289 Shares 7336 views

Kasha „Baby”: przegląd zakresie, opinie

Powszechnie wiadomo, że idealny pokarm dla dziecka pierwszych miesiącach życia – to mleko z piersi lub przystosowana formuła mleka. Jednak z upływem czasu, dziecko rośnie, a gdy osiągnie 4-6 miesięcy, przed matką i pediatry ważnego problemu – terminowe rozpoczęcie pierwszych pokarmów stałych.


Od czego zacząć?

Pierwszy danie pokarmów uzupełniających może być zboże, które zawierają składniki odżywcze – najbardziej wartościowe źródła energii dla rosnących okruchów. Kashi, które zawierają odpowiednie witaminy i pierwiastki śladowe, użytecznego do zapobiegania chorobom alimentarnozavisimyh (krzywicy, niedokrwistość, niedożywienie), które mogą występować u dzieci z drugiej połowy życia.

Jakie zbóż wybrać?

Za żywienie dzieci korzystne jest użycie specjalnego owsianka zabaw produkcji przemysłowej, które mają wymierne korzyści w porównaniu ze zbóż, gotowane samodzielnie w domu:

 • zapewnić jakość wykonania;
 • bezpieczeństwa (chemiczne i mikrobiologiczne) surowców i gotowego produktu spożywczego;
 • optymalnego stopnia ziaren ściernych, co sprawia, że możliwe jest wzięcie pod uwagę właściwości wiek funkcjonalną aktywność przewodu pokarmowego u dzieci;
 • Różnorodność smak, który uzyskuje się przez wprowadzenie dodatków jagód zbóż, owoców i warzyw;
 • instantons gotowania (instant) owsiane nie jest to wymagane, część produktu otrzymuje się bezpośrednio przed podaniem, więc ryzyko zakażenia jest znacznie zmniejszona.

Kasha "Baby"

Marka „Baby” (JSC „Istra-Nutricia”) produkuje szeroką gamę zbóż dla dzieci. produkt sporządzone w oparciu o formułę. Biorąc pod uwagę, że zgodnie z zaleceniami dietetyków, nie zaleca się stosowanie pełnego mleka krowiego do diety niemowląt w pierwszym roku życia, jest to najbardziej obiecujący kierunek. Ta owsianka z powodu dzieci „Baby” jest łatwiejsze do strawienia, zmniejsza obciążenie przewodu pokarmowego, ułatwia przejście z mleka matki lub przystosowanych formułę nowego typu żywności. Jak wynika z opinii takie zboża mają wspaniały bogaty smak, że dzieci naprawdę podoba.

Kashi "Baby": zakres

Zakres reprezentowany 17 nabiał i bezmleczny owsianka 5, w ramach którego istnieje jeden lub więcej odmian zbóż, co umożliwia pediatra indywidualnie wybrać Ziarno zwabić dziecko, biorąc pod uwagę stan jego zdrowia i rozwoju osobistego. Podawać w diecie może „Baby” kaszka z 4 miesięcy lub według zaleceń lekarza, z 5-6 miesięcy. Ten produkt zbożowy obficie witaminy A, C, E, niacyna, pierwiastki śladowe (żelazo, wapń, itd.), Który stanowi 20-50% dziennego zapotrzebowania dziecka w tych materiałów.

Rodzice, którzy dają swoim dzieciom produkt jak owsianka „Baby”, pozostawiając tylko pozytywne opinie:

 • Wszystkie pozycje mają dość szeroki zakres żywy, bogaty smak;
 • przez długi czas zaspokoić głód;
 • łatwe do przygotowania;
 • Nie zawiera barwniki, sole, środki konserwujące, organizmów genetycznie zmodyfikowanych sztuczne dodatki.

Odmian zbóż mleka

Kasha „Baby” Mleko produkowane następujące typy:

 • Pszenica z owocami, z 12 miesięcy. Zawiera grys pszenicy, częściowo przystosowany mieszankę mleczarskiego (mleko odtłuszczone, mieszanina oleju roślinnego: olej palmowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, olej słonecznikowy), lecytyna sojowa, kompleksowe odżywczym, cukier, substancje mineralne, maltodekstryna witaminy, mąka ryżowa, naturalna dodatek gruszki, banany, brzoskwinie. Maltodekstryna – węglowodan składnik zapewniając działanie prebiotyczne jest łatwo trawieniu w przewodzie żołądkowo-jelitowym i ułatwia lepsze przyswajanie witamin i pierwiastków śladowych, ma przyjemny smak słodki.
 • Kukurydza, ryż z owocami, 8 miesięcy. Owsianka jest dobrym źródłem energii dla dziecka. Kukurydza i ryż przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania jelit dziecka.
 • Multizlakovaya z cookies, 6 miesięcy. to owsianka „Baby” to doskonałe źródło energii dla rosnącego dziecka. Pełne ziarna zawierające produkt zawiera dużą ilość witamin i włókna, w porównaniu z konwencjonalnymi ziarnami. W ramach koniczyny obecny jest również specjalny herbatniki dla dzieci, które dadzą nie tylko dziecku przyjemne chwile, ale także wprowadza nowy smak.
 • 7 zbóż z Melissą, od 6 miesięcy. Zawiera pszenica, hydrolizowane pszenica, żyto, proso, jęczmień, owies, kukurydza, ryż, minerały, cukry, witaminy. Owsianka zapewnia ciało dziecka z energii i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie jelit.

