87 Shares 5260 views

Przejście "Korsarzy: Przeklęty przez przeznaczenie". Gra "Korsarze: Przeklęty przez przeznaczenie": przejście wszystkich zadań

Witamy w świecie morskich przygód, szybkich statków i odważnych piratów. Dzisiaj udamy się na wycieczkę wraz z nowym dodatkiem popularnej gry o nazwie "Korsarze: Przeklęta przez przeznaczenie". Przejście wszystkich questów, prezentowanych na naszej stronie, nie zgubisz się w bezkresnych przestrzeniach morskich i dowiesz się wszystkie możliwości tej niesamowitej gry. W tym artykule zbadamy nie tylko podstawowe, ale i dodatkowe zadania. Więc zaczynamy.


Zadania tematyczne. Niezamieszkała wyspa

Przejście "Korsarzy: Przeklęte Przeznaczenie" rozpocznie się na wyspie Dominika, gdzie dostaniemy się po stworzeniu bohatera. Jeden z marynarzy podjedzie do nas i powiedz nam, że nasz statek został skradziony przez zdrajców. Teraz protagonista musi wyjść z tej sytuacji, a do tego idziemy do groty, znajdującej się na wyspie i znajdź innego członka zespołu. Z rozmowy z nim dowiadujemy się, że nieznany statek zbliża się do wyspy.

Gdy żeglarze zaczną szukać wyspy, staramy się nie robić dźwięku. Dostajemy szabla i niezbędne przedmioty z bagażnika. Idę na plażę i znajdź kapitana o imieniu Tommy Fat Man. Zapłacimy mu za transport, ale po zdradzie zabijamy łotra i zwracamy pieniądze. W tym celu otrzymujemy nasz pierwszy statek i dostęp do nowych przydziałów.

Richard Tillman i jego produkty

Razem z pierwszym statkiem otrzymujemy zadanie: dostarczenie ładunku kakao na wyspę Barbados. W porcie obok wejścia do plantacji znajdziemy właściciela ładunku – Richarda Tilmana, który zapłaci nam tylko 750 piastrów, rzekomo za opóźnienie towaru. Ale otrzymamy od niego zadanie dostarczenia porcelany na wyspę Hispaniola. A ta firma obiecuje nam przynieść 7000. Kontynuacja "Korsarzy: Przeklęty przez przeznaczenie" będzie kontynuowana w Porto-au-Prince, gdzie z rozmowy z właścicielem tawerny dowiadujemy się wielu ciekawych faktów.

Wyjeżdżamy do rezydencji Prenol i weźmy nasze pieniądze. Dostajemy również ofertę, aby wrócić tydzień po nowe zadanie. Jedziemy codziennie do Prenol i pewnego dnia pomagamy pozbyć się trzech bandytów. Idę do kościoła i dostajemy rozkaz dla Szony Stabłowskiej.

Na Antigua idziemy do tawerny, aby dowiedzieć się o naszej ofierze, ale znajdziemy Stabłowskiego i poznajemy wiele przydatnych faktów. Otrzymujemy prośbę o wyjazd w ciągu trzech miesięcy i udamy się do Antigua, aby wyszukać dom Prenol. Znajdziemy list, z którego dowiadujemy się, że Tilman jest także zaangażowany w kradzież, a my jedziemy do niego na Barbados. Wchodząc do rezydencji widzimy, jak kilku bandytów zajmuje się Richardem, po czym wchodzimy w walkę z nimi. Z notatki znalezionej na trupie dowiadujemy się, że klientem tego morderstwa jest Prenol. Jeśli minęły 3 miesiące, pojedziemy do Seana, który poprowadzi kluczową frazę. Płyniemy na Amatica i znajdźmy Charliego. Powiedzmy mu kluczową frazę i poznajemy lokalizację Prenol. Wyjeżdżamy do Bermudy i dowiedzmy się w barze, że Prenol spotyka się z wspólnikami w zatoce "złamaną koryto". Podsłuchaliśmy rozmowę i dowiedzieliśmy się o skarbie. Wkraczamy w bitwę i dostajemy mapę, a teraz musimy pojechać do Santiago, gdzie znajdziemy klatkę piersiową z 300 000 piastrów. Wracamy do Stabłowskiego i dajemy mu pieniądze, za co dostajemy hiszpańskiego rapiera i nowe zadanie.

