348 Shares 2866 views

Tajemnicza linia małżeństwo: chiromancja

Wkrótce nowego roku święta – tajemniczy i tajemnicze czas, kiedy niebiosa otwarte dla ludzi, aby móc poznać wszystkie sekrety ukryte przed oczami. Nic dziwnego, że termin ten jest uważany za pomyślny dla wszystkich rodzajów wróżenia. W tym artykule przyjrzymy się tego rodzaju przewidywań, jak czytanie ręce. Aby wiedzieć, co będzie życie rodzinne, profesjonalny wygląd na linii na dłoni, który jest nazywany „linia małżeństwa.” Chiromancja lurid szczegół co charakterystyka znaku powinna być rozpatrywana w interpretacji. Przyjrzyjmy się im szczegółowo, wszystkie subtelności.


małżeństwo linia: chiromancja

Aby ocenić życia osobistego i rodzinnego satysfakcję możliwą dla małej desce rozdzielczej, położony na wzgórzu Mercury – kopiec pod małym palcem. Według liczby linii jest określona przez liczbę małżeństwa lub poważny związek. Przy czym każdy z oznaczeniami należy interpretować w oparciu o wzór znaków, długości i grubości. Przykładowo, jeżeli linia ma długość i odrębne, to można stwierdzić, że związek będzie trwała i korzystne. W tej samej sprawie, jeśli linia jest przerwana, cieńszy koniec lub słabo wyrażone, możemy powiedzieć, że małżeństwo będzie nieskuteczne lub nedolgosrochen. Jak zauważył chiromancja, linie o znaczeniu małżeństwa jest również fakt, że ich położenie można określić wiek małżeństwa. Im bliżej znajduje się znak do linii życia, tym szybciej ludzie będą żenić. I odwrotnie, im bliżej linii małego palca, tym bardziej opóźnione wystąpienie poważnego związku.

Cechy linie małżeństwo

Rozważmy najczęstsze wygląd warianty takich oznaczeń. Tak, to cecha ma intermittence wskazuje, że osoba przebywająca w formalnym związku z współmałżonkiem lub bliskiej osoby, traci duchową więź z nim. Na wdowieństwo punkty są wygięte w dół linię małżeństwa. Chiromancja zauważa, że rozwód lub separacja wskazuje znaki widelec w końcu. Minusem jest to również ważna cecha, która kończy się krzyż. I dokładna interpretacja tych przepisów nie jest; wiemy tylko, że jest to wada. Jeśli jednak na samą cechą jest wyspą, oznacza to pewną małżeńskie problemy, kłótnie i konflikty. Słabi zdrowie zagadnień małżonkiem i drobnych w życiu rodzinnym mówi przerywana z krótkim cienkie paski linii małżeństwa. Chiromancja zauważa, że znak towarowy nie daje absolutnej gwarancji prawnych, sformalizowanych związkach. Jej obecność może oznaczać silne przywiązanie, namiętne uczucia, emocje. Ogólnie rzecz biorąc, można zauważyć, że im bardziej wyraźny tej linii na dłoni mężczyzny, szczęśliwszy był w życiu prywatnym; to znaczy, że kocha i jest kochany. Różne wróżenie biorąc za podstawę scharakteryzować relacje osobiste są różne powody. Na przykład, dana osoba astrologia życie rodziny określa w zależności od położeń planet. To sprawia, że chiromancja rękę. Linia małżeństwa – klucz znak na dłoni, która opisuje prywatność jednostki. Że konieczne jest, aby zwrócić uwagę przy podejmowaniu tego rodzaju wróżby.