Jakie marzenia, że odcięty palec lub włosy? onejromancja

Ukryte znaczenie snów zainteresowanych osób od czasów starożytnych. Wcześniej każda rodzina nawet mieli wróżbitów, które, gdy chcemy zrozumieć, co zwiastuje widział sen sen. W dzisiejszym świecie, niektórzy ludzie nie przywiązują dużą wagę do snów. Jest to jednak tylko do czasu, gdy widzą coś niezwykłego. Na przykład, tak wiele są zainteresowani tym, co sny, że skaleczył się żadnej części ciała. Czy mam się obawiać tego, że książka pokaże snów.


Nowoczesna interpretacja sen

Nowoczesna interpretacja sen twierdzi, że cięcie coś we śnie zwiastuje smutne wydarzenie. Może powinniśmy oczekiwać smutną wiadomość. A jeśli weźmiemy pod uwagę sen bardziej szczegółowo? Na przykład, co śni które tną włosy? Ten sen ma kilka znaczeń. To także zależy od długości włosów odcięte, a ich wygląd. Nowoczesne marzenie książka „wyciąć włosy we śnie” jest interpretowane jako kłopoty. Z reguły oznacza to, że już niepewną sytuację śniącego pogorszy się jeszcze bardziej. I dłuższy nici cięte, tym trudniej śniący aby naprawić sytuację na swoją korzyść. Jeśli sny że strzyc do innej osoby, to znaczy, że ktoś chce marzyciel oszukiwać w krótkim czasie. Golić się w paznokcie sennych również nie wróży dobrze. To wróży straty. Wstrząśnięty wiarygodność śniącego, jeśli kiedykolwiek, który odcina wąsy lub brodę. Odcięte w palcu marzeń na dobre cele – dla miłych prezentów lub dobrej nowiny. Przypadkowo wyciąć palec – na nieoczekiwane zmiany.

Sen Miller

Co za sen, który z odciętego palca? Sen Miller twierdzi, że należy zwrócić uwagę na fakt, jakie palca odcięte i jak bolesne jest dla śniącego. Na przykład, dla mężatką cięcia palcu może oznaczać dystans małżonka lub wiersz z jego bliskich krewnych. Cięcie kciuk zapowiada spory z ojcem lub innej bliskiej starszego mężczyzny. Jeśli nieporozumienie zostanie szybko rozwiązany, po czym marzył palec we krwi nie będzie. W przeciwnym razie, spór nie może trwać jeden rok. Odcięcie środkowy palec może zapowiadać śmierć bliskiego krewnego lub poważne problemy z kręgosłupem. Wyciąć lub przyciąć piękne włosy – ubóstwo, szary – do dobrobytu. Wyciąć własne grzywkę we śnie – a niezadowolenie z rzeczywistością. Aby wyciąć czyjeś włosy oznacza stłumić wolę któregoś są ze ścinaniem. Golić paznokcie – do utraty pieniędzy na nogach – z utratą bliskiej osoby.

Sen książka Freuda

Sen książka Freuda ma własną wizję tego, co sny, które tną włosy. Jeśli strizhesh swoje włosy, co oznacza sukces w biznesie lub niedawno uruchomiła firma, zagraniczny – do wykonywania nieprzyjemnych obowiązków. Golić długie włosy – idą szybkich zmian w życiu. Odciął mu wąsy dla mężczyzn oznacza upadek w romansach, impotencja. Przycinać paznokcie się w sen zapowiada kłótnie rodzinne. I krótszy gwóźdź krój, bardziej poważne nieporozumienie.

Sen Interpretacja Vanga

Ten noktowizor jako własne , aby strzyc we śnie oznacza, że życie śniącego zmieni się tak szybko, jak to możliwe. Jednak nie oznacza to, że zmiana będzie na lepsze. Jeśli masz fryzurę jak śniącego, to życie zmieni się na lepsze. Jeśli fryzura nie jest marzycielem – należy spodziewać rozczarowań w życiu osobistym, pracy, relacji z kolegami, niezgody w rodzinie. Sen, który ma obniżyć sobie paznokcie na Sen Interpretation Vanga zapowiada nic dobrego. Co do zasady, śniący Awake czeka na kłótni, kłopoty z bólu. Jeśli golić paznokcie aż do krwi, więc podrażnienie spowoduje krewnego. Jeśli śniący robi w trakcie snu, bez bólu, kłótnie winowajcą się obcym.