Zdrada Grifo Saifusa

Kontynuuj grę "Korsarze: Damned przez los". Przejście następnego zadania doprowadzi nas do wyspy Bermudy, gdzie w lokalnej tawernie dowiadujemy się o śmierci hrabia. W ciągu dwóch miesięcy wracamy do tawerny i dowiedzmy się, gdzie znajduje się Shebek. Znajdujemy statek na otwartym morzu, po prawej stronie latarni morskiej w Hawanie, ale po wejściu na pokład dowiadujemy się, że nie jest to "Piranha". Miesiąc później barman opowie nam o handlowcu, który musi znajdować się w Zatoce Runy. My wysiadamy i wchodzimy do dżungli. Po bitwie dowiadujemy się o katastrofie Piranha. Płyniemy na wyspę Turków, a w północnej zatoce mamy klatkę piersiową. Wracamy do Bermudy i rozmawiamy z Otto Grobergem, który powie, że shebeka "Marlin" będzie w Puerto Principe. Teraz musisz dostać się na Kubę w ciągu 10 dni, w przeciwnym razie zadanie nie powiedzie się. Pojedziemy na statek i kończę zadanie po rozmowie z właścicielem tawerny w Bermudy.

Zadania Czarnej Orchidei. Tajemniczy artefakt

Kontynuuj przejście gry "Korsarze: Damned przez los". Następne zadanie przyniesie nam 500 000 piastrów. Po osiągnięciu 10. rangi i przechodzeniu lub niepowodzeniu poprzedniego zadania w dowolnym porcie podejdzie do nas wiadomość z gospodarza tawerny. Przy okazji, to zadanie nie przyniesie wiele kłopotów, wystarczy przejść do celu, zapisane w pamiętniku zadań. Miejsca, które mogą powodować trudności, to walka z trzema okrętami wojennymi w pobliżu Martyniki. Ale w tym przypadku można uciekać od przeciwników, jeśli czujesz, że ta walka jest dla ciebie zbyt trudna. Również problem dla wielu graczy jest szyfrem książki, które można znaleźć na monecie znalezionej w klatce piersiowej Briana. Następnie idziemy do Zatoki Doom, ale przedtem zostawiamy wszystkie pieniądze dla moneylenta. Statek z funkcjonariuszami powinien być wysłany do władz portu, w przeciwnym razie stracisz wszystko. Idę za markerem, gdy musimy czekać, lub wejść do walki. Zabijamy gubernatora, ochroniarza i Mathilde, dostajemy dziwne rzeczy i siadamy na fregacie, zaatakowanej przez hiszpańskie okręty. Podczas bitwy nasz bohater straci przytomność. W tym zadaniu kończy się, ale zaczyna się nowy quest.

Dar losu

Obudzimy się, dowiadujemy się o stratach, wykonujemy zadania z pearl catcher, a kiedy nadejdzie czas, idziemy do zatoki Nikoya. Po zapoznaniu się z Ferereguero musimy przebiegać i dowiedzieć się o tym charakterze, a także uzyskać zadanie, aby go naprawić. Znajdziemy fregatę z purpurowymi żaglami, zabieramy ją na pokład, rozmawiamy z zespołem i poznajemy Meritore. Po morderstwie dostajemy pierwszą część artefaktu, a następna czeka nas w osadzie, już jako nagrodę. Inna część znajduje się w Bermudzie po zamordowaniu Jackmana. Dalsze poszukiwania doprowadzą nas do bagażnika na wraku statku w pobliżu Zatoce Opuszczonych nadziei. Pozostałe części, w których warto szukać – nie jest znane, więc musisz trochę poczekać. Po jakimś czasie w dzienniku statku znajdź rekord, który doprowadzi nas do innej części artefaktu. I ostatni kawałek, jaki znajdziemy u sprzedawców ulicy. Po zebraniu wszystkich części pływamy na wyspę Turks, dostajemy "Black Orchid", a do niej – 2 miesiące na nienaruszalność.

Hiszpańskiej szczodrości

Następny główny quest, który otrzymamy 10 dni po zakończeniu nieśmiertelności. Przejazd "Korsarzy: Przeklęty przez los" będzie kontynuowany po wysłaniu naszego posłańca z Emilio Albaretti. Idę do niego i rozmawiamy o sprzedaży artefaktu "Czarna orchidea". Porozumienie powinno być przeprowadzone, gdy Kendrat mówi, że może tworzyć bezużyteczne artefakty, które trwa trzy dni bez nieśmiertelności. Podczas transformacji musimy zdobyć pancernik lub Manowar, chociaż nie jest to konieczne. Po chwili możesz po prostu wrócić do tawerny. Więc idziemy za markerem. Na drodze naszego bohatera spodziewamy się różnych przygód i bitew morskich, co przyniesie wiele przydatnych rzeczy. Ale najważniejsze jest to, że pod koniec questu otrzymamy kolonię San Juan.