 • „smaki Tęcza” – zbiór zbóż w workach, 6 miesięcy. Zawiera 5 paczek mleka owsianki „owsianki mleka pszenicy z banana”, „kasza gryczana mleko z jabłkiem i marchewką”, „Multizlakovuyu mleka owsianki z owocami”, „owsianka mleko Pszenica z dyni”, „owsianego mleka owsianki z owocami”.
 • Gryka, ryż, morele, od 4 miesięcy. Kasza z gryki i ryżu z dodatkiem odmiany moreli do diety dziecka, zapewniać równowagę witamin i pierwiastków śladowych. Gryka nasycić witaminy dla dzieci, cenne aminokwasy i minerały, a także ryż i moreli zapewnić wygodne trawienie.
 • Gryka, od 4 miesięcy. Ta owsianka „Baby” – doskonale wyważona pierwsze stałe pokarmy. Jest bogaty w niezbędne mikroelementy i nie zawiera glutenu. I witamin z grupy B, aminokwasy i cennych minerałów są niezbędne dla organizmu dziecka do pełnego rozwoju i wzrostu.
 • Gryczana z suszonych śliwek od 4 miesięcy. Śliwki pobudza jelita i ma przeciwutleniacze, które biorą udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

 • Kukurydza, od 5 miesięcy. Owsianka ma idealną równowagę minerałów i witamin, która zapewnia żywienie dzieci. Jest łatwo przyswajalne i ma wysoką wartość odżywczą i reguluje jelit dzieci.
 • Multizlakovaya, od 6 miesięcy. Owsianka jest doskonałym źródłem węglowodanów, które dostarczają dziecku energii. Zawarte w ryżu, gryki, kukurydzy, łatwo przyswajalne i dać dziecku cenne minerały i aminokwasy niezbędne dla rosnącego organizmu.
 • Płatki owsiane, od 5 miesięcy. Ta owsianka ma pozytywny wpływ na serce. Krupa bogate w potas, magnez, witaminy z grupy B, pomaga w jelicie i ułatwia proces trawienia.
 • Pszenica z bananów od 6 miesięcy. Pszenica i banan okruchy dostarczyć niezbędnej energii. Pożywne banany poprawiają nastrój i dostać dziecko z protein pszenicy, strawnych węglowodanów i potas.
 • Multizlakovaya mieszaniną owoców, od 6 miesięcy. Ten produkt pomoże rozwijać poczucie dziecka smaku. Zboża daje siłę do nowych osiągnięć i owoce – prawdziwą przyjemność.
 • Wheaten z dyni od 5 miesięcy. Pszenica rozwijającym dostarcza organizmowi energii oraz beta-karoten, znalezionego w dyni, przyczyni się do normalnego rozwoju narządów wzroku.
 • Płatki owsiane z owocami, od 5 miesięcy. Ta owsianka „Baby” zawiera cały szereg ważnych minerałów i witamin, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka.
 • Ryż, od 4 miesięcy. Figura 97% składa się z węglowodanów, a energia w czystej postaci. Owsianka nie zawiera glutenu, ale to jest bardzo pożywne. Przydatne dla łagodnego niestrawności.
 • Multizlakovaya z owocami, miodem, pojawiło ryż i płatki kukurydziane, od 15 miesięcy. Owsianka ma bogatą pełny mocny smak dla dziecka, wprowadza nową żywność.

Rodzajów kaszek mlecznych wolne

Bezmleczny owsianka „Baby” to następujące gatunki:

 • Kukurydza, od 4 miesięcy. To bardzo pożywne owsianka jest lekkostrawny, normalizuje trawienie, nie zawiera glutenu. Skąpe przez długi czas będą zaopatrzone w energię.
 • Ryż, od 4 miesięcy. Rice – to jest łatwo przyswajalne dla alergików niską trawę. Kleiku zawiera odżywcze węglowodany niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka.
 • jabłko owies, pszenica. Składniki odżywcze, takie zboża są trawione wolniej niż innych zbóż, co oznacza, że dziecko będzie długo głodny i energiczny. Ponadto, produkt ten zawiera najważniejsze dla organizmu substancji: magnez, potas, pektyny, witamina C, żelaza, witaminy z grupy B.
 • Gryka, od 4 miesięcy. Gryka – dietetycznie bezpieczny produkt, zawiera witaminy, aminokwasy i minerały niezbędne dla cennych zdrowego rozwoju i wzrostu dziecka.
 • 7 zbóż, od 6 miesięcy. Owsianka jest doskonałym źródłem energii dla Twojego dziecka. Pszenica, jęczmień, żyto, owies, proso, kukurydza i ryż zapewnienia prawidłowego jelita dzieci.

Jak widać, kasza „Baby” zasięg Są one na tyle szeroki, co pozwala zaspokoić gust nawet najbardziej kapryśnego małego smakosza.

instrukcje gotowania

 1. Mydłem i wodą, aby umyć ręce.
 2. Wlać do czystych pojemników 150 ml wrzącej wody, ochłodzono do 60 ° C
 3. Proces wrzenia łyżka. Powoli, cały czas mieszając, wlać 6-7 łyżki suchego produktu (50 g).
 4. Mieszać owsianka zaleca widelec.
 5. Gdy końcowa temperatura produktu osiągnie 36-37 ° C, jest możliwe zasilanie dziecka.

warunki przechowywania

Dzieci owsianka „Baby” należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze 1-25 ° C i wilgotności nie większej niż 75%. Po otwarciu opakowania produktu trzymać szczelnie zamknięty w suchym i chłodnym miejscu (nie w lodówce). Otwarcie pakietów nie jest przechowywane dłużej niż 3 tygodnie. Data ważności nie jest używany.

Kashi „Baby” będzie nie tylko idealnym rozwiązaniem pierwszy posiłek, ale także ulubione danie wszystkich dzieci.