151 Shares 1102 views

Aktorka Kerry Washington: filmografia, życiorys, zdjęcia

Kerry Washington – aktorka, że dziennikarze nazwany „Dziewczyna na ulicy.” Pierwsze zdjęcia z gwiazdami był ogromnym sukcesem, przyniósł jej sławę w Ameryce i za granicą. Rosyjski publiczna wie, że jest przede wszystkim ze względu na komedii „Django”, nakręcony przez Quentina Tarantino. Więc, jakie są szczegółowe informacje o osiągnięciach zawodowych i uroków życia osobistego są znane?


Kerry Washington: A Biography

Aktorka urodziła się w Nowym Jorku, to radosne wydarzenie miało miejsce w rodzinie maklera i nauczyciela w 1977 roku. lata szkolne, Kerry Washington miała miejsce w elitarnej prywatnej instytucji, w której edukacja jest podana tylko samice przedstawicielem. Po szkole, kontynuowała studia na uniwersytecie, w równoległych biorąc lekcje aktorstwa. Gwiazda w starlet filmów marzył od najmłodszych lat.

Podstawy działając zawód Kerry Washington nie opanowali tylko w klasie. Była gotowa zniknąć godzinami w studenckim teatralnej okręgu, zagrał kilkadziesiąt spektakli. Po ukończeniu studiów, aktorka poświęca około trzech miesięcy, podróże, wybierając Indii. Od tej dziewczyny kraju powrócił pasjonatem jogi.

debiut

Droga do chwały, przeszedł Kerry Washington, nie była długa, kręta i trudna. Jej pojawienie się na ekranie był postrzegany pozytywnie przez społeczeństwo, dziewczyna, która w tym czasie było 22 lat, zauważył. był dramat „Our Song”, wydany w 2000 roku swój pierwszy film. Aktorka wybrała do wykonywania roli głównej. Zastanawiam się, co jej postać stała się 16-letnia uczennica, której obraz upadł Kerry chwały.

Melodramat „Last Dance” był kolejnym taśma w strzelaniu który uczestniczył wschodzącą gwiazdą. Główną bohaterką smutnego obrazu – wojewódzkim, zamiar osiągnąć wielki sukces w dziedzinie baletu. Jednakże, przymusowe przesiedlenia do getta Chicago wprowadza młodą osobę z tańcem, który nigdy nie widział. Podobnie jak w poprzednim przypadku, zagrała pięć, doskonale oddaje uczucia nastolatka.

Przełom Film

Poniższy rysunek w końcu ludzie uczą się na ulicach Kerry Washington. Filmografia ją w 2002 roku nabył filmu „złodziej”, gdzie miała okazję zagrać obrażając ustawę, która ma skomplikowaną relację z jej własnej matki, przyjaciół i chłopaka. Pracuje jako osłona w luksusowego domu towarowego, w rzeczywistości, specjalizuje się w kradzieży rzeczy ze sklepu.

Sytuacja, już trudno, jeszcze bardziej zdezorientowany, gdy złodziej łączy się z szefem grupy przestępczej, który zamierza go używać, aby uzyskać specjalny prezent dla matki. Gamble radykalnie zmienił jej życie. Niespokojny rola gwiazdy zdobył prestiżową nagrodę i pierwszych fanów.

najlepsze role

„Ray” – dramat biograficzny z 2004 roku, jeden z najbardziej fascynujących i romantycznych obrazów z udziałem Kerry Washington. Zdjęcie dziewczyny w obrazie drugiej żony Ray Charles można zobaczyć poniżej. Taśma opowiada o życiu utalentowanego muzyka, jego wzlotów i upadków. Dramat był bardzo wzruszający, publiczność i krytycy byli oczarowani.

To był udany i następny obraz z Kerry, który był „Fantastic Four”, wydany w 2005 roku. Działka, która opowiada o niepowodzenia w zgranym kwartetem, została zapożyczona z komiksu. Aktorka otrzymała rolę drugiego planu, który nie zatrzymał się do niej dostać nowych fanów.

W tym samym roku został przedstawiony opinii publicznej dla romantycznej komedii „Pan i Pani Smith”, zdobył wielką popularność. Oczywiście, większość z aplauzem spadł na głównych bohaterów, grał Pitt i Jolie, ale krytycy zauważyć rolę Waszyngtonie i działając jako przyjaciel charakteru Angelina, która pracuje z nią.

Należy również pamiętać, nowszą projekt udany film z udziałem gwiazd. Mówimy o filmie „Django” w reżyserii Quentina Tarantino. Film został wydany w 2012 roku, zdobyła miłość milionów widzów i krytyków.

Filmowanie w serialu

Działając w filmie, aktorka nie odmawia z udziału w telenoweli. Najbardziej znanym do tej pory jest jego rola w projekcie „skandalu”. Interesujące jest to, że dziewczynka miała szansę stać się pierwszym czarnym dama, kto wybiera się do roli głównego bohatera w amerykańskim serialu telewizyjnym. Udział w filmie przyniosła jej nagrodę „Emmy”.

życie osobiste

Oczywiście fani aktorki zainteresowana nie tylko w filmach, z udziałem Kerry Washington. Wysokość położony jest 164 cm, waga ciągle się zmienia. Poślubiła, szczęśliwie żonaty. Jej wybór był piłkarz Nnamdi Asomuga, ślub odbył się w 2013 roku. W 2014 roku, na gwiazdy para pojawiła się potomka.

W związku z narodzinami dziecka Kerry zatrzymał nagrywania filmu. Fani mogą polegać tylko na początku zwrotu utalentowanej aktorce i pojawieniem się nowych, ekscytujących filmu z jej udziałem.