przyzwoity wybór kolorów w dużych pojemnikach w przystępnej cenie.

Dla początkujących, którzy nie wiedzą, jaki rodzaj tuszu będą coraz częściej wykorzystywane, należy zwrócić uwagę na małe zestawy zawierające podstawowe odcienie. Kiedy faza eksperymentów będą wykonywane, można kupić duży kubeł farby swój ulubiony kolor.

hipermarketów budowlanych pomoże zaoszczędzić nie tylko na farby, ale również na ręce, lakierów, emalii i gąbek (tego narzędzia można zbudować, trzymając gąbkę do mycia w clothespin).

Piękno zakupem lakieru w takich działach, które są reprezentowane przez bardzo szerokiej gamy różnych produktów: matowy, błyszczący, przezroczystych, kolorowych. Ponadto duża ilość opakowań niezwykle przyjemnym.