743 Shares 1131 views

Koza i Monkey: Compatibility wesoły wizjonerzy

Są pary, które nie wymagają zewnętrznego świata, są w stanie tworzyć własne, ale nadal jest! Są zanurzone w Unii obejmują partnerów Koza i Monkey. Zgodność tej pary zależy od dojrzałości ich osobowości i zdobyte doświadczenie na spotkanie. Fakt, że gwiazda para długo Unia nie jest błogosławiony. Oznacza to, że będą musieli dołożyć starań, aby nie uruchamiać się na rogach na pierwszym groźbą zerwania. Ale może tak sam puzzle Koza i małpa, której zgodność opiera się na cierpliwości i zrozumienia? To jest poważne pytanie. Przeanalizujmy je w kolejności.


Samice małpa i człowiek-koza: Zgodność

Analizując prawdopodobieństwo udanego związku, eksperci kierują się nie tylko rok urodzenia i jego zwolenników, ale również na podłodze partnerów, którzy protekcjonalnie totemy. Para, w której kobieta kieruje małpy i człowieka – Goat, uważane za bardziej udany. Innymi słowy, ci ludzie dogadują się lepiej, mieć mniej sprzeczności. Obaj partnerzy kochają działalności badawczej w najszerszym tego słowa znaczeniu. Oni ciągle ciągnie do nauki i spróbować czegoś nowego: informacje, zabawy, gadżety itp. Będą współpracować, aby zaprzyjaźnić, piesze wędrówki, czytanie książek, pielęgnować. Nuda jest nieznany do tej pary.

Jednakże, Koza i Monkey, kompatybilność nie ma wątpliwości, napotykają na trudności, zarówno trzeba trochę wycisnąć własne „ja”. Dziewczynka w tej pary sceptyczni, że na pewno będą czuć się w odpowiednim czasie jej ulubiony. A on z kolei będzie wydawać się obraźliwe, odciąć grunt spod nóg. Człowiek może nabyć kompleksy że będzie apelować, żeby dochodzić do siebie, że jest zdrada. I to damy Małpy nie wybaczyć. I powinien być nieco bardziej subtelny niż w ich charakterze. Chwal bliskiego częściej, to będzie cię nosić na rękach.

Człowiek-małpa – samica kozy: Zgodność

Powiązania z takiej pary, niestety, nie są skonstruowane tak różowo, jak poprzedni. Fakt, że zgodność i Koza Małpa miłości zbudowany własnymi rękami, bez pomocy swoich patronów. Będzie w stanie stworzyć atmosferę otwartej szczerości, wtedy żyć razem od lat. A jeśli jeszcze nie dojrzał do zrozumienia czym jest prawdziwa miłość, uciec, prawdopodobnie w wyniku głośnej sandałowego. Oba znaki są skłonne do niewierności. Czy ich życie cudzołóstwo zależy od duchowej dojrzałości obu. Prowadzić para będzie niewątpliwie człowiekiem. Ale powinien zrozumieć jego kochanie. Samica koza nie jest bez problemów, ona je tworzy, aby przetrwać. Inny cel stamtąd swoich działań, aby przezwyciężyć problemy w tablicach, ale również nie potrzebuje. Słuchaj swojej ulubionej, besztać sprawcy, ona uspokaja i znowu świecić jak słońce. Kobiety muszą brać spokojnie prowadzić swoją partnerkę. On troszczy się o nią! Dobroć i cierpliwość są niezbędne dla tej pary.

Zgodność przyjaźń

relacje miłosne są zbudowane z tych ludzi bardzo trudne, chociaż mają szansę stworzyć wspaniałą rodzinę. Inaczej przedstawia się sytuacja, jeśli chodzi o przyjaźnie. Oba znaki zupełnie niezależne, ale trzeba się komunikować, zarówno w powietrzu. Jest w tym i łączą się, co do zasady, koza i małpa. Kompatybilność z ich przyjaźni jest niemal doskonały. Oni wiedzą, jak słuchać i współczuć. Koza stale rzuca się nowe tematy i organizuje różnego rodzaju rozrywek. Ona jest dobrze, gdzie trawa jest zielona, jest ona zaprasza swoich przyjaciół. Małpa z wielkim entuzjazmem, uczestniczy w realizacji planów dziewczyną. Razem, są one ciekawe. Jeśli są jakieś problemy, Eksponujących zawsze idzie mądre małpy. Ten człowiek ciągnie przyjaciela z kłopotów, ociera łzy, podać datę sprawców. Oparcie się na kozy w niebezpieczeństwie jest trudne. Ona i próbuje uciec z opuszczonego łąk.

interesy

Tutaj, zgodność znaków zależy od zakresu stosowania siły. Razem, są dobre do tworzenia. Ci ludzie wiedzą, jak tworzyć wspaniałą rzeczywistość i nie szczędzą im dać innym. Jeśli chodzi o firmy, mogą wystąpić pewne trudności. I Koza i małpa nie umie liczyć pieniądze, są spenders. Kiedy joint venture pożądane jest, aby zaprosić partnerów w jakiejś osobie trzeciej, która będzie kontrolować wydatki. I wszystkie organizacyjne i twórcze część prac będą one podjąć. Oznacza to, że każdy z nich może być liderem, przedsiębiorca, a nie księgowy. Zdrada, walki, skandale są mało prawdopodobne w takiej współpracy, będą prawdopodobnie upadłość.