Mały Bastard

Kontynuuj przejście "Korsarzy: Przeklęty przez los". Następny quest, który otrzymamy dwa miesiące po zakończeniu trylogii "Black Orchid". Możesz podjąć zadanie od Alekhona Kendrat w jego rezydencji. Posłuchaj uważnie legendy o bryzie, która przynosi śmierć swojemu właścicielowi i poszukać. Nasz bohater odwiedzi wiele miejsc i zapozna się z wieloma użytecznymi, a nie bardzo postaciami. I tu jest brig w naszych rękach. Teraz najważniejsza rzecz nie powinna zapominać o przeszukaniu statku i znalezieniu cholernej rzeczy, a mianowicie klepsydry stojącej w kabinie w pobliżu drzwi do pokładu broni. Bierzemy artefakt do Kendrat i dostajemy potężny statek jako nagrodę za wypełnienie zadania. Następne zadanie możemy dostać nie wcześniej niż miesiąc.

Raul Esperanto

Wracamy na wyznaczony czas do Kendrat, który pamiętał, gdzie zobaczył tajemniczy znak na przeklętym klepsydrze. Poszukiwamy naukowca Raula Esperanta. Podczas tej misji odwiedzimy więzienie w Navis, odwiedzimy Kubę, Marigo i Willimstad. Nagrodą za ukończenie zadania będzie francuski kozik, który ratuje życie i zdrowie więcej niż jeden raz w bitwie z piratami, ponieważ ta zbroja zmniejsza straty z szabli o 20%.

Znajdź i zniszcz

To zadanie pochodzi od Kendrat tylko półtora miesiąca po poprzednim. Idę, aby znaleźć klucze, które usuną przekleństwo – po prostu postępuj zgodnie z tokenem zadania. Teraz, gdy klucze są znalezione, otwórz klepsydrę. Jak tylko zdarzy się, asystent wbiegnie i powiedz o zbliżającym się czarnym manowarze. Zanim wyjedziesz na morze, nie zapomnij zaoszczędzić, ponieważ wróg jest wystarczająco silny, a bitwa w burzy – nie najłatwiejszy pomysł. Po walce otrzymasz potężny statek "Breath of Death" i artefakt, który dodaje 10 jednostek do tajemnicy i autorytetu jako trofeum.

Dodatkowe misje

Odważny pirat zawsze znajdzie coś do zrobienia w oczekiwaniu na główne zadania gry "Korsarze: Przeklęty przez przeznaczenie". "Zniknięcie statków" (fragment zostanie podany dalej) – zadanie, które może wyprzedzić bohatera w dowolnym porcie, jeśli spędzisz noc w tawernie. Wykonanie tego zadania jest dosyć łatwe, wystarczy zapytać właściciela stoczni, gubernatora, barmana i sprzedającego, który z pewnością da radę w kierunku, w jakim nasz statek płynie. Znajdujemy statek i idź ścigać. Jedyną rzeczą, na którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że zadanie zostało wydane na chwilę, więc nie należy się wahać.

Kolejny quest, który można łatwo uzyskać w grze "Korsarze: Przeklęty przez przeznaczenie" – "Zniknięcie ludzi". Pasaż może rozpocząć się dopiero po osiągnięciu głównego bohatera na 10. poziomie. Na każdym archipelagu jest wiele jaskiń i idziemy tam. Przy wejściu do jednego z nich znajduje się człowiek walczący ze szkieletami. Płyniemy do jego pomocy i dowiadujemy się o skarbie Inków. Następnie czekamy na ekscytującą przygodę, po której w zamian otrzymamy trzy monety, które dają doskonałe premie umiejętności.

Ale to nie wszystko, co się dzieje w grze "Korsarze: Przeklęty przez przeznaczenie" przygotowuje się. "Tajemnicza Wyspa" – kolejny quest, który możesz dostać po poziomie 15, przyniesie nam tylko wielką nagrodę. Rozpoczyna się w tawernie, gdzie po rozmowie z trampem Jimem Smithem dowiadujemy się o przeklętym skarbcu. Kontynuujemy poszukiwania, a w zamian dostajemy unikatowy i potężny statek "Czerwony Diabeł" i tysiąc złotych sztabek. Nie zapomnij też szamować szamana po morderstwie, ponieważ na jego trupie znajdziesz "Cesarski Axe".

Podsumowuje to przejście gry "Korsarze: Przeklęta przez przeznaczenie". Wszystkie zadania przedstawione w tym artykule przynoszą wiele przyjemności graczom, którzy kochają wolność i słony zapach morza. Więc udaj się, odważni i odważni piratowie, aby zdobyć nie odkryte przestrzenie i szukać artefaktów!