186 Shares 3114 views

Pobyt w hotelu Porto Village 3 *

Ponieważ historia Hotel Porto Village to 3 *, warto wspomnieć o kraju i na terenie kurortu, w którym się znajduje.


o Grecji

Grecja – kraj starożytnej historii, dużo potencjalnej wartości historycznej, głównego europejskiego narodu z jego własnych tradycji, mentalności i osobliwości kultury narodowej. Hellas od dawna przyciąga uwagę turystów z całego świata. Jest to kraj, gdzie plaża wakacje połączone ze zwiedzaniem lokalnych atrakcji i aktywnego spędzania czasu i kontemplacji przyrody.

Grecja jest zbliżona do Rosji: tam często słychać mowy rosyjski dominuje prawosławie, a niektóre narodowe potrawy kuchni lokalnej jak rosyjskich przysmaków. Dlatego wielu turystów z Rosji preferują wakacje w Grecji do innych.

Grecja jest zróżnicowana, jej terytorium – archipelag, niektóre wyspy i część lądu. Jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych jest Kreta. Jest to duża wyspa znajduje się w basenie Morza Śródziemnego, myte pod różnymi kątami przez trzech mórz: Morza Śródziemnego, Egejskiego i Jońskiego.

Kreta

Na wyspie ogromna liczba różnych typów hoteli i kategorie usług. Wygodne i niedrogie to Porto Village Hotel 3 *. Ten hotel rozprzestrzeniać swoją własność w obszarze Hersonissos, na brzegu dwóch mórz, w pobliżu lokalnego kapitału Heraklion, położony 26 km.

Gdy miasto jest znane jako głównego portu. Ale czas wszechmocny przekształciła niegdyś mała wioska w kurorcie z rozwiniętej infrastruktury turystycznej. Jest to najbardziej popularny grecki kurort Brytyjczyków, Niemców i Holendrów. W ostatnich latach rosyjskich turystów, którzy wolą hałaśliwe i zabawy rekreacyjne, stał uczęszczanych w Hersonissos. Jest to miejsce dla tych, którzy lubią clubbing, zabawa, nocne dyskoteki. Największy park wodny na wyspie znajduje się w pobliżu Porto Village 3 *. W pobliżu znajduje się duże centrum rozrywki.

Ośrodek i jego atrakcji

Hersonissos ma starożytne korzenie, tak duża liczba miejsc związanych z jego historią. Zasięg wędrówki znajduje się starożytny teatr, rzymski port, stare akwarium, fontanny Saracen, bazylia, mury obronne zrujnowane zamki, starożytne ruiny Festos. W razie potrzeby, można zarezerwować wycieczkę na zwiedzanie pałacu w Knossos i muzeum pod gołym niebem Lychnostatis.

Są to nowoczesne atrakcje w Hersonissos, specjalnie zaprojektowane dla rozrywki turystów:

 • Kreta Akwarium;
 • park wodny „miasto wody”;
 • El Greco Muzeum;
 • Park "Labirynt";
 • promenad i parków narodowych.

Miłośnicy przyrody będą mieli bydło Wąwóz Samaria i groty. Nazwa jaskini było fantastyczne nagromadzenie wapnia wewnątrz, przypominające głowę różnych zwierząt. Przyniesie wiele zabawnych przejażdżki wzdłuż wybrzeża morskiego i jazdy na morzu na katamaran lub żaglówkę.

Wyjątkowa będzie wycieczka do małego pociągu wokół miasta. Mini lokomotywa rolkach wczasowiczów wokół pobliskiego wybrzeża, przechodząc wszystkie ciekawe miejsca.

hotel

Hotel na wyspie Kreta (Porto Village 3 *) po leniwym podejmowania lotniczego i morskiego kąpieli można wypożyczyć ATV i poczuć adrenalinę, po dokonaniu przymusowego marszu po okolicy. Jest możliwe, wynająć łódkę, powędkować.

Porto Village Hotel 3 * – to komfortowy hotel, wybudowany w 1991 roku, przeszedł kilka remontów i renowacji. Duży łuk budynku hotelu jest niezbędnym atrybutem i cechą hotelu. Jasne i wygodne pokoje uczyni Państwa pobyt wygodne. Sam kompleks hotelowy składa się z bungalowów, którzy schronili się w cieniu ogrodowych i kwitnienia drzew. Zadbana okolica, utwardzonych ścieżek – wszystko to sprawia, że pobyt był niezapomniany. Porto Village 3 * przypomina mu wyspa, oaza komfortu.

pokoje

Numeracja baza składa się z 90 pokoi różnego typu:

 • Studio: zakwaterowanie dla maksymalnie 3 osób, o powierzchni około 20 metrów kwadratowych. metrów.
 • Powierzchnia mieszkania: dwupokojowe z prawie 27 metrów kwadratowych. metrów, z rozmieszczenia maksymalnie 5 osób.
 • Rodzina Mezzanine: pokój dwupoziomowy z umieszczając go do 4 osób o powierzchni około 27 metrów kwadratowych. metrów.

Każdy pokój ma wszystko dla komfortowego pobytu turystów:

 • klimatyzacji i ogrzewania;
 • TV z przekazu satelitarnego;
 • bezpieczny;
 • mini lodówka;
 • WC;
 • balkon;
 • Suszarka do włosów;
 • aneks kuchenny.

Wykonywane regularnej konserwacji i czyszczenia pomieszczeń, zmiana pościeli – 2 razy w tygodniu.

koncepcja serwisu

Zasada działania tego rodzinnego hotelu – system „all inclusive”. Oferuje on Porto Village 3 * restauracja, bar, tawerna oraz bar przekąskowy. Na „bufet” odbywa się trzy posiłki dziennie. Dla dzieci serwowane są darmowe lody. Lokalne napoje: piwo, wino, napoje gazowane – bezpłatnie. Między posiłkami jedzenie przy basenie można korzystać kanapki, wypić ouzo, raki i brandy. Urządzenie posiada kawy i herbaty.

Dla kategorii 3 * Porto Village Hotel to uroczy 3. Nie każdy hotel czterogwiazdkowy może się pochwalić taką usługę.

Usługi i rozrywka

Dla zabawy i komfortowy pobyt w hotelu znajduje się duży basen, leżaki i parasole, plac przy basenie, parking, mini-market. W odległości nie większej niż 800 metrów od Porto Village 3 * znajduje się plaża publiczna, gdzie za dodatkową opłatą można korzystać z jego usług. Pobliski przystanek autobusowy, to sprawia, że wygodnie się odwiedzić pobliskie osady.

Na miejscu raz w tygodniu, aby pokazać „Cretan Night”, regularną grupę animatorów pracujących z dziećmi. są rzutki, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki dla fanów gier sportowych. Wypożyczenie skutera lub roweru, można dokonać wizyt studyjnych.

O Hotel Porto Village 3 opinie zróżnicowane, ale nie ma w nich wręcz ujemne. Z oczywistych względów nie może być porównywana z usług służb trzygwiazdkowy hotel i elegancki „pięć”. Jednak ta „klasa C” może dać szanse na jakikolwiek „cztery”.

Przyjazny i serdeczny personel, dobre jedzenie, czysta plaża, zadbana okolica, różnorodność zajęć rekreacyjnych, dobre wyposażenie i ciepłej pogody make wakacje w Porto Village Hotel 3 * niezapomniane.