201 Shares 3103 views

Jak zrobić różę z tkaniny

Jeśli chcesz rozcieńczyć wnętrze lub ich sposób coś romantycznego, to jest zawsze odpowiedni do użycia elementów takich jak kwiaty. Ubrania i dodatki są bardzo ładne wyglądać inaczej motywy kwiatowe. Szpilki i broszki w postaci bukietów kwiatów różnego rodzaju można łatwo kupić w sklepie. Ale jeśli nie chcesz, aby zobaczyć siebie na tej samej akcesoriów, jak już połowę miasta, to można to zrobić samemu dla siebie piękną dekorację.

Zobaczmy, jak zrobić różę z tkanki. Aby to zrobić, należy zaopatrzyć się w następujących materiałów: taśmy, igły, nici, nożyczki, szpilki i świeczkę. Uzyskiwanie. Aby rozpocząć, wybierz taśmę, z którego wykonane są te płatki. Aby to zrobić dobry uczynek wolą jedwabiu, którego szerokość wynosi od pięciu do siedmiu centymetrów. pas metr potrwa jednej róży. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić różę z tkaniny, należy pamiętać, że w tym przypadku może być stosowany jako dodatek do koloru bazowego jest jeszcze kilka odcieni. W tym celu powinny być zarezerwowane przez kilka węższych pasów. Taśma nie koniecznie musi być jedwabny, nie bój się użyć syntetyków. Materiały przezroczyste, w tym przypadku wygląda bardzo atrakcyjnie. Pasma kolory uzupełniające będą wystarczające do dwudziestu centymetrów.

Teraz można przejść bezpośrednio do jak zrobić różę z tkanki. Taśmy kolory dopełniające musi być cięty na wiele płatów z zaokrąglonymi krawędziami. Wszystkich pierwotnych taśmy muszą być pocięte na kawałki kęsów, które powinny być trzy części o różnych rozmiarach. Następnie należy przygotować miejsce pracy, w którym będzie wygodny do obróbki materiału za pomocą płomienia od świecy. Powinien on być umieszczony z dala żadnych materiałów łatwopalnych. powinno być wystarczające dla jednego świec tabletki.

Zróbmy róża wykonana z tkaniny z rękami. Należy wziąć Płatek, który jest niezbędny do utrzymywania przez ogień, płomień jest tylko lekko dotknął cutoff, więc materiał będzie chroniony przed obsypaniya. Następnie trzeba spędzić cały płatek nad płomieniem, nieco wyższy niż za pierwszym razem, więc to zajmie bardziej naturalny kształt, zbliżony do naturalnego. Należy traktować wszystkie płatki w podobny sposób. Nie wiele warte zdenerwowany ze względu na fakt, że krawędź jest lekko przyciemnionym, może stać się ozdobą gotowego produktu.

Gdy wszystkie płatki są przetwarzane, można przejść do następnego kroku. Stawiamy różę w jednym. W celu ustalenia, w jaki sposób produkt będzie wyglądać jako gotowy produkt, należy najpierw skompilować go na pin, dzięki czemu można uniknąć błędów podczas montażu. Gdy zdecydujesz tak, to w jakiej kolejności zostaną zmontowane kwiatem, możliwe będzie zebranie wszystkich płatków na wątku. Teraz jest to możliwe do ustalenia, w jaki sposób dokonać róża wykonana z tkaniny o różnym stopniu świetności. Jeśli chcesz zobaczyć kwiat był nieco rozczochrany, można szyć płatki stosując je do siebie twarzy, tak aby utworzyć małą łodygę u podstawy. Jeśli zamierzasz dokonać schludny kwiat, konieczne jest, aby położyć płatki na górze siebie, ich wątku szycia poprzez maleńkich oczek w tonie. Nie zapominaj, że najmniejsze szczegóły powinny zostać umieszczone w centralnej części kwiatu. Można szyć w centrum kwiatu pięknych kulek lub inny element dekoracyjny. Na rewersie gotowego broszka można uszyć kołek.

Mam nadzieję, że rozumiesz jak zrobić róże tkaniny, to teraz pozostaje tylko zdecydować, do jakich celów będzie ich używać. Jak wspomniano wcześniej, mogą one służyć jako dodatek do odzieży, obuwia, czy we wnętrzu. Zastosowanie tego produktu zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni. Nie jest konieczne, aby ograniczyć się w doborze kolorów. Można zrobić różne róże dla różnych celów. I można dać je do swoich przyjaciół na ósmego marca lub na wakacje.